1. Logeren
  2. Bennebroek

Logeren, Bennebroek

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnaA

1. Ana

6 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
AnaA

1. Ana

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱6 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Ana is very patient and has quite a good experience as my dog was totally felt home and happy. I have got day to day pictures to make sure he feels comfortable and belongs there. Thank you very much ana for taking care of our dog. Highly recommended and sweet pet sitter :-) "
HarisH
Beoordeling door Haris
vanaf
€ 30
/nacht
GeorginaG

2. Georgina

17 km
vanaf
€ 45
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cuddles, Company & Love – Just Like Home

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
GeorginaG

2. Georgina

Cuddles, Company & Love – Just Like Home17 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"She is amazing. sending photo everydy and took care of my dog very well. I absolutely recommend her. she really did great job."
KenK
Beoordeling door Ken
vanaf
€ 45
/nacht
Nikki & RinusN

3. Nikki & Rinus

6.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
24 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Your Best Friend’s Second Best Friend.

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 11 dagen geleden
Nikki & RinusN

3. Nikki & Rinus

Your Best Friend’s Second Best Friend.6.5 km
(24 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Nikki and her boyfriend provided outstanding pet care for our dog Luna. Their genuine care and dedication were evident, treating Luna as if she were their own. So much love, attention and passion! We're really happy with their service and highly recommend them to everyone! "
DavidD
Beoordeling door David
vanaf
€ 45
/nacht
EmyE

4. Emy

17.2 km
vanaf
€ 65
/nacht
27 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Pet Whisperer

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Lusia
EmyE

4. Emy

Pet Whisperer17.2 km
(27 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Lusia
"Amy is great! She always take care of my Jagger every time I travel. She is very flexible and the communication is fluent. I recommend her 100% Thanks again!"
MarcoM
Beoordeling door Marco
vanaf
€ 65
/nacht
WienekeW

5. Wieneke

6.7 km
vanaf
€ 27
/nacht
21 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Liefdevolle Thuisomgeving (NL / EN)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
WienekeW

5. Wieneke

Liefdevolle Thuisomgeving (NL / EN)6.7 km
(21 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
"Wieneke en Dick zijn ontzettende lieve mensen met een grote liefde voor dieren, en dat merk je. Ons kennismakingsgesprek was een warm bad, zelfs onze Kira ( 14 mnd labradoodle ) heeft het al tijdens het gesprek ontzettend naar haar zin, spelen met Wieneke en Dick en de bal, en gelijk op haar plaats. Toen we haar kwamen brengen voor de oppas piepte ze al van vreugde nog voor de deur open ging. Kira heeft ontzettend genoten, en ook Wieneke en Dick hebben zichtbaar genoten van het oppassen op onze hond wat ook erg fijn is! Tijdens het verblijf werden we regelmatig op de hoogte gehouden door app's en foto's, voor onze eigen gemoedsrust :) Ik kan Wieneke Van harte aanbevelen voor de oppas, ik zal onze Kira zonder twijfel en zonder zorgen nog eens bij Wieneke en Dick brengen voor de oppas! Super bedankt voor de ontzettend goede zorgen!"
AlexanderA
Beoordeling door Alexander
vanaf
€ 27
/nacht
NicholasN

6. Nicholas

16.4 km
vanaf
€ 20
/nacht

Dierenliefhebber en piloot met flexibele beschikbaarheid

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NicholasN

6. Nicholas

Dierenliefhebber en piloot met flexibele beschikbaarheid16.4 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/nacht
LaureL

7. Laure

6.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LaureL

7. Laure

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk6.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
RonR

8. Ron

3.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
RonR

8. Ron

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring3.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
NiccolòN

9. Niccolò

16 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Caring dog lover with farm experience - Amsterdam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
NiccolòN

9. Niccolò

Caring dog lover with farm experience - Amsterdam 16 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
NoaN

10. Noa

17 km - Amstelveen
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Hondenoppas met ervaring in het dieren asiel

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NoaN

10. Noa

Hondenoppas met ervaring in het dieren asiel17 km - Amstelveen
(1 beoordeling)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

11. Julia

13.9 km - Noordwijk
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

🐾 Hulp nodig met jouw hond? 🐶 ☎️🫡

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
JuliaJ

11. Julia

🐾 Hulp nodig met jouw hond? 🐶 ☎️🫡13.9 km - Noordwijk
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 50
/nacht
KamileK

12. Kamile

6.7 km - Nieuw-Vennep
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Big heart for small paws

Laatst actief: 6 dagen geleden
KamileK

12. Kamile

Big heart for small paws6.7 km - Nieuw-Vennep
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
BeneditaB

13. Benedita

15.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Big Heart for Small Paws: Lifelong Love for All Dogs&Cats

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
BeneditaB

13. Benedita

Big Heart for Small Paws: Lifelong Love for All Dogs&Cats15.6 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
VanessaV

14. Vanessa

12.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Liefhebbend gezin zoekt leuke oppasdieren!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Geen Sofi
VanessaV

14. Vanessa

Liefhebbend gezin zoekt leuke oppasdieren!12.5 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Geen Sofi
vanaf
€ 30
/nacht
GOLEAG

15. GOLEA

17.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

I care for your pet. Based in Amsterdam.

GOLEAG

15. GOLEA

I care for your pet. Based in Amsterdam.17.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
DaphneD

16. Daphne

15.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help

Antwoordt meestal binnen enkele uren
DaphneD

16. Daphne

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help15.1 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
LilyL

17. Lily

4.8 km
vanaf
€ 20
/nacht

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas, honden en knaagdieren

LilyL

17. Lily

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas, honden en knaagdieren4.8 km
vanaf
€ 20
/nacht
AnnaisA

18. Annais

16.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen

Love, play and care for your fury friend!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
AnnaisA

18. Annais

Love, play and care for your fury friend! 16.9 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Annais took amazing care of Lilo while we were away. They loved each other from the first moment they met. Not only did she take excellent care of Lilo, but she also kept me updated with regular pictures and messages, which really put my mind at ease. It was clear that Lilo was in good hands, and that allowed me to fully enjoy my vacation without any worries. Lilo has a few health issues, and Annais was able to administer medication with ease. We highly recommend her as a caring and trustworthy dog sitter!"
LeaL
Beoordeling door Lea
vanaf
€ 30
/nacht
SteveS

19. Steve

8.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen

Pawsatively Excited to Meet Your Pet

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
SteveS

19. Steve

Pawsatively Excited to Meet Your Pet8.3 km
(7 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
"Steve and his partner are great, real animal lovers. They gave Mac fantastic care with regular updates to us. I would definitely trust them with Mac and book them again, thank you! "
claireC
Beoordeling door claire
vanaf
€ 40
/nacht
CamilleC

20. Camille

15.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Mwah doggos, you are so beautiful!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met White Swiss Shepherd Umaima
CamilleC

20. Camille

Mwah doggos, you are so beautiful! 15.6 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met White Swiss Shepherd Umaima
"Axel had the time of his life with Camille. She was really considerate and provided extra care. Camille also continued the training of Axel. She provided regular updates with comments and photos. I will definitely rebook with Camille when needed."
DimitrisD
Beoordeling door Dimitris
vanaf
€ 25
/nacht