1. Logeren
  2. Alblasserdam

Logeren, Alblasserdam

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
TanyaT

1. Tanya

14.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

A kind girl who loves animals very much

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
TanyaT

1. Tanya

A kind girl who loves animals very much14.9 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
JensJ

2. Jens

14.4 km
vanaf
€ 20
/nacht

Kattenoppas met rust, geduld en veel ervaring

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
JensJ

2. Jens

Kattenoppas met rust, geduld en veel ervaring14.4 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
VanishaV

3. Vanisha

13.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Wandelingen met WalkswithVani

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
VanishaV

3. Vanisha

Wandelingen met WalkswithVani13.7 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
MuriëlM

4. Muriël

6 km
vanaf
€ 45
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Liefdevol Plekje voor Jouw Hond in Dordrecht

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MuriëlM

4. Muriël

Liefdevol Plekje voor Jouw Hond in Dordrecht6 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
DoraD

5. Dora

14.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Professional belly rubber & your pets new best friend 🐾

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
DoraD

5. Dora

Professional belly rubber & your pets new best friend 🐾14.6 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
PolinaP

6. Polina

13.1 km
vanaf
€ 38
/nacht

Care with Love for your 4 legged friends

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
PolinaP

6. Polina

Care with Love for your 4 legged friends13.1 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 38
/nacht
LunaL

7. Luna

9.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Professional at cuddling dogs!

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
LunaL

7. Luna

Professional at cuddling dogs!9.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
MatthijsM

8. Matthijs

14.7 km
vanaf
€ 30
/nacht

Lekker spelen, veel buiten en overal naar toe!!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MatthijsM

8. Matthijs

Lekker spelen, veel buiten en overal naar toe!!14.7 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
JuranJ

9. Juran

12.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Give your pet plenty of love

Laatst actief: 12 dagen geleden
JuranJ

9. Juran

Give your pet plenty of love12.4 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
IsaI

10. Isa

6.3 km - Dordrecht
vanaf
€ 35
/nacht

Liefde, aandacht & een fijn 🏡 voor jouw dier

Woont samen met 1 hond
Antwoordt meestal binnen enkele uren
IsaI

10. Isa

Liefde, aandacht & een fijn 🏡 voor jouw dier6.3 km - Dordrecht
Woont samen met 1 hond
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
ZeynepZ

11. Zeynep

15.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
ZeynepZ

11. Zeynep

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs15.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
vanaf
€ 30
/nacht
TatianaT

12. Tatiana

16.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

While I don't have pets I give love to your pets

Antwoordt meestal binnen een dag
TatianaT

12. Tatiana

While I don't have pets I give love to your pets16.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
JoJ

13. Jo

12.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Your fav pawrent

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Odin
JoJ

13. Jo

Your fav pawrent12.6 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Odin
vanaf
€ 25
/nacht
LiekeL

14. Lieke

15.6 km - Rotterdam
vanaf
€ 30
/nacht

Rustige haven aan de Heemraadssingel

Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
LiekeL

14. Lieke

Rustige haven aan de Heemraadssingel15.6 km - Rotterdam
Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
vanaf
€ 30
/nacht
RékaR

15. Réka

10.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱

Woont samen met 2 katten
RékaR

15. Réka

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱10.4 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
YasminY

16. Yasmin

14.9 km
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨

YasminY

16. Yasmin

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨14.9 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 28
/nacht
TugceT

17. Tugce

15.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Dog Hotel in the center of Rotterdam!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
TugceT

17. Tugce

Dog Hotel in the center of Rotterdam!15.9 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
vanaf
€ 40
/nacht
TinaT

18. Tina

13.7 km
vanaf
€ 65
/nacht
1
terugkerende gast

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
TinaT

18. Tina

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾13.7 km
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 65
/nacht
JorindeJ

19. Jorinde

15.9 km
vanaf
€ 22
/nacht
1 beoordeling

Friend in Rotterdam! 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
JorindeJ

19. Jorinde

Friend in Rotterdam! 🐾15.9 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 22
/nacht
DimitrisD

20. Dimitris

13.9 km
vanaf
€ 30
/nacht

Your pet’s new friend in the neighborhood!

DimitrisD

20. Dimitris

Your pet’s new friend in the neighborhood!13.9 km
vanaf
€ 30
/nacht