1. Dierenoppas
  2. Landgraaf

Dierenoppas, Landgraaf

Een dierenoppas verzorgt je huisdier bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EloE

1. Elo

3 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Grew up with dogs and cats

Laatst actief: 10 dagen geleden
EloE

1. Elo

Nieuwe oppas
Grew up with dogs and cats3 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
LenkaL

2. Lenka

3.1 km
vanaf
€ 16
/dag
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Trust, love and care when you are not there!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
LenkaL

2. Lenka

Trust, love and care when you are not there!3.1 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Lenka was very attentive to all my requests while she house visited and took care of my cat. Always communicate and flexible. She game reassurance my cat was safe while I traveled for 1 week. Definitely recommend and will book her services again!"
ElsaE
Beoordeling door Elsa
vanaf
€ 16
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
WendyW

3. Wendy

4.7 km
vanaf
€ 12
/dag
4 beoordelingen

Liefdevolle oppas voor katten & konijnen

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
WendyW

3. Wendy

Liefdevolle oppas voor katten & konijnen4.7 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Een echte dierenvriend! Wat een lieve meid. Onze poes Lotte is normaal bang voor vreemden, maar Wendy wist met haar rustige benadering het vertrouwen van haar te winnen. Haar foto’s en filmpjes gaven ons de rust en vertrouwen dat Lotte zich goed voelde bij haar. Kortom, een echte aanrader als oppas voor je huisdier. 🤩😍"
Wilma en JanW
Beoordeling door Wilma en Jan
vanaf
€ 12
/dag
FenneF

4. Fenne

3.7 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

alle hondenrassen oppas!

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
FenneF

4. Fenne

alle hondenrassen oppas!3.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Fenne is een fijne, communicatieve en betrouwbare oppas. "
SusyS
Beoordeling door Susy
vanaf
€ 15
/dag
ChalseyC

5. Chalsey

2.6 km
vanaf
€ 25
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Student who loves animals

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
ChalseyC

5. Chalsey

Student who loves animals2.6 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Took care of the animals very well, did everything we asked for plus more"
YordiY
Beoordeling door Yordi
vanaf
€ 25
/dag
CarolienC

6. Carolien

4.8 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen

Dieren liefhebber 🤍

Laatst actief: 3 dagen geleden
CarolienC

6. Carolien

Dieren liefhebber 🤍4.8 km
(10 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Ben heel blij met Carolien. Een hele fijne, rustige dame die haar afspraken nakomt en lief is met mijn drie hondjes. "
JudithJ
Beoordeling door Judith
vanaf
€ 15
/dag
MelissaM

7. Melissa

0.1 km
vanaf
€ 15
/dag

Happy pet, Liefde voor uw huisdier.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
MelissaM

7. Melissa

Happy pet, Liefde voor uw huisdier. 0.1 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
KelseyK

8. Kelsey

1.8 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Ervaren hondenliefhebber met tijd voor jouw huisdier

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
KelseyK

8. Kelsey

Ervaren hondenliefhebber met tijd voor jouw huisdier1.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
SandraS

9. Sandra

1.8 km
vanaf
€ 10
/dag

honden of katten alles is mogelijk.

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
SandraS

9. Sandra

honden of katten alles is mogelijk. 1.8 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/dag
KrissyK

10. Krissy

2.5 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Betrouwbare oppas en wandelmaatje voor je huisdier

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
KrissyK

10. Krissy

Betrouwbare oppas en wandelmaatje voor je huisdier2.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
FloorF

11. Floor

2.5 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Een liefdevol en rustig thuis voor jouw huisdier

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
FloorF

11. Floor

Nieuwe oppas
Een liefdevol en rustig thuis voor jouw huisdier2.5 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
demyD

12. demy

2.7 km
vanaf
€ 20
/dag

🐾 Uit, Uit, Uit! – De Uitlaatservice voor Blije Honden

demyD

12. demy

🐾 Uit, Uit, Uit! – De Uitlaatservice voor Blije Honden2.7 km
vanaf
€ 20
/dag
AlexandraA

13. Alexandra

1.9 km
vanaf
€ 15
/dag

Pawsome Care for your pets while you´re away

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
AlexandraA

13. Alexandra

Pawsome Care for your pets while you´re away1.9 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag

Waarom een dierenoppas aan huis?

Als je op reis moet of bijvoorbeeld lange dagen werkt, dan kan het vervelend zijn om je huisdier alleen thuis te laten. Gelukkig is er altijd wel een dierenoppas in Landgraaf beschikbaar om je te helpen.

Met Pawshake is er altijd een oppas in de buurt die in Landgraaf of waar je ook woont je huisdier te komen bezoeken en verzorgen. Zo'n oppas doet één of twee keer per dag een huisbezoekje om je huisdier persoonlijke aandacht te geven. Eventueel spelen, een hondenwandeling of gewoon knuffels en aandacht: wat jouw huisdier ook nodig heeft, een oppas aan huis kan het verzorgen: denk ook aan zaken als eten geven, water verversen, en medicatie toedienen.

Huisbezoeken zijn een leuke en makkelijke manier om de dag van je huisdier op te breken en je dier wat afleiding te geven. Pawshake oppassers hebben vaak ruime ervaring met het verzorgen van huisdieren zoals honden, katten, konijnen, cavia's, vogels etc. Heb je meerdere huisdieren? Dan zijn huisbezoekjes ideaal omdat ál je huisdieren de aandacht krijgen die ze nodig hebben.

Dit soort huisbezoeken zorgen dat je huisdier stressvrij in z'n eigen omgeving kan blijven - gewoon lekker thuis in Landgraaf. Zo blijft de normale routine vertrouwd als de Pawshake oppas elke dag langskomt voor de nodige aandacht en verzorging. Onze oppassers gaan respectvol om met je huis en respecteren afspraken over tijden, speciale verzoeken en de duur van de bezoekjes. Bespreek en noteer al je wensen met de oppas vóórdat je een reeks huisbezoeken reserveert.

Dus of je nu één dagje een oppas nodig hebt, een week lang of zelfs een maand, er is altijd een oppas in Landgraaf beschikbaar die bij jouw huisdier en jouw situatie past. Er is altijd een lokale oppas bij je in de buurt die bekend is in de omgeving.

Er zijn ook oppassers die speciale ervaring hebben met puppy's, oudere honden, dieren met speciale behoeften, en we hebben zelfs hondentrainers en - therapeuten. dus als jouw hond speciale aandacht verdient is er altijd wel iemand met de benodigde expertise te vinden.

De veiligheid en het welzijn van jouw huisdier is voor ons prioriteit. Daarom worden alle Pawshake oppassers zorgvuldig beoordeeld voordat ze mogen oppassen. Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om voor het eerst een oppas aan je huis en huisdier toe te vertrouwen. Daarom kun je altijd beoordelingen van andere baasjes teruglezen op het profiel van de oppas, zodat je wat meer informatie over de oppas krijgt.

Elk huisbezoek dat gereserveerd is via Pawshake is inclusief de Pawshake Garantie, waarmee jij en je huisdier beschermd zijn. De Pawshake Garantie is inclusief vergoeding van eventuele dierenartskosten, onze 24/7 klantendienst die voor je klaarstaat en meer. Je kunt met een gerust gevoel op pad, wetende dat jouw huisdier thuis in Landgraaf goed verzorgd wordt in jouw afwezigheid.

Baasjes boeken bij Pawshake een dierenoppas in Landgraaf. Meer dan 625 huisdiereigenaar in Landgraaf hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express