1. Kattenoppas
  2. Naarden

Kattenoppas, Naarden

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SummerS

1. Summer

2.5 km
vanaf
€ 18
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving and reliable pet sitter in Bussum

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
SummerS

1. Summer

Loving and reliable pet sitter in Bussum2.5 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Summer looked after our two cats for a week and did a great job. She was consistent, reliable, and everything went smoothly while we were away. We came back to two happy cats and no issues at all. I would happily recommend her. "
TamásT
Beoordeling door Tamás
vanaf
€ 18
/dag
DanielleD

2. Danielle

3.4 km
vanaf
€ 18
/dag
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

🐶🐱

Antwoordt meestal binnen een dag
DanielleD

2. Danielle

🐶🐱3.4 km
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Highly recommend Danielle as pet sitter. Very dedicated and caring person."
MaximeM
Beoordeling door Maxime
vanaf
€ 18
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
ParisaP

3. Parisa

6.4 km
vanaf
€ 13
/dag
3 beoordelingen

Cat Lover in Almere Poort | Cat Sitting & Dog Walking

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
ParisaP

3. Parisa

Cat Lover in Almere Poort | Cat Sitting & Dog Walking6.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Parisa is the best! She truly loves animals and cares about them. We received pictures often, which was reassuring to me. I was a bit worried at first but she gave medication to one of our cats without a problem. I think we found our longer term catsitter :) "
MehtapM
Beoordeling door Mehtap
vanaf
€ 13
/dag
SinaS

4. Sina

6.9 km
vanaf
€ 18
/dag
3 beoordelingen

Reliable, gentle care — with daily updates to prove it"

Antwoordt meestal binnen een dag
SinaS

4. Sina

Reliable, gentle care — with daily updates to prove it"6.9 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Sina did a wonderful job taking care of my cat for a week! Communication was seamless right from the start. She was super responsive, and scheduling our initial meeting was completely hassle-free. While I was away, I received daily photos and videos of my cat. Seeing him so relaxed, purring, and happily asking her for pets gave me total peace of mind that he was in great hands and really loved her company. I returned home to a perfectly tidy house. She took great care of the litter box and kept the floors spotless. The whole experience was smooth, easy, and stress-free. I will definitely be booking Sina again for my next trip!"
TaniaT
Beoordeling door Tania
vanaf
€ 18
/dag
CarienC

5. Carien

4 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen

trustworthy pet care for creatures great and small

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
CarienC

5. Carien

trustworthy pet care for creatures great and small4 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Carien is an amazing pet caregiver, knowledgeable and kind. She took great care of our 1 year old cat while we were away. At this point, our cat Ollie was in a weird refusal of food period, which made us leave him behind quite worried and Carien managed him and his eating as well as my worries in a great manner, with daily updates and conversations. I would recommend her to anyone in a heartbeat. Thank you Carien and family for everything 💙"
DicleD
Beoordeling door Dicle
vanaf
€ 20
/dag
Mirjam & LaraM

6. Mirjam & Lara

3.6 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Experienced animal lovers!

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Mirjam & LaraM

6. Mirjam & Lara

Experienced animal lovers!3.6 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Mirjam was a perfect caretaker for our cat Willy while we were on vacation 😻 Upon our return we found him happy and plump as usual. "
EkaterinaE
Beoordeling door Ekaterina
vanaf
€ 15
/dag
Nihat BerkayN

7. Nihat Berkay

6.4 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Nihat Berkay, your paw’s 2nd best friend

Woont samen met 1 kat
Nihat BerkayN

7. Nihat Berkay

Nihat Berkay, your paw’s 2nd best friend6.4 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
"We had a wonderful experience with Berkay! He was incredibly friendly with us and showed so much care and attention to our cat. Throughout our time away, he regularly sent us photos and videos, which really helped us feel at ease. He was very attentive to our cat’s needs — cleaning up after him, playing with his favorite toys, petting him, and even talking to him to keep him company. 🥹😊 It was clear he did everything possible to make sure our cat felt comfortable and loved while we were gone. I couldn’t have asked for a better sitter! 😻 "
YasnaY
Beoordeling door Yasna
vanaf
€ 15
/dag
Gianvito & AlessiaG

8. Gianvito & Alessia

6.1 km
vanaf
€ 15
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Gianvito and Alessia — pet care with love

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
Gianvito & AlessiaG

8. Gianvito & Alessia

Gianvito and Alessia — pet care with love6.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
AryanaA

9. Aryana

6.9 km
vanaf
€ 17,5
/dag
2 beoordelingen

Your Pet’s New Best Friend

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AryanaA

9. Aryana

Your Pet’s New Best Friend6.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Aryana has been absolutely wonderful with my cat. She is reliable, punctual, and genuinely cares about animals. Every time she visits, I know my cat is in safe, loving hands. I get great updates, and I come home to a very happy, relaxed kitty. I will definitely be booking her again!"
shayanS
Beoordeling door shayan
vanaf
€ 17,5
/dag
LauraL

10. Laura

6.5 km
vanaf
€ 15
/dag
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Your local pet friend!

Woont samen met 1 kat
LauraL

10. Laura

Your local pet friend!6.5 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
"Wij zijn net terug van een paar dagen Disney en lieten onze 2 katers achter. Laura heeft zo goed voor ze gezorgd! Iedere dag kreeg ik een update en foto toegestuurd hoe het met de katers ging. Laura neemt de tijd voor ze en gaat lekker even met ze zitten en knuffelen. Wij zijn zo blij met haar dat ik haar voor onze volgende vakantie zeker weer ga vragen! Bedankt lieve Laura voor de goede zorgen en liefde die je onze katjes gegeven hebt!"
GlynisG
Beoordeling door Glynis
vanaf
€ 15
/dag
NanjaN

11. Nanja

5 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Betrouwbare kattenoppas aan huis

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
NanjaN

11. Nanja

Betrouwbare kattenoppas aan huis5 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Nanja was a wonderful pet sitter for our two cats while we were away on holiday, very reliable and accommodating. She always kept in contact, sent me photos of our cats and upon our return our cats were happy and relaxed. Would definitely recommend."
TaniaT
Beoordeling door Tania
vanaf
€ 20
/dag
OliviaO

12. Olivia

5.3 km
vanaf
€ 16
/dag
2 beoordelingen

grote kattenvriend

OliviaO

12. Olivia

grote kattenvriend5.3 km
(2 beoordelingen)
"Goed kennismakingsgesprek Weekje weg, alles in orde bij terugkomst Gewoon keurig"
ArjanA
Beoordeling door Arjan
vanaf
€ 16
/dag
CaylaC

13. Cayla

6.9 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Caring for your pets as if they were my own

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
CaylaC

13. Cayla

Caring for your pets as if they were my own6.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Heel blij met de goede zorgen voor onze kat Kitty, stuurde heel fijn af en toe een update of fotootje, thanks!!!"
MarleinM
Beoordeling door Marlein
vanaf
€ 10
/dag
LotteL

14. Lotte

4.1 km - Muiderberg
vanaf
€ 12
/dag
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

❤️ Liefdevolle oppas en uitlater ❤️

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
LotteL

14. Lotte

❤️ Liefdevolle oppas en uitlater ❤️ 4.1 km - Muiderberg
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"fijne oppas. is rustig en aandachtig met de dieren (in mijn geval katten) en heeft makkelijk hun vertrouwen"
MarjolijnM
Beoordeling door Marjolijn
vanaf
€ 12
/dag
Larissa VieiraL

15. Larissa Vieira

5 km
vanaf
€ 20
/dag
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Hi pet lovers!

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Larissa VieiraL

15. Larissa Vieira

Hi pet lovers! 5 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Good pet sitter.She was taking care of our old sick cat.Was giving him tablets, sending us pictures and videos each time.Everything was perfect and as agreed.Highly recommend."
KateK
Beoordeling door Kate
vanaf
€ 20
/dag
DianaD

16. Diana

6 km
vanaf
€ 12
/dag
5 beoordelingen

Happy to have a amazing day with your animal!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
DianaD

16. Diana

Happy to have a amazing day with your animal!6 km
(5 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Diana is fantastic, she speaks animal and clearly loves animals! Our cat coco loved her back and they had a great time together while we were away. Diana came daily and always kept us in the loop with photos/ videos and a messages. We were so happy and relieved to have Diana looking after our precious Coco. We felt completely secure in knowing Coco was in good hands during the visits and given lots of cuddles and love and played with. We will for sure use Diana in the future and absolutely highly recommend her!!"
CaseyC
Beoordeling door Casey
vanaf
€ 12
/dag
LindaL

17. Linda

5.3 km
vanaf
€ 15
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

pet love❤️

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
LindaL

17. Linda

pet love❤️5.3 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Linda is een betrouwbare kattenoppas, samen met haar dochter Scarlett was het ook voor Japie en Jotcha een feestje. ik kon met een gerust hart weg. Ook de communicatie en de foto's die ze stuurden van mijn rakkers verliep heel prettig. ik zou haar zeker weer boeken. "
JannieJ
Beoordeling door Jannie
vanaf
€ 15
/dag
NankaN

18. Nanka

5 km
vanaf
€ 35
/dag

Nanka, wandel- en/of knuffelmaatje voor uw huisdier

Laatst actief: vandaag
NankaN

18. Nanka

Nanka, wandel- en/of knuffelmaatje voor uw huisdier5 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/dag
EveE

19. Eve

6.4 km - Almere
vanaf
€ 12
/dag

Reliable and flexible dog walker/sitting available Aug

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
EveE

19. Eve

Reliable and flexible dog walker/sitting available Aug6.4 km - Almere
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 12
/dag
PetraP

20. Petra

1.4 km
vanaf
€ 22
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Warm plekje voor jouw harige vriendje in 't Gooi

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
PetraP

20. Petra

Warm plekje voor jouw harige vriendje in 't Gooi1.4 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
"Hele lieve betrouwbare oppas, aanrader!"
EvelineE
Beoordeling door Eveline
vanaf
€ 22
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Naarden je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Naarden zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Naarden die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Naarden. Meer dan 11591 kattenbaasjes in Naarden hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express