1. Kattenoppas
  2. Naarden

Kattenoppas, Naarden

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
VirgíniaV

1. Virgínia

1.6 km
vanaf
€ 13
/dag
Nieuwe oppas

Missing my dog so I’d love to give your pets some extra love

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
VirgíniaV

1. Virgínia

Nieuwe oppas
Missing my dog so I’d love to give your pets some extra love1.6 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 13
/dag
MorganM

2. Morgan

6.6 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Dog Mom on garden leave seeking more pups to spend time with

Laatst actief: 3 dagen geleden
MorganM

2. Morgan

Nieuwe oppas
Dog Mom on garden leave seeking more pups to spend time with6.6 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
SummerS

3. Summer

2.5 km
vanaf
€ 18
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving and reliable pet sitter in Bussum

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SummerS

3. Summer

Loving and reliable pet sitter in Bussum2.5 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Summer looked after our two cats for a week and did a great job. She was consistent, reliable, and everything went smoothly while we were away. We came back to two happy cats and no issues at all. I would happily recommend her. "
TamásT
Beoordeling door Tamás
vanaf
€ 18
/dag
SinaS

4. Sina

6.9 km
vanaf
€ 18
/dag
3 beoordelingen

Reliable, gentle care — with daily updates to prove it"

Antwoordt meestal binnen een dag
SinaS

4. Sina

Reliable, gentle care — with daily updates to prove it"6.9 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Sina did a wonderful job taking care of my cat for a week! Communication was seamless right from the start. She was super responsive, and scheduling our initial meeting was completely hassle-free. While I was away, I received daily photos and videos of my cat. Seeing him so relaxed, purring, and happily asking her for pets gave me total peace of mind that he was in great hands and really loved her company. I returned home to a perfectly tidy house. She took great care of the litter box and kept the floors spotless. The whole experience was smooth, easy, and stress-free. I will definitely be booking Sina again for my next trip!"
TaniaT
Beoordeling door Tania
vanaf
€ 18
/dag
DanielleD

5. Danielle

3.4 km
vanaf
€ 18
/dag
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
DanielleD

5. Danielle

🐶🐱3.4 km
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Highly recommend Danielle as pet sitter. Very dedicated and caring person."
MaximeM
Beoordeling door Maxime
vanaf
€ 18
/dag
FelixF

6. Felix

3.1 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

A lifetime of pet experience and love 💖🐾

Laatst actief: 2 dagen geleden
FelixF

6. Felix

Nieuwe oppas
A lifetime of pet experience and love 💖🐾3.1 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
ParisaP

7. Parisa

6.4 km
vanaf
€ 13
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cat Lover in Almere Poort | Cat Sitting & Dog Walking

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
ParisaP

7. Parisa

Cat Lover in Almere Poort | Cat Sitting & Dog Walking6.4 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Heel blij met hoe Parisa voor onze katten heeft gezorgd! "
EvelienE
Beoordeling door Evelien
vanaf
€ 13
/dag
CarienC

8. Carien

4 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen

tail wags and purrs guaranteed!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
CarienC

8. Carien

tail wags and purrs guaranteed! 4 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Carien is an amazing pet caregiver, knowledgeable and kind. She took great care of our 1 year old cat while we were away. At this point, our cat Ollie was in a weird refusal of food period, which made us leave him behind quite worried and Carien managed him and his eating as well as my worries in a great manner, with daily updates and conversations. I would recommend her to anyone in a heartbeat. Thank you Carien and family for everything 💙"
DicleD
Beoordeling door Dicle
vanaf
€ 20
/dag
Mirjam & LaraM

9. Mirjam & Lara

3.6 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Experienced animal lovers!

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
Mirjam & LaraM

9. Mirjam & Lara

Experienced animal lovers!3.6 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
"Mirjam was a perfect caretaker for our cat Willy while we were on vacation 😻 Upon our return we found him happy and plump as usual. "
EkaterinaE
Beoordeling door Ekaterina
vanaf
€ 15
/dag
EveE

10. Eve

6.4 km
vanaf
€ 12
/dag

Reliable and flexible dog walker/sitting available Aug

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
EveE

10. Eve

Reliable and flexible dog walker/sitting available Aug6.4 km
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 12
/dag
Nihat BerkayN

11. Nihat Berkay

6.4 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Nihat Berkay, your paw’s 2nd best friend

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
Nihat BerkayN

11. Nihat Berkay

Nihat Berkay, your paw’s 2nd best friend6.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"We had a wonderful experience with Berkay! He was incredibly friendly with us and showed so much care and attention to our cat. Throughout our time away, he regularly sent us photos and videos, which really helped us feel at ease. He was very attentive to our cat’s needs — cleaning up after him, playing with his favorite toys, petting him, and even talking to him to keep him company. 🥹😊 It was clear he did everything possible to make sure our cat felt comfortable and loved while we were gone. I couldn’t have asked for a better sitter! 😻 "
YasnaY
Beoordeling door Yasna
vanaf
€ 15
/dag
Gianvito & AlessiaG

12. Gianvito & Alessia

6.1 km
vanaf
€ 15
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Gianvito and Alessia — pet care with love

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
Gianvito & AlessiaG

12. Gianvito & Alessia

Gianvito and Alessia — pet care with love6.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
LauraL

13. Laura

6.5 km
vanaf
€ 15
/dag
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Your local pet friend!

Woont samen met 1 kat
LauraL

13. Laura

Your local pet friend!6.5 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
"Wij zijn net terug van een paar dagen Disney en lieten onze 2 katers achter. Laura heeft zo goed voor ze gezorgd! Iedere dag kreeg ik een update en foto toegestuurd hoe het met de katers ging. Laura neemt de tijd voor ze en gaat lekker even met ze zitten en knuffelen. Wij zijn zo blij met haar dat ik haar voor onze volgende vakantie zeker weer ga vragen! Bedankt lieve Laura voor de goede zorgen en liefde die je onze katjes gegeven hebt!"
GlynisG
Beoordeling door Glynis
vanaf
€ 15
/dag
AryanaA

14. Aryana

6.9 km
vanaf
€ 17,5
/dag
2 beoordelingen

Your Pet’s New Best Friend

Antwoordt meestal binnen enkele uren
AryanaA

14. Aryana

Your Pet’s New Best Friend6.9 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Aryana has been absolutely wonderful with my cat. She is reliable, punctual, and genuinely cares about animals. Every time she visits, I know my cat is in safe, loving hands. I get great updates, and I come home to a very happy, relaxed kitty. I will definitely be booking her again!"
shayanS
Beoordeling door shayan
vanaf
€ 17,5
/dag
OliviaO

15. Olivia

5.3 km
vanaf
€ 16
/dag
2 beoordelingen

grote kattenvriend

OliviaO

15. Olivia

grote kattenvriend5.3 km
(2 beoordelingen)
"Goed kennismakingsgesprek Weekje weg, alles in orde bij terugkomst Gewoon keurig"
ArjanA
Beoordeling door Arjan
vanaf
€ 16
/dag
DilekD

16. Dilek

6.4 km
vanaf
€ 15
/dag
66 beoordelingen
28
terugkerende gasten

Lovely catsitter

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
DilekD

16. Dilek

Lovely catsitter6.4 km
(66 beoordelingen)
28 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
"Dilek took care of my cat while I was on vacation. It was my first experience with a cat sitter and it went great! Dilek texted me about how the cat was doing and sent me pictures every day. I would definitely recommend Dilek as a cat sitter! 🐈"
KateK
Beoordeling door Kate
vanaf
€ 15
/dag
Larissa VieiraL

17. Larissa Vieira

5 km
vanaf
€ 20
/dag
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Hi pet lovers!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
Larissa VieiraL

17. Larissa Vieira

Hi pet lovers! 5 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Good pet sitter.She was taking care of our old sick cat.Was giving him tablets, sending us pictures and videos each time.Everything was perfect and as agreed.Highly recommend."
KateK
Beoordeling door Kate
vanaf
€ 20
/dag
LotteL

18. Lotte

4.1 km
vanaf
€ 12
/dag
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

❤️ Liefdevolle oppas en uitlater ❤️

Antwoordt meestal binnen een dag
LotteL

18. Lotte

❤️ Liefdevolle oppas en uitlater ❤️ 4.1 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"fijne oppas. is rustig en aandachtig met de dieren (in mijn geval katten) en heeft makkelijk hun vertrouwen"
MarjolijnM
Beoordeling door Marjolijn
vanaf
€ 12
/dag
DianaD

19. Diana

6 km
vanaf
€ 12
/dag
5 beoordelingen

Happy to have a amazing day with your animal!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
DianaD

19. Diana

Happy to have a amazing day with your animal!6 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Diana is fantastic, she speaks animal and clearly loves animals! Our cat coco loved her back and they had a great time together while we were away. Diana came daily and always kept us in the loop with photos/ videos and a messages. We were so happy and relieved to have Diana looking after our precious Coco. We felt completely secure in knowing Coco was in good hands during the visits and given lots of cuddles and love and played with. We will for sure use Diana in the future and absolutely highly recommend her!!"
CaseyC
Beoordeling door Casey
vanaf
€ 12
/dag
LindaL

20. Linda

5.3 km
vanaf
€ 15
/dag
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

pet love❤️

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
LindaL

20. Linda

pet love❤️5.3 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Linda is een betrouwbare kattenoppas, samen met haar dochter Scarlett was het ook voor Japie en Jotcha een feestje. ik kon met een gerust hart weg. Ook de communicatie en de foto's die ze stuurden van mijn rakkers verliep heel prettig. ik zou haar zeker weer boeken. "
JannieJ
Beoordeling door Jannie
vanaf
€ 15
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Naarden je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Naarden zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Naarden die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Naarden. Meer dan 11710 kattenbaasjes in Naarden hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express