1. Huisoppas
  2. Oss

Huisoppas, Oss

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RoosR

1. Roos

19.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

Oppassen Roos! Voor alle viervoeters

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
RoosR

1. Roos

Nieuwe oppas
Oppassen Roos! Voor alle viervoeters19.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
JuliaJ

2. Julia

7.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle dierenoppas met ervaring

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
JuliaJ

2. Julia

Liefdevolle dierenoppas met ervaring 7.8 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
DemiD

3. Demi

15.6 km
vanaf
€ 23
/nacht
1 beoordeling

Zorgzame dierenoppas voor jouw vrienden op pootjes!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
DemiD

3. Demi

Zorgzame dierenoppas voor jouw vrienden op pootjes!15.6 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Demi looked after our old kitty for a week. She was a good communicator and took wonderful care of Chloe and our house. We are super happy and will book Demi again "
KirstenK
Beoordeling door Kirsten
vanaf
€ 23
/nacht
SofiaS

4. Sofia

16.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Nature photographer that offers dog walking and pet sitting.

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SofiaS

4. Sofia

Nature photographer that offers dog walking and pet sitting. 16.8 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
MelinaM

5. Melina

16.8 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

Experienced and caring pet sitter

Laatst actief: 6 dagen geleden
MelinaM

5. Melina

Nieuwe oppas
Experienced and caring pet sitter 16.8 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
BinaB

6. Bina

16 km
vanaf
€ 50
/nacht
16 beoordelingen
12
terugkerende gasten

Hondentrainer met ervaring met honden met gedragsproblemen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
BinaB

6. Bina

Hondentrainer met ervaring met honden met gedragsproblemen16 km
(16 beoordelingen)
12 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
"We hebben Bina geboekt als oppas in ons hotel terwijl wij naar een receptie toegingen voor onze twee jarige angstige Labrador/Viszla. Bina is een buitengewoon aardige, bescheiden én deskundige hondenoppasser. Zij was ruim op tijd, hielp met van alles en nog wat (onder andere bagage, mij 97-jarige moeder, het personeel van het hotel waar wij verbleven, e.d.). Onze hond die normaal angstig is en bang is voor nieuwe locaties, mensen, honden, kinderen en geluiden was meteen op haar gemak. Alles liep op rolletjes. Vijf sterren review! Eric Govers"
EricE
Beoordeling door Eric
vanaf
€ 50
/nacht
KimK

7. Kim

16.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

liefdevolle dierenvriend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
KimK

7. Kim

Nieuwe oppas
liefdevolle dierenvriend 16.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
OzlemO

8. Ozlem

12.9 km - Kerkdriel
vanaf
€ 40
/nacht

I am happy to see our loyal friends

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
OzlemO

8. Ozlem

I am happy to see our loyal friends 12.9 km - Kerkdriel
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
LarissaL

9. Larissa

15.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

Dierenvriend, ik zorg voor jouw huisdier 🐶🐱🐹

LarissaL

9. Larissa

Dierenvriend, ik zorg voor jouw huisdier 🐶🐱🐹15.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
KimK

10. Kim

16.7 km
vanaf
€ 27,5
/nacht

🐶 Hondenliefhebber voor wandelingen & oppas bij jou thuis

KimK

10. Kim

🐶 Hondenliefhebber voor wandelingen & oppas bij jou thuis16.7 km
vanaf
€ 27,5
/nacht
SuzetteS

11. Suzette

17 km
vanaf
€ 40
/nacht
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Suzette's Pet Heaven

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
SuzetteS

11. Suzette

Suzette's Pet Heaven17 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
"Suzette was a great companion for Kemi over the weekend - I knew he was safe and cared for while I was away"
LauraL
Beoordeling door Laura
vanaf
€ 40
/nacht
robbertR

12. robbert

15.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
13 beoordelingen
5
terugkerende gasten

dogsitting den bosch

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
robbertR

12. robbert

dogsitting den bosch15.9 km
(13 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
LígiaL

13. Lígia

17.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
58 beoordelingen
21
terugkerende gasten

Love and expertise for pets 🖤

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
LígiaL

13. Lígia

Love and expertise for pets 🖤17.2 km
(58 beoordelingen)
21 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 50
/nacht
LoreL

14. Lore

1.8 km - Oss
vanaf
€ 25
/nacht

🐾 Liefdevolle en ervaren oppas voor jouw hond of kat

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
LoreL

14. Lore

🐾 Liefdevolle en ervaren oppas voor jouw hond of kat1.8 km - Oss
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
SkylarS

15. Skylar

16.6 km - 's-Hertogenbosch
vanaf
€ 55
/nacht
3 beoordelingen

Canine professional - excited to meet your dog(s)!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SkylarS

15. Skylar

Canine professional - excited to meet your dog(s)!16.6 km - 's-Hertogenbosch
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
KaterinaK

16. Katerina

17.5 km
vanaf
€ 50
/nacht

Pet sitter to the rescue

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
KaterinaK

16. Katerina

Pet sitter to the rescue17.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
M.D.M

17. M.D.

18.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

ervaren huis- en huisdieroppas (landelijk/world beschikbaar)

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
M.D.M

17. M.D.

ervaren huis- en huisdieroppas (landelijk/world beschikbaar)18.3 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
EsméeE

18. Esmée

2.4 km
vanaf
€ 23
/nacht
1 beoordeling

Liefdevolle zorg voor jouw huisdier !

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 7 dagen geleden
EsméeE

18. Esmée

Liefdevolle zorg voor jouw huisdier !2.4 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 23
/nacht
WiktoriaW

19. Wiktoria

1.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen

your cat’s new best friend

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
WiktoriaW

19. Wiktoria

your cat’s new best friend 1.4 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 40
/nacht
RidaR

20. Rida

15.6 km
vanaf
€ 38
/nacht

Cat sitter that will keep you updated

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
RidaR

20. Rida

Cat sitter that will keep you updated15.6 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 38
/nacht

Waarom een huisoppas?

Ga je op reis maar vind je het belangrijk dat je huisdier in z'n eigen omgeving blijft? Of misschien heb je meerdere huisdieren en is het niet praktisch om voor elk van hen een aparte oplossing te vinden? Dan is het wellicht handig om een Pawshake huisoppas te zoeken. Zo'n oppas verblijft thuis bij jou in Oss terwijl jij weg bent.

Een huisoppas inschakelen is een makkelijke en betaalbare optie als je huisdieren hebt én als je het fijn vind dat er iemand een oogje in het zeil houdt als je weg bent. Veel van onze oppassers hebben hele betaalbare prijzen omdat ze het vooral leuk vinden om op dieren te passen en om nieuwe plekken te ontdekken zoals Oss.

Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om je huis en je dieren toe te vertrouwen aan een onbekende. Daarom doen we er elke dag alles aan om Pawshake veilig en betrouwbaar te maken. Je kunt rekenen op onze oppassers. Alle oppasprofielen zijn persoonlijk door ons gecontroleerd. Veel huisoppassers kunnen op aanvraag ook een VoG of identiteitsbewijs laten zien.

Wat fijn is aan een Pawshake huisoppas is dat je met een gerust hart op weg kunt gaan. Met De Pawshake Garantie ben jij en je huisdier beschermd, inclusief vergoeding voor dierenartskosten. Je huisdieren worden verzorgd in de betrouwbare omgeving in Oss en je huis blijft bovendien bewoond en veilig tijdens je afwezigheid.

Naast de verzorging van je huisdieren doen de meeste oppassers ook andere kleine taken zoals de post verzamelen, het vuil buitenzetten of de planten verzorgen. Bespreek al je wensen en behoeften met je huisoppas tijdens het kennismakingsgesprek zodat iedereen weet waar hij aan toe is vóór de reservering.

Baasjes boeken bij Pawshake een huisoppas in Oss. Meer dan 366 huisdiereigenaars in Oss hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.95/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express