1. Huisoppas
  2. Buren

Huisoppas, Buren

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
NiekN

1. Niek

16.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
11 beoordelingen

Oppas bij U thuis in Zeist, Doorn of Driebergen

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
NiekN

1. Niek

Oppas bij U thuis in Zeist, Doorn of Driebergen 16.7 km
(11 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Wij zijn Niek en Elly heel erg dankbaar dat ze zo goed en met veel liefde voor onze honden hebben gezorgd. We kregen regelmatig foto’s van de honden en je ziet gewoon dat ze dit met liefde doen. Wij hebben namens danzij niek en elly kunnen genieten. Het huis en de honden zijn in goede handen❤️ 🙏 Merci"
JetteJ
Beoordeling door Jette
vanaf
€ 25
/nacht
JuliaJ

2. Julia

13.1 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle dierenoppas met ervaring

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
JuliaJ

2. Julia

Liefdevolle dierenoppas met ervaring 13.1 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
MetteM

3. Mette

8.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Kattenvrouwtje zoekt nog kat (of hond)

Laatst actief: 2 dagen geleden
MetteM

3. Mette

Nieuwe oppas
Kattenvrouwtje zoekt nog kat (of hond)8.7 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
JakeJ

4. Jake

17.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

Wandelingen, Bezoekjes & Knuffels – Katten & Honden Welkom

Laatst actief: 6 dagen geleden
JakeJ

4. Jake

Nieuwe oppas
Wandelingen, Bezoekjes & Knuffels – Katten & Honden Welkom17.6 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
EvaE

5. Eva

19 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
EvaE

5. Eva

Nieuwe oppas
19 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ElinaE

6. Elina

16.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

English-speaking, caring animal caretaker and walker

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
ElinaE

6. Elina

Nieuwe oppas
English-speaking, caring animal caretaker and walker16.3 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
OzlemO

7. Ozlem

14.9 km - Kerkdriel
vanaf
€ 40
/nacht

I am happy to see our loyal friends

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
OzlemO

7. Ozlem

I am happy to see our loyal friends 14.9 km - Kerkdriel
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
WoutW

8. Wout

6.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

Flexibele sportieve dierenoppas in Wijk bij Duurstede

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
WoutW

8. Wout

Flexibele sportieve dierenoppas in Wijk bij Duurstede6.8 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
LincyL

9. Lincy

8.9 km
vanaf
€ 50
/nacht

Zorgzame en rustige hondenoppas opgegroeid op de boerderij

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
LincyL

9. Lincy

Zorgzame en rustige hondenoppas opgegroeid op de boerderij8.9 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 50
/nacht
HarryH

10. Harry

19.5 km
vanaf
€ 25
/nacht

Professionele buikkrabber / tijdelijke vriend voor jouw hond

HarryH

10. Harry

Professionele buikkrabber / tijdelijke vriend voor jouw hond19.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
NinaN

11. Nina

15.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Lieve, ervaren oppas voor katten

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NinaN

11. Nina

Lieve, ervaren oppas voor katten15.9 km
(3 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
EsméeE

12. Esmée

19.4 km
vanaf
€ 23
/nacht
1 beoordeling

Liefdevolle zorg voor jouw huisdier !

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
EsméeE

12. Esmée

Liefdevolle zorg voor jouw huisdier !19.4 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 23
/nacht
JonneJ

13. Jonne

16.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Enthousiaste katten en/of honden oppasser

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
JonneJ

13. Jonne

Enthousiaste katten en/of honden oppasser16.3 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
WiktoriaW

14. Wiktoria

19.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen

your cat’s new best friend

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
WiktoriaW

14. Wiktoria

your cat’s new best friend 19.6 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
Berat CansuB

15. Berat Cansu

19.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
35 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Pet Care

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Berat CansuB

15. Berat Cansu

Pet Care19.1 km
(35 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
kyroK

16. kyro

19.2 km
vanaf
€ 45
/nacht

echte aandacht voor jou trouwe vriend!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met beagle/corgi ace
kyroK

16. kyro

echte aandacht voor jou trouwe vriend!19.2 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met beagle/corgi ace
vanaf
€ 45
/nacht
HarshH

17. Harsh

19.9 km
vanaf
€ 75
/nacht
2 beoordelingen

A caring and welcoming Persitter

Antwoordt meestal binnen enkele uren
HarshH

17. Harsh

A caring and welcoming Persitter19.9 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 75
/nacht
FemkeF

18. Femke

18.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Zorgzaam, creatief en gek op dieren!

Antwoordt meestal binnen een uur
FemkeF

18. Femke

Zorgzaam, creatief en gek op dieren!18.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
RobinR

19. Robin

6.6 km
vanaf
€ 80
/nacht

Dierenliefhebber met ervaring zoekt werk met uw hond

Antwoordt meestal binnen een dag
RobinR

19. Robin

Dierenliefhebber met ervaring zoekt werk met uw hond6.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
RoosjeR

20. Roosje

13.9 km
vanaf
€ 38
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenliefhebber en dierenvriend in Doorn

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
RoosjeR

20. Roosje

Betrouwbare hondenliefhebber en dierenvriend in Doorn13.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 38
/nacht

Waarom een huisoppas?

Ga je op reis maar vind je het belangrijk dat je huisdier in z'n eigen omgeving blijft? Of misschien heb je meerdere huisdieren en is het niet praktisch om voor elk van hen een aparte oplossing te vinden? Dan is het wellicht handig om een Pawshake huisoppas te zoeken. Zo'n oppas verblijft thuis bij jou in Buren terwijl jij weg bent.

Een huisoppas inschakelen is een makkelijke en betaalbare optie als je huisdieren hebt én als je het fijn vind dat er iemand een oogje in het zeil houdt als je weg bent. Veel van onze oppassers hebben hele betaalbare prijzen omdat ze het vooral leuk vinden om op dieren te passen en om nieuwe plekken te ontdekken zoals Buren.

Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om je huis en je dieren toe te vertrouwen aan een onbekende. Daarom doen we er elke dag alles aan om Pawshake veilig en betrouwbaar te maken. Je kunt rekenen op onze oppassers. Alle oppasprofielen zijn persoonlijk door ons gecontroleerd. Veel huisoppassers kunnen op aanvraag ook een VoG of identiteitsbewijs laten zien.

Wat fijn is aan een Pawshake huisoppas is dat je met een gerust hart op weg kunt gaan. Met De Pawshake Garantie ben jij en je huisdier beschermd, inclusief vergoeding voor dierenartskosten. Je huisdieren worden verzorgd in de betrouwbare omgeving in Buren en je huis blijft bovendien bewoond en veilig tijdens je afwezigheid.

Naast de verzorging van je huisdieren doen de meeste oppassers ook andere kleine taken zoals de post verzamelen, het vuil buitenzetten of de planten verzorgen. Bespreek al je wensen en behoeften met je huisoppas tijdens het kennismakingsgesprek zodat iedereen weet waar hij aan toe is vóór de reservering.

Baasjes boeken bij Pawshake een huisoppas in Buren. Meer dan 1217 huisdiereigenaars in Buren hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express