1. Hondenuitlaatservice
  2. Amsterdam

Hondenuitlaatservice, Amsterdam

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LubaL

1. Luba

1.9 km
vanaf
€ 8
/wandeling
Nieuwe oppas

Love for your pet 🩷 Photos and total trust for you 📸

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
LubaL

1. Luba

Nieuwe oppas
Love for your pet 🩷 Photos and total trust for you 📸1.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 8
/wandeling
YufeiY

2. Yufei

0.3 km
vanaf
€ 8
/wandeling
Nieuwe oppas

Laatst actief: gisteren
YufeiY

2. Yufei

Nieuwe oppas
0.3 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 8
/wandeling
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
MaxM

3. Max

1.7 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

Max de dierenvriendin

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
MaxM

3. Max

Nieuwe oppas
Max de dierenvriendin1.7 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/wandeling
SaraS

4. Sara

0.9 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Loving, attentive care for your pets

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
SaraS

4. Sara

Nieuwe oppas
Loving, attentive care for your pets0.9 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
"Sara is a super communicative and friendly pet-sitter. Mira and her got along right away! "
LauraL
Beoordeling door Laura
vanaf
€ 10
/wandeling
yaqianY

5. yaqian

1.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas

🐈🐕🦮💕 Energetic dog cat lover

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
yaqianY

5. yaqian

Nieuwe oppas
🐈🐕🦮💕 Energetic dog cat lover1.3 km - Amsterdam
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/wandeling
DebbyD

6. Debby

2 km
vanaf
€ 25
/wandeling
Nieuwe oppas

Buitenlucht en Blije honden 🐶

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
DebbyD

6. Debby

Nieuwe oppas
Buitenlucht en Blije honden 🐶 2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/wandeling
YuliyaY

7. Yuliya

1.9 km
vanaf
€ 14
/wandeling
Nieuwe oppas

Loving & Reliable Pet Care in Amsterdam Nieuw-West

Laatst actief: 5 dagen geleden
YuliyaY

7. Yuliya

Nieuwe oppas
Loving & Reliable Pet Care in Amsterdam Nieuw-West1.9 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 14
/wandeling
RosalindR

8. Rosalind

1.6 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Your pets new favourite auntie

Laatst actief: 3 dagen geleden
RosalindR

8. Rosalind

Nieuwe oppas
Your pets new favourite auntie 1.6 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
RoosR

9. Roos

1.5 km
vanaf
€ 15
/wandeling
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Met liefde zorg ik voor jouw viervoeter🤍

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
RoosR

9. Roos

Nieuwe oppas
Met liefde zorg ik voor jouw viervoeter🤍1.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/wandeling
RenskeR

10. Renske

1.9 km
vanaf
€ 20
/wandeling
Nieuwe oppas

Dierenfan die haar dierenliefde willen uiten in Amsterdam

Laatst actief: 3 dagen geleden
RenskeR

10. Renske

Nieuwe oppas
Dierenfan die haar dierenliefde willen uiten in Amsterdam1.9 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/wandeling
JúliaJ

11. Júlia

2 km
vanaf
€ 10
/wandeling

Our animals are also our family

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
JúliaJ

11. Júlia

Our animals are also our family2 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/wandeling
saraS

12. sara

1.1 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

Your dog’s new favourite reliable sitter in Amsterdam

Laatst actief: 4 dagen geleden
saraS

12. sara

Nieuwe oppas
Your dog’s new favourite reliable sitter in Amsterdam1.1 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
VictoriaV

13. Victoria

0.7 km
vanaf
€ 10
/wandeling
Nieuwe oppas

Caring Dog Walker Who Loves Building a Bond With Every Dog 🐾

Laatst actief: 5 dagen geleden
VictoriaV

13. Victoria

Nieuwe oppas
Caring Dog Walker Who Loves Building a Bond With Every Dog 🐾0.7 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/wandeling
AlexandraA

14. Alexandra

1 km
vanaf
€ 8
/wandeling
3 beoordelingen

Pet lover and dog owner of 15+ years in Amsterdam West 🥰

Antwoordt meestal binnen een dag
AlexandraA

14. Alexandra

Pet lover and dog owner of 15+ years in Amsterdam West 🥰1 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Alexandra was so good with our two dogs! Super communicative and convenient. We will absolutely be having her walk them again. "
KateK
Beoordeling door Kate
vanaf
€ 8
/wandeling
AminaA

15. Amina

1.8 km
vanaf
€ 15
/wandeling
13 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving Care for Happy Pets | Nieuw West

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
AminaA

15. Amina

Loving Care for Happy Pets | Nieuw West1.8 km
(13 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Amina was great! Always very friendly and careful with Belyash. Thank you so much!"
DmitryD
Beoordeling door Dmitry
vanaf
€ 15
/wandeling
CelineC

16. Celine

0.8 km
vanaf
€ 8
/wandeling
1 beoordeling

Betrouwbare dierenvriend met ervaring

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
CelineC

16. Celine

Betrouwbare dierenvriend met ervaring 0.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Celine is great! Very caring, and my dog has the best time with her."
leonardoL
Beoordeling door leonardo
vanaf
€ 8
/wandeling
Jensine MarieJ

17. Jensine Marie

1.5 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

My dogs are back in Norway, so I’d love to borrow yours!

Antwoordt meestal binnen een dag
Jensine MarieJ

17. Jensine Marie

Nieuwe oppas
My dogs are back in Norway, so I’d love to borrow yours!1.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 12
/wandeling
AlinaA

18. Alina

1.5 km
vanaf
€ 12
/wandeling
Nieuwe oppas

calm and reliable care for your baby

Laatst actief: 2 dagen geleden
AlinaA

18. Alina

Nieuwe oppas
calm and reliable care for your baby1.5 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 12
/wandeling
magalyM

19. magaly

1.5 km
vanaf
€ 12
/wandeling
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog lovers with experience in care and walks

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
magalyM

19. magaly

Dog lovers with experience in care and walks1.5 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
"Magaly and her boyfriend are truly amazing! My husband was away on a trip and I was with our baby and Esco at home. Magaly came every day at the same time to pick up Esco for a walk, he was always so happy to see her!"
ArinaA
Beoordeling door Arina
vanaf
€ 12
/wandeling
MeesM

20. Mees

1.3 km
vanaf
€ 20
/wandeling
1 beoordeling

Your pet's home away from home

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MeesM

20. Mees

Your pet's home away from home1.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Mees is fantastic, he has such a calm and capable presence and our dogs love him. One of our dogs is a bit anxious and can be reactive, but we were totally confident in Mees and rightly so. Mees clearly is an animal person and cares deeply about their wellbeing and happiness - would 100% recommend! "
Becca and NicB
Beoordeling door Becca and Nic
vanaf
€ 20
/wandeling

Waarom hondenuitlaatservice?

Soms kan het hartstikke druk zijn en misschien vind je niet altijd de tijd om je hond lang uit te laten. Gelukkig is het met Pawshake heel makkelijk om snel contact te leggen zoeken met dierenvrienden in Amsterdam. Er is altijd wel iemand die klaarstaat om je te helpen.

Al onze hondenuitlaters zijn door ons handmatig beoordeeld. Elke reservering voor hondenuitlaatservice is inclusief De Pawshake Garantie, zodat je zonder zorgen je hond aan de oppas kunt toevertrouwen. De hondenoppassen komen gewoon uit de buurt van Amsterdam, en op de profielen van de oppassen vind je reviews van andere hondenbaasjes.

Als een hondenoppas je hond overdag komt uitlaten dan zorgt dat voor een prettige onderbreking van de dag voor je hond. Sommige oppassers laten een paar honden tegelijk uit, wat leuk is voor je hond als hij van speelmaatjes houdt. Goed voor de socialisatie! Maar als je hond liever alleen met een oppas wandelt dan kan dat natuurlijk ook. In Amsterdam vind je ook oppassers die alleen met jouw hond komen wandelen. Elke oppasdienst is precies gericht op de behoefte van jouw hond - of het nu gaat om een kleine ronde in de buurt of een lange wandeling met veel activiteit, onze Pawshake oppassers maken het jouw hond graag naar de zin.

Baasjes boeken bij Pawshake een persoonlijke hondenuitlaatservice in Amsterdam. Meer dan 7146 hondeneigenaars in Amsterdam hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express