1. Dagopvang voor honden
  2. Boskoop

Dagopvang hond, Boskoop

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
CristinaC

1. Cristina

13.9 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

🐾 Loving, Experienced Pet Sitter

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
CristinaC

1. Cristina

Nieuwe oppas
🐾 Loving, Experienced Pet Sitter13.9 km
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
GintareG

2. Gintare

17.1 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

Safe & Loving Cat Sitting Service

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GintareG

2. Gintare

Safe & Loving Cat Sitting Service17.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
Younan and TioY

3. Younan and Tio

16.1 km
vanaf
€ 25
/dag
6 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Liefdevolle hondenoppas voor jouw hond!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
Younan and TioY

3. Younan and Tio

Liefdevolle hondenoppas voor jouw hond!16.1 km
(6 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
"I’m very happy to have found you. Our dog is very shy and attached to us, so it meant a lot that you were so patient and careful with her. You also kept me updated throughout the day on how she was doing, which gave me great peace of mind. Lara will definitely be coming back to stay with you once you have availability again! "
VanessaV
Beoordeling door Vanessa
vanaf
€ 25
/dag
LoisL

4. Lois

19.1 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Lange boswandelingen & een vrolijk hondenmaatje!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
LoisL

4. Lois

Nieuwe oppas
Lange boswandelingen & een vrolijk hondenmaatje!19.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
CigdemC

5. Cigdem

17.2 km - Rotterdam
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Home-based dog sitting with a garden

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
CigdemC

5. Cigdem

Nieuwe oppas
Home-based dog sitting with a garden17.2 km - Rotterdam
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
MagdaM

6. Magda

14.7 km
vanaf
€ 20
/dag
39 beoordelingen
13
terugkerende gasten

Experienced dog enthusiast happy to help!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
MagdaM

6. Magda

Experienced dog enthusiast happy to help!14.7 km
(39 beoordelingen)
13 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
"Magda was really nice and Bandhu seemed to like it with her and her place too. She also was very fast avaible to meet&great on beforehand the first appointment. And i really needed a doggie sitter fast for a important appointment. So that was great! She really took the time to get to know everyting needed. We walked a bit and my dog could see the appartment first. De second time, when he arrived for the first doggie sitting, he already knew it was a safe place. Magda also was loving to Bandhu. Also a nice person to talk to. I really appreciated everything she did. Photo's and specific updates about how Bandhu was doing. She also responded fast on whatsapp. I would recommend Magda for doggie sitting all your loving doggies too! Lovely Doggie Paws and Kisses from my Doggie 🤗❤️🐶👅💋👅💋👅💋🐾🐾🐾🐾🐾🐾"
LydiL
Beoordeling door Lydi
vanaf
€ 20
/dag
TanimaT

7. Tanima

16.4 km
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Tanny and Sree's Pawsome Lodge

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
TanimaT

7. Tanima

Tanny and Sree's Pawsome Lodge16.4 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
"I was happy to bring my doggie to Tanima and her partner. They did make time to first do a quick meet&greet on beforehand of the first doggie daycare. They where fast avaible for that too. They waited each time for me downstairs to pick us op. So that was very polite. They where calm and carefull with my dog and everything went well. Also they where flexible, so one of them is at home with my doggie all the time. I know where to be if i need a doggie nanny again! "
LydiL
Beoordeling door Lydi
vanaf
€ 25
/dag
LoniekeL

8. Lonieke

19 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen

Zoek je een lieve hond- of katoma? ik pas graag op!

Laatst actief: 3 dagen geleden
LoniekeL

8. Lonieke

Zoek je een lieve hond- of katoma? ik pas graag op!19 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met Lonieke als oppas voor onze pup Billy. Het contact verliep vanaf het eerste moment heel prettig en soepel en ze is ontzettend flexibel en denkt fijn mee. Je merkt dat ze heel lief en zorgzaam met honden omgaat. Billy voelde zich bij haar al heel snel op zijn gemak en thuis, wat voor ons natuurlijk ontzettend fijn was om te zien!"
DaphneD
Beoordeling door Daphne
vanaf
€ 20
/dag
ValeriaV

9. Valeria

9.6 km
vanaf
€ 30
/dag
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets | Care | Love | Home | Family

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
ValeriaV

9. Valeria

Pets | Care | Love | Home | Family 9.6 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"In one word: excellent! The dogs were happy, and so was I! Valeria is very friendly, responsible and responsive. She shares updates and photos. After the first daycare appointment we immediately booked more days in the future."
MariekeM
Beoordeling door Marieke
vanaf
€ 30
/dag
LoesL

10. Loes

20 km
vanaf
€ 27
/dag
16 beoordelingen
5
terugkerende gasten

trustworthy sitter near Kralingse Bos

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
LoesL

10. Loes

trustworthy sitter near Kralingse Bos20 km
(16 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Een super goede oppas, ik zou Sienna zeker vaker bij Loes brengen. Ik kreeg gedurende de dag regelmatig updates hoe het ging en Sienna en Loes hebben een lange wandeling gemaakt in het Kralingse Bos. Tijdens de meet and greet voor de oppasdag stelde Loes de juiste vragen om alles soepel te laten verlopen. Ik kom zeker terug!"
CharlotteC
Beoordeling door Charlotte
vanaf
€ 27
/dag
GabrielaG

11. Gabriela

16.7 km - Berkel en Rodenrijs
vanaf
€ 30
/dag
22 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Pet owner since the day I was born

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
GabrielaG

11. Gabriela

Pet owner since the day I was born 16.7 km - Berkel en Rodenrijs
(22 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Gabriela and Miguel made my dog Pek feel comfortable from minute one. She is a very energetic dog and persistent when playing with her ball. They were both very patient with her and loving. Gabriela and Miguel are super approachable, kept up with Pek, were very flexible with schedules, and even went the extra mile in changing the meeting place to the train station to accommodate me. I highly recommend this dog-loving couple to take care of your dog. No doubt, Pek will be back with Gabby soon, and we are glad to have found someone to leave Pek with when we are busy or if we go away on trips. "
MarianaM
Beoordeling door Mariana
vanaf
€ 30
/dag
EmmaE

12. Emma

14.3 km
vanaf
€ 20
/dag
4 beoordelingen

Experienced Dog Daycare & Overnight Boarding Leiden

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
EmmaE

12. Emma

Experienced Dog Daycare & Overnight Boarding Leiden14.3 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
"Emma was an absolute gem. Couldn’t have asked for a better pet sitter. She was attentive, considerate and very loving towards our two dogs. Would highly recommend her. "
JacoJ
Beoordeling door Jaco
vanaf
€ 20
/dag
Maria PaolaM

13. Maria Paola

19.5 km
vanaf
€ 16
/dag
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving help for your furry friends!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Maria PaolaM

13. Maria Paola

Loving help for your furry friends!19.5 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
"Maria is an excellent sitter, my dog came home happy and she looked after her well."
RakshaR
Beoordeling door Raksha
vanaf
€ 16
/dag
NataliaN

14. Natalia

16.8 km
vanaf
€ 20
/dag
10 beoordelingen

A Loving Family Home for Your Dog

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
NataliaN

14. Natalia

A Loving Family Home for Your Dog16.8 km
(10 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Nathalia is very caring with Hanna. I trust her completely, she takes excellent care of her and always takes her for walks. My little dog loves staying with Nathalia and her family. I highly recommend her!"
BiancaB
Beoordeling door Bianca
vanaf
€ 20
/dag
DelanyD

15. Delany

19 km
vanaf
€ 24,5
/dag
18 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Dello’s Sunny Paws

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
DelanyD

15. Delany

Dello’s Sunny Paws19 km
(18 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Alles ging weer perfect. Bram was lekker moe mee naar huis gegaan! Delany is superlief voor haar oppasdieren "
JosineJ
Beoordeling door Josine
vanaf
€ 24,5
/dag
Luka (NL)L

16. Luka (NL)

19.9 km
vanaf
€ 19
/dag
2 beoordelingen

Beste vriend met veel liefde voor jouw hond!

Antwoordt meestal binnen een dag
Luka (NL)L

16. Luka (NL)

Beste vriend met veel liefde voor jouw hond! 19.9 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Wij hebben een hele goede ervaring met Luka. Hij komt zijn afspraken na, is heel lief naar onze hond en doet net dat stapje extra door een extra lange wandeling te maken. We laten onze hond met een gerust hart bij hem achter. Ik zou Luka aan iedereen aanraden als hondenoppas! "
MariaM
Beoordeling door Maria
vanaf
€ 19
/dag
AfricaA

17. Africa

14.5 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Cat Sitter in Leiden 🐾

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
AfricaA

17. Africa

Loving Cat Sitter in Leiden 🐾14.5 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Africa took great care of my cats :) everything went well! "
ZuzanaZ
Beoordeling door Zuzana
vanaf
€ 20
/dag
FredericoF

18. Frederico

11.2 km
vanaf
€ 30
/dag
82 beoordelingen
32
terugkerende gasten

Zoetermeer Caring

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
FredericoF

18. Frederico

Zoetermeer Caring11.2 km
(82 beoordelingen)
32 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Today had a great stay! clearly a sitter who knows and loves dogs. great communication and flexibility as well!"
DennisD
Beoordeling door Dennis
vanaf
€ 30
/dag
MilenaM

19. Milena

13.7 km - Leiden
vanaf
€ 25
/dag
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

Milena

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
MilenaM

19. Milena

Milena13.7 km - Leiden
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"This is the third time my little dog stays with Milena for a dog day care and I cannot be more happy. My dog is pretty happy when arriving at Milena’s place, which is always a good sign. "
GloriaG
Beoordeling door Gloria
vanaf
€ 25
/dag
AnastasiiaA

20. Anastasiia

17.1 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen

Here to turn pet care into tail-wagging adventure

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
AnastasiiaA

20. Anastasiia

Here to turn pet care into tail-wagging adventure17.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Absolutely amazing pet sitter! I felt completely at ease knowing my dog was in such good hands. She was incredibly caring, reliable, patient, and genuinely treated him like her own. Communication was great throughout, and I could tell he felt comfortable and safe with her. It’s such a relief finding someone you can truly trust with your pet. I would 100% recommend her and will definitely book her again! ❤️"
KayaK
Beoordeling door Kaya
vanaf
€ 15
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Boskoop voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Boskoop, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Boskoop. Meer dan 3336 hondeneigenaars in Boskoop hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express