1. Dagopvang voor honden
  2. Amsterdam

Dagopvang hond, Amsterdam

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
DoraD

1. Dora

1.4 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Experienced & animal loving

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: vandaag
DoraD

1. Dora

Nieuwe oppas
Experienced & animal loving1.4 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: vandaag
"Tuesday (our dog) loved Dora. She was punctual communicated well and most importantly a dog lover. Thank you Dora!"
OlivierO
Beoordeling door Olivier
vanaf
€ 15
/dag
MartaM

2. Marta

1.6 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Italian dog-lover since forever!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
MartaM

2. Marta

Nieuwe oppas
Italian dog-lover since forever!1.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
PoppyP

3. Poppy

0.9 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Furless friend for your furry ones

Laatst actief: 2 dagen geleden
PoppyP

3. Poppy

Nieuwe oppas
Furless friend for your furry ones0.9 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
AvaA

4. Ava

1.4 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Your Dog's Home Away From Home

Laatst actief: 3 dagen geleden
AvaA

4. Ava

Nieuwe oppas
Your Dog's Home Away From Home1.4 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
ChrisC

5. Chris

1.9 km - Amsterdam
vanaf
€ 22
/dag
Nieuwe oppas

Calm, attentive dog care in Amsterdam

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ChrisC

5. Chris

Nieuwe oppas
Calm, attentive dog care in Amsterdam1.9 km - Amsterdam
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 22
/dag
TanviT

6. Tanvi

1.9 km
vanaf
€ 25
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Friendly and caring dog lover in Oost!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
TanviT

6. Tanvi

Friendly and caring dog lover in Oost!1.9 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
"Tanvi is an amazing person who took really nice care of my dog Cookie. He felt very comfortable with her from the start and I felt very relaxed knowing she was sitting Cookie"
EceE
Beoordeling door Ece
vanaf
€ 25
/dag
Jasper & CatelijneJ

7. Jasper & Catelijne

0.1 km
vanaf
€ 30
/dag
6 beoordelingen

Hondenliefhebbers uit Amsterdam Oost 🐶

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
Jasper & CatelijneJ

7. Jasper & Catelijne

Hondenliefhebbers uit Amsterdam Oost 🐶0.1 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Thanks Catelijne for looking after Wynne🙏"
JorisJ
Beoordeling door Joris
vanaf
€ 30
/dag
Sandro & JuliS

8. Sandro & Juli

0.5 km
vanaf
€ 35
/dag
18 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving couple w/plenty of snacks, walks and cuddles to give

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Sandro & JuliS

8. Sandro & Juli

Loving couple w/plenty of snacks, walks and cuddles to give0.5 km
(18 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Juli and Sandro took such great care of Ruby! They are incredibly kind and easy to communicate with. From the photos they sent, I could tell Ruby felt relaxed and comfortable very quickly. I’d definitely book them again whenever I need a dog sitter!"
IsinayI
Beoordeling door Isinay
vanaf
€ 35
/dag
MonicaM

9. Monica

1.3 km
vanaf
€ 15
/dag
12 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Weekend buddy for your furry friend 🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
MonicaM

9. Monica

Weekend buddy for your furry friend 🐶🐱1.3 km
(12 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Monica was super sweet with my Ellie! My dog is somewhat big (25kg) so I don’t usually ask people to walk her, but Monica realized she needed it and took her when she asked! A really sweet person and a great dog sitter for my nervous dog, would 100% book again. Thank you, Monica ❤️"
TeresaT
Beoordeling door Teresa
vanaf
€ 15
/dag
PolinaP

10. Polina

0.2 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Grew up with dogs, now here to care for yours <3

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
PolinaP

10. Polina

Grew up with dogs, now here to care for yours <30.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
AyushA

11. Ayush

1.8 km
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen

Reliable and Caring: I'll give your dog the perfect day!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AyushA

11. Ayush

Reliable and Caring: I'll give your dog the perfect day!1.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Ayush took really good care of our dog and communication was excellent. Our dog was happy and relaxed when we picked him up. I definitely recommend Ayush."
Eveline (Bodhi)E
Beoordeling door Eveline (Bodhi)
vanaf
€ 10
/dag
RafaR

12. Rafa

0.6 km
vanaf
€ 20
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Sitter in Amsterdam Dapperbuurt

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
RafaR

12. Rafa

Experienced Pet Sitter in Amsterdam Dapperbuurt0.6 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
"Rafa was amazing with my doggie! Super communicative, sent pictures while we were out and was patient with his anxiety which is super appreciated. I 100% recommend! Thank you Rafa!!"
CarsonC
Beoordeling door Carson
vanaf
€ 20
/dag
YağmurY

13. Yağmur

2 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Making sure your pet feels safe, and loved!

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
YağmurY

13. Yağmur

Making sure your pet feels safe, and loved!2 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Yağmur is great - really flexible & our dog loves her ☺️ thank you so much for everything!"
SarahS
Beoordeling door Sarah
vanaf
€ 15
/dag
NilsuN

14. Nilsu

1.7 km
vanaf
€ 25
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Nilsu’s Profile

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NilsuN

14. Nilsu

Nilsu’s Profile1.7 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Sammy loves Nilsu and is really happy after spending time with her. That says it all."
PierreP
Beoordeling door Pierre
vanaf
€ 25
/dag
RaniaR

15. Rania

1.7 km
vanaf
€ 35
/dag
13 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Rescue 🐶 owner and 🐱 friend in Amsterdam Oost

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
RaniaR

15. Rania

Rescue 🐶 owner and 🐱 friend in Amsterdam Oost1.7 km
(13 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Rania and Panos took amazing care of our dog Stormi! We had full peace of mind knowing he’s in such good and loving hands. He also got along well with their sweet dog Marco. I would definitely recommend them to anyone looking for a trusted dog sitter 🥰"
NadjaN
Beoordeling door Nadja
vanaf
€ 35
/dag
BernaB

16. Berna

1.4 km
vanaf
€ 30
/dag
1 beoordeling

Your Dog’s Second Home 🐾

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BernaB

16. Berna

Your Dog’s Second Home 🐾1.4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Our dog Moos had a great time with Berna! Thanks again"
RutgerR
Beoordeling door Rutger
vanaf
€ 30
/dag
BeatrizB

17. Beatriz

0.4 km
vanaf
€ 35
/dag
14 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Looking to be your pet's companion while you're away

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
BeatrizB

17. Beatriz

Looking to be your pet's companion while you're away 0.4 km
(14 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"best puppy sitter ever! lovely to our puppy. would always come back and recommend her without hesitation "
LeonieL
Beoordeling door Leonie
vanaf
€ 35
/dag
FranciscoF

18. Francisco

2 km
vanaf
€ 19
/dag
3 beoordelingen

Experienced calm and caring pet companion

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
FranciscoF

18. Francisco

Experienced calm and caring pet companion2 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Francisco is a very friendly and kind dogsitter. Great communication, good care for our Camilo 🐶, and a convenient central location. Highly recommended!"
Oscar and PepeO
Beoordeling door Oscar and Pepe
vanaf
€ 19
/dag
DollyD

19. Dolly

0.7 km
vanaf
€ 30
/dag
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Home All Day: Dedicated Care for Your Furry Best Mate

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
DollyD

19. Dolly

Home All Day: Dedicated Care for Your Furry Best Mate0.7 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Our dog Sonia spent two days with Dolly. On the second day she was superhappy to be back when she saw Dolly in the morning. My dog is not the easiest and took some time to settle in but Dolly seemed to understand her perfectly with kindness and patience. Communication was perfect. Got update, pictures and a summary of the day on both days. Thank you Dolly!"
MarleenM
Beoordeling door Marleen
vanaf
€ 30
/dag
MarionM

20. Marion

1.2 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dog lover ready to walk and care

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
MarionM

20. Marion

Dog lover ready to walk and care1.2 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Great sitter with a lovely, quiet apartment. Marion took good care of our 10-week-old poodle puppy."
AndersA
Beoordeling door Anders
vanaf
€ 20
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Amsterdam voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Amsterdam, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Amsterdam. Meer dan 5243 hondeneigenaars in Amsterdam hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express