1. Dagopvang voor honden
  2. Amsterdam

Dagopvang hond, Amsterdam

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppas

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MartinaM

1. Martina

1.7 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Italian dog lover 🐾 your furry friend will never be alone 🫶🏻

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
MartinaM

1. Martina

Nieuwe oppas
Italian dog lover 🐾 your furry friend will never be alone 🫶🏻1.7 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
RoosR

2. Roos

1.4 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Met liefde zorg ik voor jouw viervoeter🤍

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
RoosR

2. Roos

Nieuwe oppas
Met liefde zorg ik voor jouw viervoeter🤍1.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Roos was the best pet sitter I’ve had, she took amazing care of my dog, to the point my dog didn’t want to come home😂 She communicated well with me and my dog had a great day with her. My dog is a large high energy dog and she knew how to handle him well. Was extremely understanding and patient, and was super sweet. Honestly 10/10 pet sitter, highly recommend her!"
KishaleeK
Beoordeling door Kishalee
vanaf
€ 30
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
MarinaM

3. Marina

1.2 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

My friends’ go-to pet sitter for more than a year.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
MarinaM

3. Marina

Nieuwe oppas
My friends’ go-to pet sitter for more than a year. 1.2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
FroukeF

4. Frouke

1 km
vanaf
€ 10
/dag

Your favourite dogsitter 🥰

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
FroukeF

4. Frouke

Your favourite dogsitter 🥰1 km
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
CleoC

5. Cleo

1.4 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Experienced dog sitter looking to dog sit during the week

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
CleoC

5. Cleo

Experienced dog sitter looking to dog sit during the week1.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Cleo has been amazing! Gustav had such a great time he was already wagging his tail on the second day in front of her door. "
ChloeC
Beoordeling door Chloe
vanaf
€ 20
/dag
yaqianY

6. yaqian

1 km - Amsterdam
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

🐈🐕🦮💕 Energetic dog cat lover

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
yaqianY

6. yaqian

Nieuwe oppas
🐈🐕🦮💕 Energetic dog cat lover1 km - Amsterdam
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/dag
ElisaE

7. Elisa

1.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/dag

I'm Elisa, a pet lover available for petsitting in Ams.

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
ElisaE

7. Elisa

I'm Elisa, a pet lover available for petsitting in Ams.1.4 km - Amsterdam
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 25
/dag
magalyM

8. magaly

1.2 km
vanaf
€ 25
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog lovers with experience in care and walks

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
magalyM

8. magaly

Dog lovers with experience in care and walks1.2 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"We couldn’t have asked for a better experience! ❤️ From the very first message, communication was great. Magaly always replied almost immediately, both on Pawshake and over text, which made us feel so safe and relaxed while we were away. We received lots of updates and photos of our golden retriever, Arnie, throughout his stay, and it was so reassuring to see how happy and comfortable he looked. It was obvious he was being well looked after and genuinely enjoying himself. You could really tell he felt at home with them. Especially in their garden!! They clearly care about the dogs they look after and treated Arnie like one of their own. Picking him up, he was happy, and clearly had a wonderful time. We wouldn’t hesitate to leave Arnie with them again and will definitely be booking with them in the future."
GuroG
Beoordeling door Guro
vanaf
€ 25
/dag
StellaS

9. Stella

1.5 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

Loving, experienced & always up for a walk 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
StellaS

9. Stella

Nieuwe oppas
Loving, experienced & always up for a walk 🐾1.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/dag
NatalieN

10. Natalie

1.5 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Loving & Reliable Pet Sitter

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
NatalieN

10. Natalie

Nieuwe oppas
Loving & Reliable Pet Sitter 1.5 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
GiuliaG

11. Giulia

1.6 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Animal lover looking for new furry friends

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
GiuliaG

11. Giulia

Nieuwe oppas
Animal lover looking for new furry friends1.6 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
"Our puppy Nacho had a great time. He enjoyed the walks and games. Giulia took notes of the relevant times for feeding and sleeping. She also kept us posted with photos. Overall, great service."
Héctor ArturoH
Beoordeling door Héctor Arturo
vanaf
€ 20
/dag
RubyR

12. Ruby

1.5 km - Amsterdam
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Lieve en betrouwbare oppas regio Amsterdam

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
RubyR

12. Ruby

Lieve en betrouwbare oppas regio Amsterdam1.5 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Ruby was great with my dogs, and also easy and quick in communication."
VictorV
Beoordeling door Victor
vanaf
€ 15
/dag
Anna and ArtemA

13. Anna and Artem

0.8 km
vanaf
€ 25
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

A loving family near Rembrandtpark for your dog or cat

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
Anna and ArtemA

13. Anna and Artem

A loving family near Rembrandtpark for your dog or cat0.8 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: gisteren
"The sweetest sitters, such patience with our dog. "
ElianeE
Beoordeling door Eliane
vanaf
€ 25
/dag
AlejandraA

14. Alejandra

0.5 km
vanaf
€ 19
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring & active pet sitter

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
AlejandraA

14. Alejandra

Caring & active pet sitter0.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
"Alejandra is really kind and caring. It was my dog's first day with her and then I'm always a bit nervous, but when I left Almie with Alejandra I was immediately reassured and she sent me updates during the day. I will definitely bring Almie again! ☺️"
NikkiN
Beoordeling door Nikki
vanaf
€ 19
/dag
TaylorT

15. Taylor

1.5 km
vanaf
€ 25
/dag
2 beoordelingen

Loving, trustworthy and experienced dog sitter.

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
TaylorT

15. Taylor

Loving, trustworthy and experienced dog sitter. 1.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Taylor was absolutely supportive and was communicating frequently with the updates. "
AkhilA
Beoordeling door Akhil
vanaf
€ 25
/dag
Ciara and CianC

16. Ciara and Cian

1.4 km
vanaf
€ 30
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Highly active, experienced Amsterdam based couple.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Ciara and CianC

16. Ciara and Cian

Highly active, experienced Amsterdam based couple.1.4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Bowie really loved his time with Ciara and Cian! They were very attentive and patient and took good care of him while keeping good communication with us! 10/10 would recommend!"
MarianaM
Beoordeling door Mariana
vanaf
€ 30
/dag
GunG

17. Gun

1.5 km
vanaf
€ 18
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Animal obsessed & 10 years of experience

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GunG

17. Gun

Animal obsessed & 10 years of experience1.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Mochi had such a wonderful time with Gun! Gun kept me updated with adorable photos throughout, I really appreciated. I highly recommend Gun to anyone looking for a caring and reliable dog sitter☺️"
MengzhenM
Beoordeling door Mengzhen
vanaf
€ 18
/dag
AnnaA

18. Anna

1.5 km
vanaf
€ 30
/dag
Nieuwe oppas

betrouwbare honden uitlaatster die dol is op alle honden

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
AnnaA

18. Anna

Nieuwe oppas
betrouwbare honden uitlaatster die dol is op alle honden1.5 km
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 30
/dag
BaharB

19. Bahar

1.2 km - Amsterdam
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

I will care your pets as I care for my own

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
BaharB

19. Bahar

Nieuwe oppas
I will care your pets as I care for my own1.2 km - Amsterdam
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
OlgaO

20. Olga

1.5 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

A caring and cozy home away from home for your pet

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
OlgaO

20. Olga

A caring and cozy home away from home for your pet1.5 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Olga is a great dog sitter. She is flexible, communicates well, and our dog loves staying with her. I would definitely recommend her as a pet sitter!"
VikiV
Beoordeling door Viki
vanaf
€ 20
/dag

Waarom dagopvang voor honden?

Voor elk huisdierenbaasje is het altijd moeilijk: naar je werk gaan en je huisdier thuis achterlaten. Weet je eigenlijk wel wat je huisdier doet? Zou hij zich alleen voelen? Bij Pawshake weten we dat elke hond stimulans, beweging en aandacht nodig heeft gedurende de dag. Daarom kun je heel makkelijk een hondenoppas boeken in de buurt van Amsterdam voor oppasdiensten voor jouw hond. Je kunt je hond overdag bij de oppas thuis brengen of spreek af met de oppas dat hij of zij je hond op komt halen als jij naar je werk gaat.

Dagopvang voor honden is een leuke en makkelijke manier om je hond toch de aandacht en beweging te geven die hij nodig heeft - als je zelf overdag weg moet. Zodat je 's avonds bij een moeie maar vrolijke en voldane hond thuiskomt! Een Pawshake hondenoppas aan huis is een perfecte oplossing voor jonge honden die nog heel veel aandacht nodig hebben, of honden die om een andere reden extra verzorging nodig hebben, zoals oude of juist hele actieve honden.

Onze persoonlijke oppassers zijn meer flexibel dan de gemiddelde grote, professionele hondencrèche. Onze oppassers bieden kleinschalige hondenopvang en veel van onze oppassers verzorgen maar één hond per keer. Dat betekent ook dat ze zich makkelijker kunnen aanpassen aan jouw schema en aan de individuele behoeften van jouw hond. Dus gun je viervoeter een leuke dag met een Pawshake oppas in Amsterdam, zodat je hond elke dag de liefde en aandacht krijgt die hij verdient. Tijdens de reservering ontvang je leuke foto-updates zodat je de avonturen van je hond kunt volgen.

Elke reservering voor dagopvang voor honden in inclusief De Pawshake Garantie: inclusief vergoeding van dierenartskosten en 24/7 klantendienst. We staan voor je klaar!

Baasjes boeken bij Pawshake hondenopvang in Amsterdam. Meer dan 5222 hondeneigenaars in Amsterdam hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express