1. Dierenoppas
  2. Warmond

Dierenoppas, Warmond

Een dierenoppas verzorgt je huisdier bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
KellyK

1. Kelly

1.7 km
vanaf
€ 16
/dag

More than a pet sitter, your pet's personal artist too

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
KellyK

1. Kelly

More than a pet sitter, your pet's personal artist too1.7 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 16
/dag
jessyJ

2. jessy

3.8 km
vanaf
€ 14
/dag

Grew up with 5 dogs, extra love to offer for yours🫶

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
jessyJ

2. jessy

Grew up with 5 dogs, extra love to offer for yours🫶3.8 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 14
/dag
DanieleD

3. Daniele

3.7 km
vanaf
€ 17
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Big heart for all pets! Treating them like family.

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
DanieleD

3. Daniele

Big heart for all pets! Treating them like family.3.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 17
/dag
nazN

4. naz

2.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Animal lover who grew up with cats & dogs 🐾

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
nazN

4. naz

Animal lover who grew up with cats & dogs 🐾2.7 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
ClementineC

5. Clementine

3.7 km
vanaf
€ 20
/dag

Furry Best Friend

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ClementineC

5. Clementine

Furry Best Friend3.7 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
JohannaJ

6. Johanna

3.5 km
vanaf
€ 12
/dag

Cat lover with one of my own, happy to look after yours

Woont samen met 1 kat
JohannaJ

6. Johanna

Cat lover with one of my own, happy to look after yours3.5 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 12
/dag
IlseI

7. Ilse

4 km
vanaf
€ 20
/dag

Betrouwbare dieren- en huizenverzorgster met ervaring

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
IlseI

7. Ilse

Betrouwbare dieren- en huizenverzorgster met ervaring4 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
AminaA

8. Amina

4.8 km
vanaf
€ 20
/dag

Een lieve dierenoppas

Woont samen met 1 kat
AminaA

8. Amina

Een lieve dierenoppas4.8 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 20
/dag
SuparS

9. Supar

2.8 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Experienced pet lover :)

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Basil
SuparS

9. Supar

Experienced pet lover :)2.8 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Basil
vanaf
€ 15
/dag
MaritM

10. Marit

3.5 km
vanaf
€ 10
/dag

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier

Antwoordt meestal binnen een uur
MaritM

10. Marit

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier3.5 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/dag
XeniaX

11. Xenia

3.9 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Betrouwbare student & dierenvriend met tijd voor jouw maatje

Antwoordt meestal binnen een dag
XeniaX

11. Xenia

Betrouwbare student & dierenvriend met tijd voor jouw maatje3.9 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
BrennekeB

12. Brenneke

4.3 km
vanaf
€ 10
/dag

Betrouwbare, zorgzame dierenvriend!

Antwoordt meestal binnen een dag
BrennekeB

12. Brenneke

Betrouwbare, zorgzame dierenvriend!4.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
CaitlinC

13. Caitlin

4.5 km
vanaf
€ 10
/dag

enthousiaste dierenoppas

CaitlinC

13. Caitlin

enthousiaste dierenoppas 4.5 km
vanaf
€ 10
/dag
MatildaM

14. Matilda

4.4 km
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

I will ensure that your pet is taken care of and loved!

Antwoordt meestal binnen een dag
MatildaM

14. Matilda

I will ensure that your pet is taken care of and loved!4.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 13
/dag
LauraL

15. Laura

3.1 km
vanaf
€ 20
/dag

Pet lover

Woont samen met 1 kat
LauraL

15. Laura

Pet lover 3.1 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 20
/dag
AnaA

16. Ana

3.2 km
vanaf
€ 15
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

I'm a lifelong pet lover, eager to care for your pet!

Woont samen met 1 kat
AnaA

16. Ana

I'm a lifelong pet lover, eager to care for your pet!3.2 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 15
/dag
PuckP

17. Puck

4 km
vanaf
€ 20
/dag
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Op zoek naar een vriendelijke, dieren liefhebbende studente?

Antwoordt meestal binnen een dag
PuckP

17. Puck

Op zoek naar een vriendelijke, dieren liefhebbende studente?4 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
MahnazM

18. Mahnaz

2.7 km
vanaf
€ 15
/dag

Here I am, who cares for your pets when you are away

MahnazM

18. Mahnaz

Here I am, who cares for your pets when you are away2.7 km
vanaf
€ 15
/dag
PattyP

19. Patty

4 km
vanaf
€ 15
/dag

Lieve, Betrouwbare, zorgzame Katten oppas regio Sassenheim

Woont samen met 1 hond, 1 kat
PattyP

19. Patty

Lieve, Betrouwbare, zorgzame Katten oppas regio Sassenheim4 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
vanaf
€ 15
/dag
VinceV

20. Vince

4.1 km
vanaf
€ 22
/dag

Leiden University Student and Animal Lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shepard/Beagle Rosie
VinceV

20. Vince

Leiden University Student and Animal Lover4.1 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shepard/Beagle Rosie
vanaf
€ 22
/dag