1. Dierenoppas
  2. Koog aan de Zaan

Dierenoppas, Koog aan de Zaan

Een dierenoppas verzorgt je huisdier bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
NedaN

1. Neda

2.9 km - Wijdewormer
vanaf
€ 25
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Hondenuitlaat & Kattenzorg - Zorgzame Huisbezoeken

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
NedaN

1. Neda

Nieuwe oppas
Hondenuitlaat & Kattenzorg - Zorgzame Huisbezoeken2.9 km - Wijdewormer
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
SelmaS

2. Selma

0.7 km
vanaf
€ 10
/dag

Caring, loving and reliable care for your best friend🐾


Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SelmaS

2. Selma

Caring, loving and reliable care for your best friend🐾
0.7 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 10
/dag
SamanthaS

3. Samantha

1.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen

Laatst actief: 14 dagen geleden
SamanthaS

3. Samantha

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen1.6 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
NienkeN

4. Nienke

0.9 km
vanaf
€ 15
/dag

knuffelen, verzorgen en verwennen!

Antwoordt meestal binnen een dag
NienkeN

4. Nienke

knuffelen, verzorgen en verwennen! 0.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/dag
DemiD

5. Demi

1.3 km
vanaf
€ 20
/dag

Knuffelen, wandelen, spelen dichtbij 't Jagersplas!

DemiD

5. Demi

Knuffelen, wandelen, spelen dichtbij 't Jagersplas!1.3 km
vanaf
€ 20
/dag
ElisaE

6. Elisa

3.1 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Treating every pet with attention, respect, and affection

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
ElisaE

6. Elisa

Treating every pet with attention, respect, and affection3.1 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Goede communicatie, flexibel, betrouwbaar en dagelijkse updates. Heel fijn!"
NienkeN
Beoordeling door Nienke
vanaf
€ 15
/dag
CatarinaC

7. Catarina

0.5 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️

CatarinaC

7. Catarina

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️0.5 km
(2 beoordelingen)
vanaf
€ 20
/dag
Guilherme and SamaraG

8. Guilherme and Samara

2.5 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen

My motivation as pet sitter is my deep love of animals

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
Guilherme and SamaraG

8. Guilherme and Samara

My motivation as pet sitter is my deep love of animals2.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"Our experienxe with Guilherme was perfect ! Our Mandarynka is happy, relaxed, and content after coming back home .It was so clear that they didn't just feed her—they spent time with her, played with her, and made her feel loved and safe. As pet owners, that is the greatest gift we could have asked for. Our home was also in great condition, and we truly appreciated the care and respect you showed for everything. I will happily recommend your pet-sitting services to my friends and anyone looking for someone trustworthy and caring. Guilherme is genuinely responsible, kind, and dedicated people, and we couldn't have asked for better care. Thank you again from the bottom of our hearts. We are so grateful for everything you did, and we hope to see you again in the future. ❤️"
AleksandraA
Beoordeling door Aleksandra
vanaf
€ 20
/dag
BharatiB

9. Bharati

2.9 km
vanaf
€ 40
/dag
8 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Reliable Pet Lover in Zaandam centrum

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BharatiB

9. Bharati

Reliable Pet Lover in Zaandam centrum 2.9 km
(8 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"I booked Bharati for two visits a day for our guinea pigs for almost a week. During the meet and greet, I realised I had actually made a mistake by booking the wrong dates. Bharati was very kind and accommodating about the mistake, and was able to help out for the new dates at short notice. She took good care of our guinea pigs throughout the week and I received photo updates after every visit. The house was in good shape when we returned. Overall, a responsible and trustworthy person who I would absolutely contact again when we're away. I wholeheartedly recommend her to other pet owners! "
AyshaA
Beoordeling door Aysha
vanaf
€ 40
/dag
Noa jadeN

10. Noa jade

1.9 km
vanaf
€ 10
/dag

Ervaren honden oppas met veel tijd en persoonlijke zorg!!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
Noa jadeN

10. Noa jade

Ervaren honden oppas met veel tijd en persoonlijke zorg!!1.9 km
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
SimoneS

11. Simone

2.2 km
vanaf
€ 15
/dag
28 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SimoneS

11. Simone

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟 2.2 km
(28 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Simone took care of our two cats for 3 weeks. Our cats are very scared with new people. Simone took his time and made our cats comfortable. Both our cats loved him and waited for him to greet him at the door :) He gave regular timely updates on WhatsApp and always took care of whatever we mentioned. We will definitely contact Simone again to take care of our cats!"
PurnimaP
Beoordeling door Purnima
vanaf
€ 15
/dag
AlperenA

12. Alperen

1.3 km
vanaf
€ 15
/dag
1
terugkerende gast

Your Pet's Perfect Pal: Reliable, Caring, and Always There!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Beagle - King Charles Zuzu
AlperenA

12. Alperen

Your Pet's Perfect Pal: Reliable, Caring, and Always There!1.3 km
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Beagle - King Charles Zuzu
vanaf
€ 15
/dag
MarcelaM

13. Marcela

1.2 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Attentive and loving pet sitter 💕

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
MarcelaM

13. Marcela

Attentive and loving pet sitter 💕1.2 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Marcela is a very attentive and knowledgeable cat-sitter, whom my Lexi-cat adores."
CaitlinC
Beoordeling door Caitlin
vanaf
€ 20
/dag
AleksandraA

14. Aleksandra

2.4 km
vanaf
€ 12
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Handled a Shepherd with issues — nothing surprises me!

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
AleksandraA

14. Aleksandra

Handled a Shepherd with issues — nothing surprises me!2.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 12
/dag
marcelM

15. marcel

2.9 km
vanaf
€ 15
/dag
22 beoordelingen

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
marcelM

15. marcel

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam2.9 km
(22 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
KrisztinaK

16. Krisztina

2.3 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
KrisztinaK

16. Krisztina

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)2.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
FredyF

17. Fredy

2.4 km
vanaf
€ 14
/dag
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Kind and Attentive Pet Sitter You Can Trust

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
FredyF

17. Fredy

Kind and Attentive Pet Sitter You Can Trust2.4 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 14
/dag
RiccardoR

18. Riccardo

2.9 km
vanaf
€ 40
/dag
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

The Ricky's Paws Squad

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
RiccardoR

18. Riccardo

The Ricky's Paws Squad 2.9 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 40
/dag
TamaraT

19. Tamara

1.9 km - Zaandam
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling

Tail Wags Guaranteed ;)

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
TamaraT

19. Tamara

Tail Wags Guaranteed ;)1.9 km - Zaandam
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 13
/dag
LucyL

20. Lucy

2 km
vanaf
€ 15
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog lover living in Zaandam!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LucyL

20. Lucy

Dog lover living in Zaandam!2 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag