1. Dierenoppas
  2. Haarlem

Dierenoppas, Haarlem

Een dierenoppas verzorgt je huisdier bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JulieJ

1. Julie

2 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

tail wags and purrs guaranteed ! 🐶🐱

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
JulieJ

1. Julie

tail wags and purrs guaranteed ! 🐶🐱2 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Julie did a wonderful job taking care of my 3 cats, updated me everytime with pictures and videos. I will be asking Julie for future vacations ❤️"
SaidaS
Beoordeling door Saida
vanaf
€ 10
/dag
ieva (ih-ae-v-ah)I

2. ieva (ih-ae-v-ah)

1.6 km
vanaf
€ 15
/dag
11 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Trained Guide Dog Carer – Reliable Pet Sitting

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
ieva (ih-ae-v-ah)I

2. ieva (ih-ae-v-ah)

Trained Guide Dog Carer – Reliable Pet Sitting1.6 km
(11 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/dag
MargaritaM

3. Margarita

1.3 km
vanaf
€ 14
/dag
11 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Reliable Care from a Passionate Pet Enthusiast

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
MargaritaM

3. Margarita

Reliable Care from a Passionate Pet Enthusiast1.3 km
(11 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"We are very happy with Margarita’s cat sitting services. She was taking care of our cats, Vasya and Sabrina, and we truly appreciated her kindness and professionalism. She quickly found a connection with both of them, even though our younger cat is very shy and usually takes a long time to trust new people. Margarita was patient, gentle, and attentive, which made us feel completely спокойны while we were away. Thank you so much for taking such great care of our cats and for treating them with love and attention. We would gladly recommend Margarita to anyone looking for a caring and reliable cat sitter!"
IrinaI
Beoordeling door Irina
vanaf
€ 14
/dag
ozgeO

4. ozge

2.2 km - Haarlem
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
ozgeO

4. ozge

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner2.2 km - Haarlem
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
WinniW

5. Winni

4.2 km
vanaf
€ 15
/dag

Kattenoppas aan huis met meer dan 20 jaar ervaring

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
WinniW

5. Winni

Kattenoppas aan huis met meer dan 20 jaar ervaring4.2 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 15
/dag
MaleniM

6. Maleni

3.1 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Mel's doggy day care <3

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
MaleniM

6. Maleni

Mel's doggy day care <3 3.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
AmyA

7. Amy

3.3 km
vanaf
€ 18
/dag

Animal Lover Living on edge of Elswout

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AmyA

7. Amy

Animal Lover Living on edge of Elswout 3.3 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 18
/dag
ShannonS

8. Shannon

3.2 km
vanaf
€ 15
/dag

Paws, Claws & Cuddles—Care You Can Count On!

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
ShannonS

8. Shannon

Paws, Claws & Cuddles—Care You Can Count On!3.2 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
vanaf
€ 15
/dag
EmeraldE

9. Emerald

0.9 km
vanaf
€ 16
/dag

Energetic, Animal Lover happy to care for a fluffy friend

EmeraldE

9. Emerald

Energetic, Animal Lover happy to care for a fluffy friend0.9 km
vanaf
€ 16
/dag