1. Dierenoppas
  2. Breda

Dierenoppas, Breda

Een dierenoppas verzorgt je huisdier bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
NadineN

1. Nadine

1.2 km
vanaf
€ 12
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Katten liefhebber in Breda

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
NadineN

1. Nadine

Katten liefhebber in Breda1.2 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Wij zijn superblij met deze kattenoppas. Nadine heeft onze 2 katten perfect verzorgd tijdens onze vakantie. Ze is verantwoordelijk, zorgzaam voor de dieren en stuurde dagelijks videofilmpjes en foto’s van de katten door en troffen een leuke welkomstgroet bij thuiskomst aan! Nadine is een echte aanrader als kattenoppas! "
AlexandraA
Beoordeling door Alexandra
vanaf
€ 12
/dag
CarrieC

2. Carrie

2 km
vanaf
€ 15
/dag
23 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Lieve, ervaren en verantwoordelijke top-kattenoppas

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
CarrieC

2. Carrie

Lieve, ervaren en verantwoordelijke top-kattenoppas2 km
(23 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Carrie is echt een topper! Mijn twee katten hebben zonder stress tijdens onze vakantie thuis kunnen blijven. Zelfs Bella, die normaal niets van vreemden moet hebben, heeft vertrouwen in Carrie. Nog een leuke bijkomstigheid, Carrie maakt geweldige foto's. We hebben volledig zonder zorgen van onze vakantie kunnen genieten. Voor ons geen andere kattenoppas meer."
MirjamM
Beoordeling door Mirjam
vanaf
€ 15
/dag
SusanneS

3. Susanne

1.6 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Poezen oppas in Breda 😊

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
SusanneS

3. Susanne

Poezen oppas in Breda 😊1.6 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Susanne is een superlieve oppas voor onze ragdols geweest tijdens onze reis naar Indonesie. Ze heeft ze goed verzorgd en geknuffeld. Een poesje heeft snel kitjes die heeft ze ook nog gekamd en geknipt zo lief. We gaan Susanne zeker nog een keer vragen in de toekomst."
DebbyD
Beoordeling door Debby
vanaf
€ 15
/dag
MijntjeM

4. Mijntje

2 km
vanaf
€ 13
/dag

Lieve en enthousiaste hondenliefhebber uit Breda.

Laatst actief: vandaag
MijntjeM

4. Mijntje

Lieve en enthousiaste hondenliefhebber uit Breda.2 km
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 13
/dag
JoeyJ

5. Joey

1.6 km
vanaf
€ 10
/dag
4 beoordelingen

Jouw vertrouwde oppas in centrum Breda met omheinde tuin

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
JoeyJ

5. Joey

Jouw vertrouwde oppas in centrum Breda met omheinde tuin1.6 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 10
/dag
MirjamM

6. Mirjam

3.5 km
vanaf
€ 10
/dag

Liefdevolle kattenoppas in Breda ❤️

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
MirjamM

6. Mirjam

Liefdevolle kattenoppas in Breda ❤️3.5 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 10
/dag
CeceC

7. Cece

1.7 km
vanaf
€ 15
/dag

Active, Attentive & Ready to Walk Your Best Friend!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
CeceC

7. Cece

Active, Attentive & Ready to Walk Your Best Friend!1.7 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag
Luisa FernandaL

8. Luisa Fernanda

1.6 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Experienced Pet Care & Rescue Volunteer 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Luisa FernandaL

8. Luisa Fernanda

Nieuwe oppas
Experienced Pet Care & Rescue Volunteer 🐾1.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
DaanD

9. Daan

1.3 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Hondenliefhebber die graag een extra rondje loopt!

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
DaanD

9. Daan

Hondenliefhebber die graag een extra rondje loopt!1.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
JuliaJ

10. Julia

2 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Walks & Home Visits 💌🐾

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
JuliaJ

10. Julia

Walks & Home Visits 💌🐾2 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
AmmandaA

11. Ammanda

3.4 km
vanaf
€ 10
/dag

mijn eigen hond helaas overleden. wil knuffelen & wandelen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
AmmandaA

11. Ammanda

mijn eigen hond helaas overleden. wil knuffelen & wandelen 3.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
AmyA

12. Amy

1.5 km
vanaf
€ 10
/dag

Voor wandelingen, knuffels & heel veel dierenliefde 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
AmyA

12. Amy

Voor wandelingen, knuffels & heel veel dierenliefde 🐾1.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
RaisaR

13. Raisa

2.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Liefdevolle en betrouwbare zorg voor jouw huisdier 🐾

RaisaR

13. Raisa

Liefdevolle en betrouwbare zorg voor jouw huisdier 🐾2.6 km
vanaf
€ 15
/dag
EvaE

14. Eva

1.9 km
vanaf
€ 25
/dag

Kwispelalarm gegarandeerd, hondenoppas met liefde

EvaE

14. Eva

Kwispelalarm gegarandeerd, hondenoppas met liefde1.9 km
vanaf
€ 25
/dag
PeggyP

15. Peggy

1.5 km
vanaf
€ 13
/dag

Caring Buddy in Breda 🐕🐈

Antwoordt meestal binnen enkele uren
PeggyP

15. Peggy

Caring Buddy in Breda 🐕🐈1.5 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 13
/dag
BrittB

16. Britt

2.9 km
vanaf
€ 15
/dag

Betrouwbaar, flexibel en gek op honden!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse Buldog Truffel
BrittB

16. Britt

Betrouwbaar, flexibel en gek op honden! 2.9 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Franse Buldog Truffel
vanaf
€ 15
/dag
MariaM

17. Maria

1.9 km
vanaf
€ 18
/dag
25 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Doggies And Cats Best Friend

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MariaM

17. Maria

Doggies And Cats Best Friend1.9 km
(25 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Very pleased with Maria as our cat sitter. You can tell that she has a lot of experience with cat sitting. She’s very kind to the cars. It was the first time for me booking a cat sitter that I didn’t know so I was a bit nervous but Maria comforted me very well. She’s update me every day and even send me pictures. I have found a new cat sitter when needed, highly recommended!"
PaulineP
Beoordeling door Pauline
vanaf
€ 18
/dag
RyleeR

18. Rylee

1.3 km
vanaf
€ 15
/dag
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
RyleeR

18. Rylee

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!1.3 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Rylee took good care of my cat while I was on holiday"
RoyR
Beoordeling door Roy
vanaf
€ 15
/dag
ThirzeT

19. Thirze

1.4 km
vanaf
€ 12,5
/dag
2 beoordelingen

Echte dierenvriend die graag andere baasjes helpt

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
ThirzeT

19. Thirze

Echte dierenvriend die graag andere baasjes helpt1.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Voor mij was dit eerste keer dat ik gebruik heb gemaakt aan een oppas voor mijn kat; best spannend. Thirze is van tevoren langsgekomen op kennis te maken wat voor mij echt een meerwaarde was. Een hele goede klik met mijn kat en heeft zelf een filmpje gestuurd hoe het ging. Super oppas! Ik zou haar zeker aanbevelen! "
LynnL
Beoordeling door Lynn
vanaf
€ 12,5
/dag
FeeF

20. Fee

0.9 km
vanaf
€ 15
/dag
13 beoordelingen

Liefdevolle hondenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
FeeF

20. Fee

Liefdevolle hondenliefhebber! 0.9 km
(13 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag