1. Kattenoppas
  2. Rijswijk

Kattenoppas, Rijswijk

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EvelineE

1. Eveline

1.8 km
vanaf
€ 18
/dag
2 beoordelingen

Huisdierenoppas Den Haag

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
EvelineE

1. Eveline

Huisdierenoppas Den Haag1.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
"Eveline heeft onze twee katten heel goed verzorgd tijdens onze vakantie. Ze komt afspraken na en heeft ons heel goed op de hoogte gehouden tijdens de vakantie. Dat gaf een heel geruststellend gevoel!"
SandraS
Beoordeling door Sandra
vanaf
€ 18
/dag
EmilyE

2. Emily

3.8 km
vanaf
€ 20
/dag
Nieuwe oppas

Reliable, Friendly & Caring dog sitter/ cat sitter

Laatst actief: gisteren
EmilyE

2. Emily

Nieuwe oppas
Reliable, Friendly & Caring dog sitter/ cat sitter3.8 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
ShanayaS

3. Shanaya

3.2 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Ervaring met honden & huisoppas tijdens uw vakantie.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
ShanayaS

3. Shanaya

Nieuwe oppas
Ervaring met honden & huisoppas tijdens uw vakantie.3.2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
JoeJ

4. Joe

0.3 km
vanaf
€ 16,05
/dag
16 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Your pet’s new favorite sitter! 😊

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
JoeJ

4. Joe

Your pet’s new favorite sitter! 😊0.3 km
(16 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
"Opted for a day-visit with Joe to take care of my cat. He was responsible and gave daily updates. The cat was well taken care of. My cat is shy around new people but she started opening up to him in a couple of days. I would definitely recommend Joe."
AdityaA
Beoordeling door Aditya
vanaf
€ 16,05
/dag
GiovanaG

5. Giovana

3.8 km
vanaf
€ 12
/dag
Nieuwe oppas

Veterinarian, pet lover & trusted sitter

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
GiovanaG

5. Giovana

Nieuwe oppas
Veterinarian, pet lover & trusted sitter3.8 km
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 12
/dag
GyteG

6. Gyte

1.1 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Avid animal lover, ready to make new pet-friends

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
GyteG

6. Gyte

Nieuwe oppas
Avid animal lover, ready to make new pet-friends1.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
YaizaY

7. Yaiza

3.3 km
vanaf
€ 25
/dag
Nieuwe oppas

Where there are paws, there’s serotonin and genuine love. 🐾💗

Laatst actief: 8 dagen geleden
YaizaY

7. Yaiza

Nieuwe oppas
Where there are paws, there’s serotonin and genuine love. 🐾💗3.3 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
NathalieN

8. Nathalie

2.6 km
vanaf
€ 18,5
/dag
5 beoordelingen

Ervaren kattenoppas (kattengedragskundige)

Laatst actief: 4 dagen geleden
NathalieN

8. Nathalie

Ervaren kattenoppas (kattengedragskundige)2.6 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Nathalie is een heel professioneel en ervarend catsitter. Ze is heel communicatief en deel gedetaileerde updates over de kat zo vaak als afgesproken. Ze is overduidelijk goed in de omgang met dieren en werd niet afgeschrokken door onze lastige kat. Ze nam zelfs eigen speeltjes mee van huis om onze kat te activeren. Nathalie is tenslotte ook nog eens erg flexibel - fijn als je op vakantie bent. We raden haar 1000 maal aan!"
MajaM
Beoordeling door Maja
vanaf
€ 18,5
/dag
AnneA

9. Anne

2.9 km
vanaf
€ 16
/dag
Nieuwe oppas

Kattenvrouwtje

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AnneA

9. Anne

Nieuwe oppas
Kattenvrouwtje2.9 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 16
/dag
YouniY

10. Youni

1.8 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Lieve, verzorgende en geduldige oppas

Laatst actief: 14 dagen geleden
YouniY

10. Youni

Nieuwe oppas
Lieve, verzorgende en geduldige oppas1.8 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
SamyukthaS

11. Samyuktha

0.3 km
vanaf
€ 22
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Grew up with pets, Here to love yours

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
SamyukthaS

11. Samyuktha

Nieuwe oppas
Grew up with pets, Here to love yours 0.3 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 22
/dag
DianaD

12. Diana

0.2 km
vanaf
€ 14
/dag
90 beoordelingen
37
terugkerende gasten

Loving Care

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
DianaD

12. Diana

Loving Care0.2 km
(90 beoordelingen)
37 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Everything was great! Communication was excellent from start to finish. Our cats and our tortoise were very well taken care of, and we felt they were in good hands. We highly recommend this service to anyone looking for a reliable and caring pet sitter."
ŁukaszŁ
Beoordeling door Łukasz
vanaf
€ 14
/dag
HelenaH

13. Helena

3.5 km
vanaf
€ 16
/dag
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenvriend waar je op kunt rekenen ღ

Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Labrador Retriever Billy
HelenaH

13. Helena

Dierenvriend waar je op kunt rekenen ღ3.5 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond, 3 katten
Woont samen met Labrador Retriever Billy
"We zijn ontzettend dankbaar voor de geweldige zorg die Helena onze kat afgelopen week heeft gegeven! Vanaf het eerste contact straalde ze rust, vertrouwen en liefde voor dieren uit. Onze kat voelde zich meteen op haar gemak bij haar, iets wat niet vanzelfsprekend is! Ze hield ons dagelijks op de hoogte met lieve berichtjes en foto’s, wat ons veel rust gaf terwijl we weg waren. Het huis troffen we keurig aan en onze kat was helemaal ontspannen bij thuiskomst. Een echte dierenvriend met hart voor wat ze doet. We zouden haar zonder twijfel opnieuw vragen en kunnen haar van harte aanbevelen aan iedereen die met een gerust hart hun dier wil toevertrouwen. Nogmaals bedankt, Helena! 💛🐾"
QuincyQ
Beoordeling door Quincy
vanaf
€ 16
/dag
EricaE

14. Erica

3.6 km
vanaf
€ 18
/dag
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your pet's new best friend.

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
EricaE

14. Erica

Your pet's new best friend.3.6 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Erica was an amazing cat sitter, and I couldn’t have asked for a better experience. She kept me updated throughout my time away, was incredibly kind and caring with my cats, and always made me feel reassured that they were in good hands. What really stood out was how thoughtful and genuine she was, often thinking of things I hadn’t even considered myself. She went above and beyond my expectations and clearly cared deeply about my cats’ wellbeing. I would happily recommend her to anyone looking for a reliable, caring, and trustworthy pet sitter."
LindseyL
Beoordeling door Lindsey
vanaf
€ 18
/dag
SaschaS

15. Sascha

3 km
vanaf
€ 15
/dag
7 beoordelingen

Liefdevolle dierenoppas voor jouw trouwe viervoeter

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
SaschaS

15. Sascha

Liefdevolle dierenoppas voor jouw trouwe viervoeter3 km
(7 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
"Sascha heeft tijdens onze vakantie met veel zorg op onze senior kat gepast. Iedere dag stuurde ze ons een update met een filmpje, waardoor we precies wisten hoe het met hem ging. Ik kan niet anders zeggen dan dat we ontzettend tevreden zijn. Omdat onze kat al wat ouder is en langzaam doof begint te worden, vond ik het best spannend om hem achter te laten. Dankzij Sascha was die spanning meteen weg. Haar goede zorgen en dagelijkse updates gaven ons veel vertrouwen en rust, waardoor wij volop van onze vakantie konden genieten. We zijn ontzettend blij dat we Sascha hebben gevraagd om voor onze senior kat te zorgen en zouden haar zeker aanbevelen! "
RianneR
Beoordeling door Rianne
vanaf
€ 15
/dag
StephanieS

16. Stephanie

0.7 km
vanaf
€ 14
/dag
42 beoordelingen
15
terugkerende gasten

Pawsitively purfect care in Rijswijk

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
StephanieS

16. Stephanie

Pawsitively purfect care in Rijswijk0.7 km
(42 beoordelingen)
15 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
"Stephanie is absolutely wonderful! From our first meeting, I knew my cats would be in great hands. This was the first time I traveled while one of my cats needed medication, and thanks to Stephanie, I had absolutely no worries. She spent much more time with them than agreed, sent lots of sweet photos and videos, and kept communication excellent throughout. When I returned home, I could truly see how loved and comfortable my cats had been. They were relaxed, happy, and clearly never felt neglected or lonely. As a very anxious cat owner, I honestly cannot express how much easier Stephanie made my trip. Knowing my cats were not only cared for, but genuinely loved, gave me enormous peace of mind. I would trust her again without hesitation and can wholeheartedly recommend her to anyone looking for an exceptional cat sitter."
MineM
Beoordeling door Mine
vanaf
€ 14
/dag
RuxandraR

17. Ruxandra

3.3 km
vanaf
€ 12
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cat/Dog sitting and dog-walking for all the fuzzy friends

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
RuxandraR

17. Ruxandra

Cat/Dog sitting and dog-walking for all the fuzzy friends3.3 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Ruxandra was great with my pets!"
EvelyneE
Beoordeling door Evelyne
vanaf
€ 12
/dag
DaniekD

18. Daniek

3 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling

Een vriendelijke oppas

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DaniekD

18. Daniek

Een vriendelijke oppas 3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Daniek heeft ruim 2 weken voor onze katjes Yaro en Sjors gezorgd. Dat heeft ze heel liefdevol gedaan. Sjors heeft een duidelijke mening over oppas, ze vindt ze zeker niet allemaal even leuk. Maar Daniek is met vlag en wimpel geslaagd. Ook wij zijn heel blij met Daniek. We kregen regelmatig foto's en berichtjes. Daarin merkte we dat ze echt de tijd nam voor ze. We zullen Daniek een volgende x zeker weer vragen. "
TamaraT
Beoordeling door Tamara
vanaf
€ 15
/dag
KatK

19. Kat

3.8 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your pet’s new best friend in Delft!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
KatK

19. Kat

Your pet’s new best friend in Delft! 3.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/dag
WilcoW

20. Wilco

2.2 km
vanaf
€ 13
/dag
14 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Cat lover

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
WilcoW

20. Wilco

Cat lover2.2 km
(14 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Wij zijn erg tevreden over Wilco hele duidelijke communicatie en stuurde iedere dag een update over onze kat. Alles is prima verlopen en wij hopen graag nog eens een een beroep te doen op Wilco en kunnen hem van harte aanbevelen wij hadden het volste vertrouwen in hem en dat is ook gebleken. Top Kattenoppasser. "
AgnesA
Beoordeling door Agnes
vanaf
€ 13
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Rijswijk je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Rijswijk zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Rijswijk die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Rijswijk. Meer dan 7235 kattenbaasjes in Rijswijk hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express