1. Kattenoppas
  2. Renkum

Kattenoppas, Renkum

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MearaM

1. Meara

5.3 km
vanaf
€ 8
/dag
Nieuwe oppas

Betrouwbare oppas met een liefde voor dieren

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
MearaM

1. Meara

Nieuwe oppas
Betrouwbare oppas met een liefde voor dieren5.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 8
/dag
YedaY

2. Yeda

6.7 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Laatst actief: 2 dagen geleden
YedaY

2. Yeda

Nieuwe oppas
6.7 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
Yun-JenY

3. Yun-Jen

2.8 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Caring, reliable cat lover with house-sitting experience

Laatst actief: 2 dagen geleden
Yun-JenY

3. Yun-Jen

Nieuwe oppas
Caring, reliable cat lover with house-sitting experience2.8 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
LakeishaL

4. Lakeisha

4.5 km
vanaf
€ 15
/dag
44 beoordelingen
16
terugkerende gasten

Ervaren en enthousiaste dierenoppas!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LakeishaL

4. Lakeisha

Ervaren en enthousiaste dierenoppas! 4.5 km
(44 beoordelingen)
16 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Lakeisha heeft super goed voor onze katten gezorgd, ze heeft duidelijk verstand van dieren en hoe ze het best te benaderen. Ook verliep de communicatie prettig en voelde wij ons er helemaal gerust op om de zorg voor onze kat met diabetes aan haar toe te vertrouwen. Dit heeft ze ook uitstekend gedaan! "
AmyA
Beoordeling door Amy
vanaf
€ 15
/dag
MartineM

5. Martine

6.2 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Met gerust hart op vakantie? Ik help je graag!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
MartineM

5. Martine

Met gerust hart op vakantie? Ik help je graag!6.2 km
(10 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"Martine is very friendly, conscientious, compassionate, reliable and communicates very well and professionally. She took great care of our rabbits, cats and fish for 3 weeks during the warmest time of the year. In addition she took care of extra things such as changing the filter of the aquarium, refilling the fish feeder, watering our plants and with offering recycling bins for emptying and collecting mail and an extra cleaning of the rabbit pen. She sent us clear and informative messages to update us on how our pets were doing after each visit (twice daily) with pictures. This was very reassuring. She responded quickly to our messages. When we arrived home there even was a handpainted welcome back card which was very lovely. We are very happy to reccommend Martine. "
EvanE
Beoordeling door Evan
vanaf
€ 15
/dag
IsabellaI

6. Isabella

6 km
vanaf
€ 10
/dag
6 beoordelingen

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
IsabellaI

6. Isabella

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting6 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Isabella is betrouwbaar, en houdt veel van dieren. Ze heeft tijdens mijn vakantie goed voor hem gezorgd, en mij op de hoogte gehouden via foto's en leuke berichten."
CecielC
Beoordeling door Ceciel
vanaf
€ 10
/dag
SophieS

7. Sophie

6.4 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

An experienced animal science student!

Antwoordt meestal binnen een dag
SophieS

7. Sophie

An experienced animal science student!6.4 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Best cat sitter we have had so far. Our cats were very relaxed and at ease when we returned home. "
yvonneY
Beoordeling door yvonne
vanaf
€ 10
/dag
CarolineC

8. Caroline

6.2 km
vanaf
€ 10
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Good friend for cats and dogs

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
CarolineC

8. Caroline

Good friend for cats and dogs6.2 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Caroline took great care of my three cats during my summer vacation. She is very sweet and skilled in her interaction with animals. Great communication, and I received lovely photos and videos of my furry friends during the days I was away. I would highly recommend her!"
FloorF
Beoordeling door Floor
vanaf
€ 10
/dag
ManuelaM

9. Manuela

5.7 km
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ManuelaM

9. Manuela

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾5.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Heel erg blij met Manuela! Verzorgd de dieren goed en geeft veel aandacht, kom in goed overleg haar afspraken na, Echt een dierenvriend! Judith"
judithJ
Beoordeling door judith
vanaf
€ 10
/dag
NehaN

10. Neha

5.7 km
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling
3
terugkerende gasten

Wiggling tails and warm companionship

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
NehaN

10. Neha

Wiggling tails and warm companionship5.7 km
(1 beoordeling)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 13
/dag
EsraE

11. Esra

6 km
vanaf
€ 16
/dag
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Furtastic Care

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
EsraE

11. Esra

Furtastic Care6 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
"Esra and Ozan took care of our 4 cats while we were on holiday. I can highly recommend them and will definitely ask them again for future holidays. They are wonderful people, very clear in communication, and went above and beyond to care for our cats. They are very kind and have a genuine love for animals. They sent us daily updates and pictures and gave lots of cuddles to our boys making us feel very comfortable while away! "
EsmaraldaE
Beoordeling door Esmaralda
vanaf
€ 16
/dag
PhoenixP

12. Phoenix

5.7 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

A passionate pet sitter for Wageningen area 😊

Antwoordt meestal binnen een uur
PhoenixP

12. Phoenix

A passionate pet sitter for Wageningen area 😊5.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/dag
CatherinC

13. Catherin

4.6 km
vanaf
€ 15
/dag
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your Pet's Favorite Human — While You're Away 🥰

CatherinC

13. Catherin

Your Pet's Favorite Human — While You're Away 🥰4.6 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
vanaf
€ 15
/dag
AlexandraA

14. Alexandra

6.4 km
vanaf
€ 12
/dag

Dierenvriend aan huis voor blije snuitjes

Antwoordt meestal binnen een uur
AlexandraA

14. Alexandra

Dierenvriend aan huis voor blije snuitjes6.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 12
/dag
IlariaI

15. Ilaria

5.3 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
IlariaI

15. Ilaria

Nieuwe oppas
Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen5.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
MancaM

16. Manca

6 km
vanaf
€ 10
/dag

WUR student experienced with dog training.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
MancaM

16. Manca

WUR student experienced with dog training.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
LauraL

17. Laura

5.2 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Liefdevolle opvang voor je huisdier

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
LauraL

17. Laura

Nieuwe oppas
Liefdevolle opvang voor je huisdier5.2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
WenqiW

18. Wenqi

5.4 km
vanaf
€ 15
/dag

Trustworthy Pet Care with Plenty of Love

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
WenqiW

18. Wenqi

Trustworthy Pet Care with Plenty of Love 5.4 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
SergioS

19. Sergio

5.7 km
vanaf
€ 10
/dag
1 beoordeling

Care you can count on

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SergioS

19. Sergio

Care you can count on5.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
NiharikaN

20. Niharika

5.2 km
vanaf
€ 10
/dag

Loving & Experienced Dog Sitter: Treats All Dogs Like Family

Laatst actief: 4 dagen geleden
NiharikaN

20. Niharika

Loving & Experienced Dog Sitter: Treats All Dogs Like Family5.2 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Renkum je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Renkum zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Renkum die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Renkum. Meer dan 1428 kattenbaasjes in Renkum hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express