1. Kattenoppas
  2. Hedel

Kattenoppas, Hedel

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EmmyE

1. Emmy

5.9 km
vanaf
€ 15
/dag
57 beoordelingen
17
terugkerende gasten

Emmy Houdt Van Dieren

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
EmmyE

1. Emmy

Emmy Houdt Van Dieren5.9 km
(57 beoordelingen)
17 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Wij vonden het spannend onze katjes voor de eerste keer langdurig alleen thuis te laten. Al bij de kennismaking hadden we een goed gevoel bij Emmy, die onze verlegen katjes rustig benaderde en duidelijk ervaring heeft als kattenoppas. Mede hierdoor en door dagelijkse updates konden we met een gerust gevoel genieten van onze vakantie. Onze katjes waren na een aantal dagen volledig gewend aan Emmy en zijn zelfs maatjes met haar geworden. We zouden Emmy zo weer boeken, en raden haar als kattenoppas zeker aan!"
LindeL
Beoordeling door Linde
vanaf
€ 15
/dag
Ellen 🐱❤️ (NL & EN)E

2. Ellen 🐱❤️ (NL & EN)

2.1 km
vanaf
€ 25
/dag
26 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Oppas Den Bosch, Vlijmen, Vught, Engelen e.o.

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
Ellen 🐱❤️ (NL & EN)E

2. Ellen 🐱❤️ (NL & EN)

Oppas Den Bosch, Vlijmen, Vught, Engelen e.o.2.1 km
(26 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Ellen heeft ontzettend liefdevol voor onze 3 katten gezorgd. Toen we thuis kwamen waren de katten nog precies zo comfortabel als toen we weggingen, helemaal relaxed, niet gestresst en zelfs netjes geborsteld. Er werd rekening gehouden met onze wensen en de bijzonderheden van de katten. Bij elk bezoek heeft ze even met de katten gespeeld en ze veel aandacht gegeven. Ook stuurde ze na elk bezoek filmpjes en foto's van hoe goed het met ze ging! De katten waren vrijwel meteen verzot op haar, dus dat stelde ons gerust. Ook was het duidelijk dat Ellen met plezier de katten bezocht, dat is natuurlijk erg fijn. Voorafgaand hebben we netjes kennisgemaakt en vlak voor de reservering nog een keer alles doorgesproken. Ellen is professioneel, netjes en betrokken. Wanneer iets toch net even anders ging, communiceerde ze hier ruim vantevoren over. Wanneer we nog eens op vakantie gaan, zullen we zeker weer contact opnemen!"
SarenaS
Beoordeling door Sarena
vanaf
€ 25
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
JanieJ

3. Janie

6.7 km - 's-Hertogenbosch
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas
2 beoordelingen

Experienced, Adaptable & Loving Pet Sitter/Walker

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
JanieJ

3. Janie

Nieuwe oppas
Experienced, Adaptable & Loving Pet Sitter/Walker6.7 km - 's-Hertogenbosch
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
Sanne Struick🌳S

4. Sanne Struick🌳

6.7 km
vanaf
€ 17
/dag
2 beoordelingen

Zorgzame huisdieroppas

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
Sanne Struick🌳S

4. Sanne Struick🌳

Zorgzame huisdieroppas6.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Sanne is geweldig! Ze is lief, betrouwbaar en gek op dieren. De dieren ook op haar. De manier hoe zij met diertjes omgaat is geweldig en dat geeft een goed gevoel als je ze achterlaat. Communicatie is top, echt een dikke aanrader. Wij hopen dat Sanne vaker onze oppas wil zijn🥰🙏🏼 "
LoesL
Beoordeling door Loes
vanaf
€ 17
/dag
IlseI

5. Ilse

3.7 km
vanaf
€ 17
/dag
16 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Ilse : 😻

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
IlseI

5. Ilse

Ilse : 😻3.7 km
(16 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Ilse heeft heel fijn voor onze kat Luka gezorgd. Het is een fijne gedachte de zorg van je beestje in handen te laten van iemand die duidelijk zo dol is op dieren en daar de tijd voor neemt. Mijn kat is een beetje een kat-uit-de-boom-kijker met nieuwe mensen maar voelde zich direct bij Ilse op haar gemak."
AnnA
Beoordeling door Ann
vanaf
€ 17
/dag
LaurienL

6. Laurien

6.9 km
vanaf
€ 20
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

lieve, sociale dierenvriend

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
LaurienL

6. Laurien

lieve, sociale dierenvriend 6.9 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
"Laurien heeft goed voor mijn twee katten gezorgd! Een fijne kennismaking, goede communicatie tijdens het oppassen. "
JoepJ
Beoordeling door Joep
vanaf
€ 20
/dag
AmberA

7. Amber

6.9 km
vanaf
€ 15
/dag

Jouw hond in goede pootjes !🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
AmberA

7. Amber

Jouw hond in goede pootjes !🐾6.9 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
OzlemO

8. Ozlem

5.8 km - Kerkdriel
vanaf
€ 20
/dag

I am happy to see our loyal friends

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
OzlemO

8. Ozlem

I am happy to see our loyal friends 5.8 km - Kerkdriel
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/dag
SofiaS

9. Sofia

6.6 km
vanaf
€ 15
/dag

Nature photographer that offers dog walking and pet sitting.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SofiaS

9. Sofia

Nature photographer that offers dog walking and pet sitting. 6.6 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
MelinaM

10. Melina

6.6 km
vanaf
€ 8
/dag
Nieuwe oppas

Experienced and caring pet sitter

Laatst actief: 4 dagen geleden
MelinaM

10. Melina

Nieuwe oppas
Experienced and caring pet sitter 6.6 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 8
/dag
SterreS

11. Sterre

5.8 km
vanaf
€ 10
/dag

Betrouwbare, ervaren en liefdevolle dierenoppas

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
SterreS

11. Sterre

Betrouwbare, ervaren en liefdevolle dierenoppas5.8 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 10
/dag
JoostJ

12. Joost

6.6 km
vanaf
€ 18
/dag

Kattenvader voor gezelschap van jullie pluizige vriendjes

Antwoordt meestal binnen een dag
JoostJ

12. Joost

Kattenvader voor gezelschap van jullie pluizige vriendjes6.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 18
/dag
HarryH

13. Harry

2.9 km
vanaf
€ 10
/dag

Professionele buikkrabber / tijdelijke vriend voor jouw hond

HarryH

13. Harry

Professionele buikkrabber / tijdelijke vriend voor jouw hond2.9 km
vanaf
€ 10
/dag
MonikaM

14. Monika

5.9 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Your Pets + My Love = Perfect Care

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
MonikaM

14. Monika

Your Pets + My Love = Perfect Care5.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
robbertR

15. robbert

5.2 km
vanaf
€ 15
/dag
13 beoordelingen
5
terugkerende gasten

dogsitting den bosch

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
robbertR

15. robbert

dogsitting den bosch5.2 km
(13 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
KomalK

16. Komal

5.6 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Caring & attentive sitter, Dog walking & home visit services

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
KomalK

16. Komal

Caring & attentive sitter, Dog walking & home visit services 5.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
"Komal was very responsive, communication was very smooth! She and her husband took great care of our 2 cats while we were gone for a weekend. They were on-time and respectful of our house. They also sent lots of pictures of the cats every day which I really appreciate!"
HanaH
Beoordeling door Hana
vanaf
€ 20
/dag
PreronaP

17. Prerona

6.7 km
vanaf
€ 20
/dag
15 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Pawsome care for your pup—trust me: “your dog sitter!"

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
PreronaP

17. Prerona

Pawsome care for your pup—trust me: “your dog sitter!"6.7 km
(15 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
SkylarS

18. Skylar

6.7 km - 's-Hertogenbosch
vanaf
€ 27
/dag
3 beoordelingen

Canine professional - excited to meet your dog(s)!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SkylarS

18. Skylar

Canine professional - excited to meet your dog(s)!6.7 km - 's-Hertogenbosch
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 27
/dag
KaterinaK

19. Katerina

6.6 km
vanaf
€ 13
/dag

Pet sitter to the rescue

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
KaterinaK

19. Katerina

Pet sitter to the rescue6.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 13
/dag
BiancaB

20. Bianca

6.2 km
vanaf
€ 19
/dag

De natuur in met jou dier!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
BiancaB

20. Bianca

De natuur in met jou dier! 6.2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 19
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Hedel je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Hedel zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Hedel die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Hedel. Meer dan 1005 kattenbaasjes in Hedel hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.95/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express