1. Kattenoppas
  2. Gorinchem

Kattenoppas, Gorinchem

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JanineJ

1. Janine

0.5 km
vanaf
€ 10
/dag
4 beoordelingen

flexibel, zorgzaam en goed voor mens en dier

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
JanineJ

1. Janine

flexibel, zorgzaam en goed voor mens en dier0.5 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Ik ben heel blij met Janine. Vriendelijke, geïnteresseerd en snel beschikbaar. Het appje met foto van Nina heb ik erg gewaardeerd🍀 Ik kan Janine van harte aanbevelen. Maar niet te veel aanvragen doen aan Janine, , anders kan ze misschien in de toekomst niet meer op Nina passen 😉😉"
MargreetM
Beoordeling door Margreet
vanaf
€ 10
/dag
KyraK

2. Kyra

6.8 km
vanaf
€ 19
/dag
11 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Zorgzame dierenvriend

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
KyraK

2. Kyra

Zorgzame dierenvriend6.8 km
(11 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Kyra reageerde snel op mijn berichten, en kwam daarna al snel langs om kennis te maken. Tijdens het oppassen stuurde ze regelmatig updates en foto’s, en liet het meteen weten als ze ergens een vraag over had. Ik kon de zorg voor mijn katers met vertrouwen aan haar overlaten, en ga haar zeker vaker vragen!"
LisetL
Beoordeling door Liset
vanaf
€ 19
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
LorraineL

3. Lorraine

1.2 km
vanaf
€ 10
/dag

Liefdevolle dierenoppas voor huisbezoeken en wandelingen

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LorraineL

3. Lorraine

Liefdevolle dierenoppas voor huisbezoeken en wandelingen1.2 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
MirtheM

4. Mirthe

2.7 km
vanaf
€ 22
/dag

Persoonlijke opvang met alle tijd en aandacht 🐾

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MirtheM

4. Mirthe

Persoonlijke opvang met alle tijd en aandacht 🐾2.7 km
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 22
/dag
LotteL

5. Lotte

5.8 km
vanaf
€ 10
/dag

Een warm thuis, veel knuffels en persoonlijke zorg!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
LotteL

5. Lotte

Een warm thuis, veel knuffels en persoonlijke zorg!5.8 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
JulieJ

6. Julie

0.5 km - Gorinchem
vanaf
€ 10
/dag

A pawesome dog/cat sitter for your furry friend!

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
JulieJ

6. Julie

A pawesome dog/cat sitter for your furry friend! 0.5 km - Gorinchem
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 10
/dag
MarlinkaM

7. Marlinka

0.9 km
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling

Een leuke oppas voor uw dierenvriendje!

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
MarlinkaM

7. Marlinka

Een leuke oppas voor uw dierenvriendje! 0.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
"Marlinka heeft goed voor mijn 4 katten gezorgd waarvan een diabetes patient. ze heeft een rustige uitstraling en dat vonden mijn katten wel fijn. "
JeroenJ
Beoordeling door Jeroen
vanaf
€ 13
/dag
FabienneF

8. Fabienne

0.8 km
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Ervaren, liefdevolle & betrouwbare dierenoppas 🐾

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
FabienneF

8. Fabienne

Ervaren, liefdevolle & betrouwbare dierenoppas 🐾0.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 1 kat
"Wij maken heel graag opnieuw gebruik van Fabienne als fijne dierenoppas. Fabienne is een echte dierenliefhebber, stuurt updates en dankzij haar konden wij met een gerust hart even weg. Bedankt Fabienne!"
VincentV
Beoordeling door Vincent
vanaf
€ 10
/dag
KimK

9. Kim

0.9 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Ervaren en betrouwbare hondenoppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
KimK

9. Kim

Ervaren en betrouwbare hondenoppas 0.9 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 20
/dag
SabineS

10. Sabine

3.5 km
vanaf
€ 20
/dag

Knuffelrijke opvang met altijd iemand thuis

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
SabineS

10. Sabine

Knuffelrijke opvang met altijd iemand thuis3.5 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond, 2 katten
vanaf
€ 20
/dag
Vivan & ThomasV

11. Vivan & Thomas

0.9 km
vanaf
€ 10
/dag

Twee dierenliefhebbers uit Gorinchem

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
Vivan & ThomasV

11. Vivan & Thomas

Twee dierenliefhebbers uit Gorinchem 0.9 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 10
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Gorinchem je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Gorinchem zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Gorinchem die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Gorinchem. Meer dan 2424 kattenbaasjes in Gorinchem hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.95/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express