1. Kattenoppas
  2. Bennekom

Kattenoppas, Bennekom

Een lieve kattenoppas verzorgt je kat aan huis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MearaM

1. Meara

3.4 km
vanaf
€ 8
/dag
Nieuwe oppas

Betrouwbare oppas met een liefde voor dieren

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
MearaM

1. Meara

Nieuwe oppas
Betrouwbare oppas met een liefde voor dieren3.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 8
/dag
YedaY

2. Yeda

4.2 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Laatst actief: 2 dagen geleden
YedaY

2. Yeda

Nieuwe oppas
4.2 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 15
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
LakeishaL

3. Lakeisha

2.4 km
vanaf
€ 15
/dag
44 beoordelingen
16
terugkerende gasten

Ervaren en enthousiaste dierenoppas!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LakeishaL

3. Lakeisha

Ervaren en enthousiaste dierenoppas! 2.4 km
(44 beoordelingen)
16 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Lakeisha heeft super goed voor onze katten gezorgd, ze heeft duidelijk verstand van dieren en hoe ze het best te benaderen. Ook verliep de communicatie prettig en voelde wij ons er helemaal gerust op om de zorg voor onze kat met diabetes aan haar toe te vertrouwen. Dit heeft ze ook uitstekend gedaan! "
AmyA
Beoordeling door Amy
vanaf
€ 15
/dag
MartineM

4. Martine

4 km
vanaf
€ 15
/dag
10 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Met gerust hart op vakantie? Ik help je graag!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
MartineM

4. Martine

Met gerust hart op vakantie? Ik help je graag!4 km
(10 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
"Martine is very friendly, conscientious, compassionate, reliable and communicates very well and professionally. She took great care of our rabbits, cats and fish for 3 weeks during the warmest time of the year. In addition she took care of extra things such as changing the filter of the aquarium, refilling the fish feeder, watering our plants and with offering recycling bins for emptying and collecting mail and an extra cleaning of the rabbit pen. She sent us clear and informative messages to update us on how our pets were doing after each visit (twice daily) with pictures. This was very reassuring. She responded quickly to our messages. When we arrived home there even was a handpainted welcome back card which was very lovely. We are very happy to reccommend Martine. "
EvanE
Beoordeling door Evan
vanaf
€ 15
/dag
IsabellaI

5. Isabella

3.8 km
vanaf
€ 10
/dag
6 beoordelingen

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
IsabellaI

5. Isabella

Your Pet's friend: Safe and loving pet sitting3.8 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Isabella is betrouwbaar, en houdt veel van dieren. Ze heeft tijdens mijn vakantie goed voor hem gezorgd, en mij op de hoogte gehouden via foto's en leuke berichten."
CecielC
Beoordeling door Ceciel
vanaf
€ 10
/dag
Noa KateN

6. Noa Kate

5.5 km
vanaf
€ 15
/dag
45 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Dierenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
Noa KateN

6. Noa Kate

Dierenliefhebber!5.5 km
(45 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Noa was a fantastic cat sitter for Milly! She visited regularly and always kept us updated with sweet messages, photos and videos. Milly clearly loved the extra attention — lots of cuddles, playtime, and treats. Noa was attentive and proactive too, checking in whenever something needed a closer look, like the water fountain and feeder. We came home to a happy, well cared-for cat. Would happily book her again! 🐾"
LeonorL
Beoordeling door Leonor
vanaf
€ 15
/dag
SophieS

7. Sophie

4 km
vanaf
€ 10
/dag
3 beoordelingen

An experienced animal science student!

Antwoordt meestal binnen een dag
SophieS

7. Sophie

An experienced animal science student!4 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Best cat sitter we have had so far. Our cats were very relaxed and at ease when we returned home. "
yvonneY
Beoordeling door yvonne
vanaf
€ 10
/dag
PaigeP

8. Paige

4.6 km
vanaf
€ 15
/dag
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
PaigeP

8. Paige

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾4.6 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Heel erg fijne kattenoppas! Paige is duidelijk in haar communicatie, heel vriendelijk en heeft goed voor onze lieve pip gezorgd. Ook kon ze last minute nog snel schakelen. Aanrader! "
MerelM
Beoordeling door Merel
vanaf
€ 15
/dag
CarolineC

9. Caroline

3.2 km
vanaf
€ 10
/dag
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Good friend for cats and dogs

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
CarolineC

9. Caroline

Good friend for cats and dogs3.2 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Caroline took great care of my three cats during my summer vacation. She is very sweet and skilled in her interaction with animals. Great communication, and I received lovely photos and videos of my furry friends during the days I was away. I would highly recommend her!"
FloorF
Beoordeling door Floor
vanaf
€ 10
/dag
ManuelaM

10. Manuela

2.4 km
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ManuelaM

10. Manuela

Caring & Responsible Pet Lover and Sitter 🐾2.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Heel erg blij met Manuela! Verzorgd de dieren goed en geeft veel aandacht, kom in goed overleg haar afspraken na, Echt een dierenvriend! Judith"
judithJ
Beoordeling door judith
vanaf
€ 10
/dag
NehaN

11. Neha

2.4 km
vanaf
€ 13
/dag
1 beoordeling
3
terugkerende gasten

Wiggling tails and warm companionship

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
NehaN

11. Neha

Wiggling tails and warm companionship2.4 km
(1 beoordeling)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 13
/dag
PhoenixP

12. Phoenix

2.4 km
vanaf
€ 15
/dag
1 beoordeling
1
terugkerende gast

A passionate pet sitter for Wageningen area 😊

Antwoordt meestal binnen een uur
PhoenixP

12. Phoenix

A passionate pet sitter for Wageningen area 😊2.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 15
/dag
CatherinC

13. Catherin

1.9 km
vanaf
€ 15
/dag
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your Pet's Favorite Human — While You're Away 🥰

CatherinC

13. Catherin

Your Pet's Favorite Human — While You're Away 🥰1.9 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
vanaf
€ 15
/dag
MarissaM

14. Marissa

4.2 km
vanaf
€ 15
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dierenoppas met hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
MarissaM

14. Marissa

Dierenoppas met hart voor dieren!4.2 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Marissa heeft prima voor onze kittens gezorgd en stuurde ons leuke foto’s en filmpjes van de knuffel en speelmomenten. "
JolandeJ
Beoordeling door Jolande
vanaf
€ 15
/dag
AlexandraA

15. Alexandra

4.2 km
vanaf
€ 12
/dag

Dierenvriend aan huis voor blije snuitjes

Antwoordt meestal binnen een uur
AlexandraA

15. Alexandra

Dierenvriend aan huis voor blije snuitjes4.2 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 12
/dag
SamS

16. Sam

5.1 km
vanaf
€ 10
/dag
4 beoordelingen

Ervaren dierenoppas & dierenambulance medewerker

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
SamS

16. Sam

Ervaren dierenoppas & dierenambulance medewerker5.1 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Sam heeft heel goed op onze twee Ragdolls gepast en aandacht gegeven tijdens onze week vakantie. Elke dag foto's en verslagje gestuurd. Super. Voor herhaling vatbaar. "
MirandaM
Beoordeling door Miranda
vanaf
€ 10
/dag
MandyM

17. Mandy

5.1 km
vanaf
€ 15
/dag
8 beoordelingen

Ervaren rustige oppas aan huis

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
MandyM

17. Mandy

Ervaren rustige oppas aan huis5.1 km
(8 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Ik ben ontzettend tevreden over de hulp van Mandy. Ze heeft tijdens mijn vakantie mijn kat met diabetes 2x per dag geprikt. Dat deed ze heel betrouwbaar en liet af en toe weten hoe het ging. De communicatie was goed, ze is betrouwbaar, eerlijk en heel lief voor de katten. Ik heb mijn kat met een gerust hart aan haar kunnen overlaten. "
SuzanneS
Beoordeling door Suzanne
vanaf
€ 15
/dag
IlariaI

18. Ilaria

3.4 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
IlariaI

18. Ilaria

Nieuwe oppas
Reliable and caring dog and cat sitter in Wageningen3.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
MancaM

19. Manca

3.8 km
vanaf
€ 10
/dag

WUR student experienced with dog training.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
MancaM

19. Manca

WUR student experienced with dog training.3.8 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
AngelinaA

20. Angelina

4.7 km
vanaf
€ 15
/dag

Hondenuitlater regio Ede, ook voor lange wandelingen

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
AngelinaA

20. Angelina

Hondenuitlater regio Ede, ook voor lange wandelingen 4.7 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/dag

Waarom een kattenoppas aan huis?

Veel kattenbaasjes weten dat een kat behoorlijk eigenzinnig kan zijn. Veel katten blijven dan ook het liefst in hun eigen vertrouwde omgeving in plaats van dat ze uit logeren gaan. Hoewel er wel katten zijn die avontuurlijk zijn, raken de meeste katten alleen maar gestrest en angstig van een verplaatsing.

Gelukkig kan een lieve kattenoppas in de buurt van Bennekom je altijd helpen. Onze kattenoppassers in Bennekom zijn beschikbaar om bij je thuis langs te komen om je kat te verzorgen en gezelschap te houden. Onze kattenoppassers zijn betaalbaar en makkelijk en snel te reserveren. Er is altijd een oppas die bij jouw situatie en wensen past! Of je nu een oppas voor één keertje nodig hebt of voor een aantal dagen of weken achter elkaar, er is altijd een kattenoppas in Bennekom die je kan helpen, ook op korte termijn.

Hoewel katten behoorlijk zelfstandig kunnen zijn, heeft het veel voordelen om een kattenoppas aan huis te reserveren. Jouw oppas geeft je kat eten, ververst water, verschoont de kattenbak en houdt je kat gezelschap. Veel persoonlijker en flexibeler dan een pension of kattenhotel!

Elke reservering bij Pawshake is beschermd met de Pawhake Garantie, dat is inclusief dekking voor dierenartkosten zodat je je kat met een gerust hart aan de oppas kunt toevertrouwen.

Baasjes boeken bij Pawshake een kattenoppas aan huis in Bennekom. Meer dan 1541 kattenbaasjes in Bennekom hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.95/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express