1. Huisoppas
  2. Zwijndrecht

Huisoppas, Zwijndrecht

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RaquelR

1. Raquel

4.9 km
vanaf
€ 25
/nacht

Experienced, loving pet sitter & housekeeper 🐈🐕🧼

RaquelR

1. Raquel

Experienced, loving pet sitter & housekeeper 🐈🐕🧼4.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
ZoëZ

2. Zoë

13.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Reliable caring sitter, loves long walks and all pets

ZoëZ

2. Zoë

Reliable caring sitter, loves long walks and all pets13.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
ChenFangC

3. ChenFang

15.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Caring dog lover based in Rotterdam 🐾

ChenFangC

3. ChenFang

Caring dog lover based in Rotterdam 🐾15.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
LevyL

4. Levy

15.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

🐾 Liefdevolle en ervaren hondenoppas aan huis

LevyL

4. Levy

🐾 Liefdevolle en ervaren hondenoppas aan huis15.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
Anne MarijeA

5. Anne Marije

14.9 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht

Jouw dier, mijn zorg.

Anne MarijeA

5. Anne Marije

Jouw dier, mijn zorg.14.9 km - Rotterdam
vanaf
€ 50
/nacht
IsisI

6. Isis

16 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!

IsisI

6. Isis

Hallo, ik ben isis en ik zal goed voor uw dieren zorgen!16 km
vanaf
€ 30
/nacht
SpringS

7. Spring

15.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving care for your beloved pets!

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SpringS

7. Spring

Loving care for your beloved pets!15.5 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ArunimaA

8. Arunima

14.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
ArunimaA

8. Arunima

Caring pet-sitter - Walks, home visits & tailored attention 14.7 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 30
/nacht
HazalH

9. Hazal

15.1 km
vanaf
€ 22
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Cat lady

HazalH

9. Hazal

Cat lady15.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Hazal took amazing care of my cat while I was away, and I couldn’t be happier. She sent regular updates and photos, which really put my mind at ease knowing my cat was comfortable and well looked after. She was reliable, communicative, and it was clear she genuinely cares about animals. My cat seemed happy and relaxed when I got back, which says it all. I’d absolutely book with Hazal again and would highly recommend her to anyone looking for a trustworthy, caring sitter!”"
JosJ
Beoordeling door Jos
vanaf
€ 22
/nacht
Ache charlèneA

10. Ache charlène

13 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Caring and entertaining pet sitter, design student

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
Ache charlèneA

10. Ache charlène

Caring and entertaining pet sitter, design student 13 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Thank you Ache for taking care of my puppy! Ache is a sensitive person with great communication style and caring way around animals taking into account your relationship with your pet, and implementing house rules and best practices."
OlaO
Beoordeling door Ola
vanaf
€ 40
/nacht
SteveS

11. Steve

14.1 km
vanaf
€ 24
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kat en hond 'opa' (oppas)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
SteveS

11. Steve

Kat en hond 'opa' (oppas)14.1 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Wij konden met een gerust hart een avondje uit. "
SaskiaS
Beoordeling door Saskia
vanaf
€ 24
/nacht
AshaA

12. Asha

12.6 km
vanaf
€ 90
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Huisjeplantjebeestje

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
AshaA

12. Asha

Huisjeplantjebeestje12.6 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
CelestineC

13. Celestine

16.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
CelestineC

13. Celestine

Passionate Pet Walker Ready to Care for Your Furry Friends16.4 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Celestine was so nice and made us comfortable with leaving her at our house with our dog immediately. We have a husky, and Celestine's experience growing up with huskies really showed with how much exercise Zelda got (3 walks in one day! A record!). Zelda clearly had fun and was so relaxed when we got home. We will definitely utilize Celestine in the future whenever we want a night out or to go on a trip. Thanks, Celestine!"
NathanN
Beoordeling door Nathan
vanaf
€ 50
/nacht
JackJ

14. Jack

16.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
5 beoordelingen

experience petsitter that absolutely love pets

Antwoordt meestal binnen een dag
JackJ

14. Jack

experience petsitter that absolutely love pets16.4 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"I believe that Jack and Bowie are best friends now! Thanks Jack :) "
MarijnM
Beoordeling door Marijn
vanaf
€ 40
/nacht
MonikaM

15. Monika

13.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
12 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet Lover; )

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
MonikaM

15. Monika

Pet Lover; )13.3 km
(12 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
"I had a very good experience. She communicated very well to me and updated me on my dogs. I am happy they were in good hands. "
FarisF
Beoordeling door Faris
vanaf
€ 60
/nacht
ZinatZ

16. Zinat

16.5 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen

Cat sitter Rotterdam centrum

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
ZinatZ

16. Zinat

Cat sitter Rotterdam centrum16.5 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
JacquelineJ

17. Jacqueline

13.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dierenartsassistente in opleiding wilt op jouw dieren passen

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JacquelineJ

17. Jacqueline

Dierenartsassistente in opleiding wilt op jouw dieren passen13.4 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
ValeriaV

18. Valeria

16.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
ValeriaV

18. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!16.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
LinéL

19. Liné

15.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
8 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
LinéL

19. Liné

Friendly Pet-Sitter: Keeping your furry family happy15.7 km
(8 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
ZuzannaZ

20. Zuzanna

16 km
vanaf
€ 50
/nacht
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Just a girl ready to love ur pet! (10+ years experience)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ZuzannaZ

20. Zuzanna

Just a girl ready to love ur pet! (10+ years experience)16 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht