1. Huisoppas
  2. Zoetermeer

Huisoppas, Zoetermeer

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
brandonB

1. brandon

10.3 km
vanaf
€ 35
/nacht

Reliable, compassionate & flexible student who loves pets

Antwoordt meestal binnen enkele uren
brandonB

1. brandon

Reliable, compassionate & flexible student who loves pets 10.3 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
BodhiB

2. Bodhi

10.9 km
vanaf
€ 25
/nacht

Animal lover ready to take care of your best friends!

BodhiB

2. Bodhi

Animal lover ready to take care of your best friends!10.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
SelinaS

3. Selina

9.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas

SelinaS

3. Selina

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas9.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
RosalieR

4. Rosalie

11.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Diergeneeskunde student die graag oppast

RosalieR

4. Rosalie

Diergeneeskunde student die graag oppast 11.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
"Heeft perfect voor onze honden, kippen, ganzen en vogels gezorgd! "
MaryM
Beoordeling door Mary
vanaf
€ 35
/nacht
PetraP

5. Petra

10.9 km
vanaf
€ 55
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal lover that misses her pets, will love yours

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
PetraP

5. Petra

Animal lover that misses her pets, will love yours 10.9 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Our (often reserved) dog took to Petra from the second he met her. She has a wonderful way with dogs and clearly loves animals. She was prompt, caring, flexible and easy to communicate with, so glad to have had Petra dogsit"
iraI
Beoordeling door ira
vanaf
€ 55
/nacht
DavidD

6. David

11.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
17 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Animal lover with 10 years of dog and cat-sitting experience

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
DavidD

6. David

Animal lover with 10 years of dog and cat-sitting experience11.4 km
(17 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"My dog was so well taken care of by David. Will definitely be using him again. Gave me peace of mind that my dog is well taken care of while I was away. "
LizaL
Beoordeling door Liza
vanaf
€ 40
/nacht
RemkeR

7. Remke

11.2 km - Wassenaar
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Deskundige & persoonlijke hondenoppas

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
RemkeR

7. Remke

Deskundige & persoonlijke hondenoppas11.2 km - Wassenaar
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
RishithaR

8. Rishitha

10.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
18 beoordelingen
2
terugkerende gasten

I miss my dog in India so in this way I can be closer to one

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
RishithaR

8. Rishitha

I miss my dog in India so in this way I can be closer to one10.7 km
(18 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
"Our little Pomeranian (Bentley) can not be alone so we’ve asked Rishita to watch over him. She did an amazing job. Bentley can be difficult with new people but he liked Rishita. We came back to a calm dog. "
ShaniaS
Beoordeling door Shania
vanaf
€ 50
/nacht
FernandaF

9. Fernanda

9.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Experienced pet sitter/dog walker in Amsterdam

Woont samen met 2 katten
FernandaF

9. Fernanda

Experienced pet sitter/dog walker in Amsterdam 9.4 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
"ik ben heel tevreden over fernanda. ze is heel zorgzaam en lief voor de honden. ik kan fernanda aanbevelen om voor uw dieren te zorgen."
MarionM
Beoordeling door Marion
vanaf
€ 40
/nacht
EleonoraE

10. Eleonora

10.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
37 beoordelingen
14
terugkerende gasten

sustainability consultant that loves animals

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
EleonoraE

10. Eleonora

sustainability consultant that loves animals 10.6 km
(37 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Eleonora took such good care of my cat while I was away, with a combination of home visits and staying over. She regularly sent me photos and videos, and I could see how comfortable and happy my cat was with her. It’s so obvious that she is a genuine animal lover, and knowing that she also has a cat herself gave me even more peace of mind. Thank you so much for taking such good care of my baby and giving him lots of love and affection while I was away! I could really enjoy my vacation knowing he was in good hands. ❤️"
EsraE
Beoordeling door Esra
vanaf
€ 40
/nacht
LaurenceL

11. Laurence

10 km
vanaf
€ 35
/nacht
12 beoordelingen
1
terugkerende gast

Puppy Love 🥰

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
LaurenceL

11. Laurence

Puppy Love 🥰10 km
(12 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Paco had a great stay with Laurence! Thank you for taking such great care of my baby - we'll surely book again! Great communication, timely responses, reliable. It was great being able to enjoy my time knowing Paco was being taken care of very well. Thank you!"
MKM
Beoordeling door MK
vanaf
€ 35
/nacht
FêF

12. Fê

11.1 km
vanaf
€ 90
/nacht
83 beoordelingen
27
terugkerende gasten

Fê pet sitter

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
FêF

12. Fê

Fê pet sitter11.1 km
(83 beoordelingen)
27 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
"Fe heeft mijn twee honden opgehaald en weer thuisgebracht. Dat is voor mij als alleenstaande moeder met een druk schema echt een uitkomst! Zij heeft heel goed op de honden gepast en stuurde iedere dag een berichtje met een kort filmpje van mijn lieverds. Fe heeft een lief hart en dat merk je als je met haar praat en hoe zij met de honden omgaat. De ene hond had oormijt en ook daar heeft zij voor gezorgd. Kortom, ik ben heel erg tevreden en Fe krijgt van mij 5 sterren. De volgende keer zal ik Fe weer benaderen als de honden opgevangen moeten worden. Ik raad Fe van harte aan."
anneA
Beoordeling door anne
vanaf
€ 90
/nacht
JazzJ

13. Jazz

9.8 km
vanaf
€ 60
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Honden En Katten Vriendin

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JazzJ

13. Jazz

Honden En Katten Vriendin9.8 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Jazz was very conscientious with Quinn and sent lovely photos as well "
DianneD
Beoordeling door Dianne
vanaf
€ 60
/nacht
CharlotteC

14. Charlotte

10.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Lots of experience and extra love to give 💕

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
CharlotteC

14. Charlotte

Lots of experience and extra love to give 💕10.4 km
(5 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
ClaireC

15. Claire

10.6 km - Leiden
vanaf
€ 35
/nacht

Een warm thuisgevoel voor jouw hond of kat!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ClaireC

15. Claire

Een warm thuisgevoel voor jouw hond of kat!10.6 km - Leiden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/nacht
MichaelM

16. Michael

11.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Liefdevolle zorg voor honden en katten

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
MichaelM

16. Michael

Liefdevolle zorg voor honden en katten11.1 km
(5 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
LeonoraL

17. Leonora

10.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste dieren oppas!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
LeonoraL

17. Leonora

Enthousiaste dieren oppas!10.6 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 60
/nacht
AnastasiaA

18. Anastasia

9.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Caring & considerate sitter! Daycare, board & housesitting

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
AnastasiaA

18. Anastasia

Caring & considerate sitter! Daycare, board & housesitting9.8 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/nacht
HarryH

19. Harry

9.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
11 beoordelingen

All Tails Wagging Guaranteed

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
HarryH

19. Harry

All Tails Wagging Guaranteed9.2 km
(11 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 45
/nacht
MargotM

20. Margot

11.2 km
vanaf
€ 42
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced & Certified - Big or Small, I Care for All! 🥰

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
MargotM

20. Margot

Experienced & Certified - Big or Small, I Care for All! 🥰11.2 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 42
/nacht