1. Huisoppas
  2. Zevenaar

Huisoppas, Zevenaar

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SelinaS

1. Selina

16.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SelinaS

1. Selina

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten16.8 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
IrisI

2. Iris

18.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Purrrfecte kattenoppas in Nijmegen

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
IrisI

2. Iris

Purrrfecte kattenoppas in Nijmegen18.9 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
EceE

3. Ece

18.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pet’s New Best Friend — Reliable & Attentive Care

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
EceE

3. Ece

Your Pet’s New Best Friend — Reliable & Attentive Care18.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
YuhanY

4. Yuhan

9.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

Play & Stay with Cheese and Brownie

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
YuhanY

4. Yuhan

Play & Stay with Cheese and Brownie9.1 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
LindyL

5. Lindy

19.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Betrouwbare dierenliefhebber met ervaring met grote honden

Antwoordt meestal binnen een dag
LindyL

5. Lindy

Betrouwbare dierenliefhebber met ervaring met grote honden19.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
MerveM

6. Merve

15.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
11 beoordelingen

Psychology student who loves furry friends🐶🐱

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MerveM

6. Merve

Psychology student who loves furry friends🐶🐱 15.2 km
(11 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
MooshieM

7. Mooshie

18.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Gentle and Reliable Cat Sitter Who Truly Cares

MooshieM

7. Mooshie

Gentle and Reliable Cat Sitter Who Truly Cares18.1 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 25
/nacht
NicolaN

8. Nicola

12.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Compassionate dog walking & pet sitting from the heart

NicolaN

8. Nicola

Compassionate dog walking & pet sitting from the heart 12.7 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 25
/nacht
EsméeE

9. Esmée

17 km
vanaf
€ 75
/nacht

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen

Woont samen met 2 honden, 2 katten
EsméeE

9. Esmée

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen17 km
Woont samen met 2 honden, 2 katten
vanaf
€ 75
/nacht
JennyJ

10. Jenny

18.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Rustige en zorgzame kattenliefhebber

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JennyJ

10. Jenny

Rustige en zorgzame kattenliefhebber18.4 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
IzadoraI

11. Izadora

11.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

love^2+ responsibility^2 + fun^3 = happypet

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
IzadoraI

11. Izadora

love^2+ responsibility^2 + fun^3 = happypet11.9 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
EvyE

12. Evy

16.2 km
vanaf
€ 22
/nacht

Katten & konijnen oppas die met liefde voor jouw dier zorgt

EvyE

12. Evy

Katten & konijnen oppas die met liefde voor jouw dier zorgt16.2 km
vanaf
€ 22
/nacht
NickN

13. Nick

17.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Tail Wags, Purrs & Peace Your Pet’s New Best Friend!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
NickN

13. Nick

Tail Wags, Purrs & Peace Your Pet’s New Best Friend!17.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
MadeliefM

14. Madelief

12.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Omringd met dieren voel ik me het meeste op mijn plek

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
MadeliefM

14. Madelief

Omringd met dieren voel ik me het meeste op mijn plek12.7 km
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
SofiaS

15. Sofia

12.4 km
vanaf
€ 65
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

I will pamper your pets as if they were my own!

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SofiaS

15. Sofia

I will pamper your pets as if they were my own!12.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 65
/nacht
LucasL

16. Lucas

19.6 km
vanaf
€ 50
/nacht

Living in Netherlands, Cat visist, dog walking etc

Antwoordt meestal binnen een dag
LucasL

16. Lucas

Living in Netherlands, Cat visist, dog walking etc19.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
RaimondR

17. Raimond

9.5 km
vanaf
€ 50
/nacht

Wat leuk dat ik voor uw huisdier mag zorgen....

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
RaimondR

17. Raimond

Wat leuk dat ik voor uw huisdier mag zorgen....9.5 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
MertM

18. Mert

18.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

Loving Pet Sitter with a Soft Spot for Cats and Dogs

Antwoordt meestal binnen een dag
MertM

18. Mert

Loving Pet Sitter with a Soft Spot for Cats and Dogs18.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
MartaM

19. Marta

13.4 km - Arnhem
vanaf
€ 31
/nacht
Nieuwe oppas

Friendly & Responsible Pet Sitter for your Best Friends

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
MartaM

19. Marta

Nieuwe oppas
Friendly & Responsible Pet Sitter for your Best Friends13.4 km - Arnhem
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 31
/nacht