1. Huisoppas
  2. Woerdense Verlaat

Huisoppas, Woerdense Verlaat

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ZainabZ

1. Zainab

16 km
vanaf
€ 40
/nacht
13 beoordelingen
6
terugkerende gasten

A friend for your cat!

Antwoordt meestal binnen een dag
ZainabZ

1. Zainab

A friend for your cat! 16 km
(13 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
Maria AlejandraM

2. Maria Alejandra

17.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend

Antwoordt meestal binnen een dag
Maria AlejandraM

2. Maria Alejandra

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend17.7 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
PinarP

3. Pinar

17.5 km - Utrecht
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Fur-tastic care for your purr-fect pets

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
PinarP

3. Pinar

Fur-tastic care for your purr-fect pets 17.5 km - Utrecht
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
KianaK

4. Kiana

17.6 km
vanaf
€ 35
/nacht

Never met an animal I didn't love

Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
KianaK

4. Kiana

Never met an animal I didn't love17.6 km
Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
BoB

5. Bo

14.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Heeft u hulp nodig bij uw dier? Erg ervaren dierenvriend!

Antwoordt meestal binnen een uur
BoB

5. Bo

Heeft u hulp nodig bij uw dier? Erg ervaren dierenvriend!14.8 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
MridulaM

6. Mridula

16 km - Utrecht
vanaf
€ 28
/nacht
3 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Cat and dog sitter in Utrecht

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MridulaM

6. Mridula

Cat and dog sitter in Utrecht16 km - Utrecht
(3 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 28
/nacht
JelleJ

7. Jelle

14 km
vanaf
€ 35
/nacht

Interesting cheerful young Dutch man

Antwoordt meestal binnen een dag
JelleJ

7. Jelle

Interesting cheerful young Dutch man14 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
JosephineJ

8. Josephine

15.9 km - Utrecht
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Enthousiastic animal and hiking lover!

Antwoordt meestal binnen een dag
JosephineJ

8. Josephine

Enthousiastic animal and hiking lover!15.9 km - Utrecht
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
JuditJ

9. Judit

17.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Every cat deserves company

JuditJ

9. Judit

Every cat deserves company17.9 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 40
/nacht
MałgorzataM

10. Małgorzata

11.5 km
vanaf
€ 80
/nacht
2 beoordelingen

Dog walks, home visits and animal day care

Antwoordt meestal binnen een dag
MałgorzataM

10. Małgorzata

Dog walks, home visits and animal day care11.5 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
LeonieL

11. Leonie

14.8 km
vanaf
€ 22,5
/nacht

Betrouwbare oppas met ervaring

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed Milo
LeonieL

11. Leonie

Betrouwbare oppas met ervaring14.8 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed Milo
vanaf
€ 22,5
/nacht
LaetitiaL

12. Laetitia

17.8 km
vanaf
€ 60
/nacht

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LaetitiaL

12. Laetitia

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring17.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
OlombiO

13. Olombi

17 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Loving, caring and playful!

Antwoordt meestal binnen een dag
OlombiO

13. Olombi

Loving, caring and playful!17 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
SpencerS

14. Spencer

17.5 km
vanaf
€ 40
/nacht

Calm, caring and reliable animal lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met French Bulldog Eddie
SpencerS

14. Spencer

Calm, caring and reliable animal lover17.5 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met French Bulldog Eddie
vanaf
€ 40
/nacht
MaíraM

15. Maíra

17.7 km
vanaf
€ 45
/nacht

Care and cuddles from an experienced cat owner

Woont samen met 3 katten
MaíraM

15. Maíra

Care and cuddles from an experienced cat owner17.7 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 45
/nacht
MihyeonM

16. Mihyeon

13.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Loving Every Animal Like My Own 🐶🩷

Antwoordt meestal binnen een dag
MihyeonM

16. Mihyeon

Loving Every Animal Like My Own 🐶🩷13.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
GabrielG

17. Gabriel

16.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Experienced Pet Lover with a Lifetime of Animal Care

GabrielG

17. Gabriel

Experienced Pet Lover with a Lifetime of Animal Care16.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
Kelly-AnneK

18. Kelly-Anne

8.3 km
vanaf
€ 28
/nacht

Loving care for your furry friends

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
Kelly-AnneK

18. Kelly-Anne

Loving care for your furry friends8.3 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 28
/nacht
AileenA

19. Aileen

17.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Aileen Meuleman

AileenA

19. Aileen

Aileen Meuleman 17.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
ElliE

20. Elli

16.7 km - Amstelveen
vanaf
€ 55
/nacht

A caring friend for your pet!

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
ElliE

20. Elli

A caring friend for your pet!16.7 km - Amstelveen
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht