1. Huisoppas
  2. Woerdense Verlaat

Huisoppas, Woerdense Verlaat

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JennyJ

1. Jenny

16.1 km
vanaf
€ 70
/nacht
1 beoordeling

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home

Laatst actief: 7 dagen geleden
JennyJ

1. Jenny

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home 16.1 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 70
/nacht
FarnazF

2. Farnaz

17.3 km
vanaf
€ 80
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
FarnazF

2. Farnaz

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)17.3 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 80
/nacht
MirellaM

3. Mirella

10.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Dierenopvangnala

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
MirellaM

3. Mirella

Dierenopvangnala10.7 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
BeaB

4. Bea

17.1 km
vanaf
€ 60
/nacht

All animals pet sitter

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
BeaB

4. Bea

All animals pet sitter17.1 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 2 honden, 1 kat
vanaf
€ 60
/nacht
MarilenaM

5. Marilena

15.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Your favourite cat carer

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
MarilenaM

5. Marilena

Your favourite cat carer15.3 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
SilviaS

6. Silvia

13.4 km
vanaf
€ 37
/nacht
27 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
SilviaS

6. Silvia

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome 13.4 km
(27 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 37
/nacht
KimK

7. Kim

12.2 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare dierenliefhebber in omgeving Amsterdam centrum

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
KimK

7. Kim

Betrouwbare dierenliefhebber in omgeving Amsterdam centrum12.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
TaisT

8. Tais

17.4 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving home for your pet!

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
TaisT

8. Tais

Loving home for your pet!17.4 km - Utrecht
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
KawikaK

9. Kawika

16.1 km
vanaf
€ 35
/nacht

Reliable & Loving Pet Sitter in Amsterdam – Pawsome Care!

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KawikaK

9. Kawika

Reliable & Loving Pet Sitter in Amsterdam – Pawsome Care!16.1 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 35
/nacht
ParaskeviP

10. Paraskevi

18 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen

Your pets are in good paws with me 😊

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ParaskeviP

10. Paraskevi

Your pets are in good paws with me 😊 18 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
PaddyP

11. Paddy

17.9 km - Utrecht
vanaf
€ 35
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your furbaby’s new best friend 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
PaddyP

11. Paddy

Your furbaby’s new best friend 🐾17.9 km - Utrecht
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
KatyaK

12. Katya

17.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 30
/nacht

A friend for your pets!

KatyaK

12. Katya

A friend for your pets!17.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 30
/nacht
MaritM

13. Marit

11.6 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

Oppas voor alle dieren, (huis) oppas en Cat sitter 😸

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MaritM

13. Marit

Oppas voor alle dieren, (huis) oppas en Cat sitter 😸11.6 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
Nicolette & RobertN

14. Nicolette & Robert

16.5 km
vanaf
€ 60
/nacht

Ervaren oppasechtpaar voor dier en huis

Antwoordt meestal binnen enkele uren
Nicolette & RobertN

14. Nicolette & Robert

Ervaren oppasechtpaar voor dier en huis16.5 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
TinaT

15. Tina

17.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Caring cat & dog sitter in Amstelveen

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
TinaT

15. Tina

Caring cat & dog sitter in Amstelveen 17.8 km
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
AlyssonA

16. Alysson

17.2 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/nacht

Caring and reliable pet sitter with real experience

Antwoordt meestal binnen een dag
AlyssonA

16. Alysson

Caring and reliable pet sitter with real experience17.2 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
GoranG

17. Goran

15.8 km
vanaf
€ 75
/nacht
2 beoordelingen

Your best friends deserve lots of love!

Antwoordt meestal binnen een uur
GoranG

17. Goran

Your best friends deserve lots of love!15.8 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 75
/nacht
ElenaE

18. Elena

16.9 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
ElenaE

18. Elena

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter 16.9 km - Utrecht
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
AlexA

19. Alex

16.8 km
vanaf
€ 42
/nacht
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

🐾 Caring Sitter for Dogs, Cats & Exotics

Woont samen met 1 hond, 3 katten
AlexA

19. Alex

🐾 Caring Sitter for Dogs, Cats & Exotics16.8 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond, 3 katten
vanaf
€ 42
/nacht
JuliaJ

20. Julia

17 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter

JuliaJ

20. Julia

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter17 km
vanaf
€ 35
/nacht