1. Huisoppas
  2. Westzaan

Huisoppas, Westzaan

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RyanR

1. Ryan

10.9 km
vanaf
€ 30
/nacht

Trustworthy and experienced Amsterdam dog-walker/sitter

Antwoordt meestal binnen een dag
RyanR

1. Ryan

Trustworthy and experienced Amsterdam dog-walker/sitter10.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
IlonaI

2. Ilona

3.7 km
vanaf
€ 70
/nacht
12 beoordelingen
1
terugkerende gast

Purr-sonalized Care, Happy Cats Everywhere!

IlonaI

2. Ilona

Purr-sonalized Care, Happy Cats Everywhere!3.7 km
(12 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 70
/nacht
JoekeJ

3. Joeke

10.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Blije, zorgzame en ervaren oppasser in Haarlem!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoekeJ

3. Joeke

Blije, zorgzame en ervaren oppasser in Haarlem! 10.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
SusanaS

4. Susana

11.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your pet's new caring best friend 🥰

Antwoordt meestal binnen een dag
SusanaS

4. Susana

Your pet's new caring best friend 🥰11.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
WailW

5. Wail

11 km
vanaf
€ 25
/nacht

Liefdevolle en betrouwbare oppas voor uw huisdier

WailW

5. Wail

Liefdevolle en betrouwbare oppas voor uw huisdier11 km
vanaf
€ 25
/nacht
LeandraL

6. Leandra

3.5 km
vanaf
€ 70
/nacht

Dedicated Animal Lover & Caregiver

Antwoordt meestal binnen een dag
LeandraL

6. Leandra

Dedicated Animal Lover & Caregiver3.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 70
/nacht
IgnaciaI

7. Ignacia

11 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Being surrounded by pets is heaven to me 🐶💕

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixbreed Beyoncé
IgnaciaI

7. Ignacia

Being surrounded by pets is heaven to me 🐶💕11 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixbreed Beyoncé
vanaf
€ 30
/nacht
claraC

8. clara

9.8 km
vanaf
€ 90
/nacht

Dogs Are My Muse – Experienced Walker & Observer

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Spanish water dog Eiros
claraC

8. clara

Dogs Are My Muse – Experienced Walker & Observer9.8 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Spanish water dog Eiros
vanaf
€ 90
/nacht
WisnerW

9. Wisner

11 km
vanaf
€ 90
/nacht

Experienced & Caring Dog Sitter in Amsterdam 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
WisnerW

9. Wisner

Experienced & Caring Dog Sitter in Amsterdam 🐾11 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 90
/nacht
SanijaS

10. Sanija

11.4 km
vanaf
€ 45
/nacht

Loving and caring animal sitter! 🤍

Laatst gecontacteerd: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
SanijaS

10. Sanija

Loving and caring animal sitter! 🤍11.4 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
InesI

11. Ines

11.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Dedicated Animal Lover for some fur-tastic Pet Sitting!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
InesI

11. Ines

Dedicated Animal Lover for some fur-tastic Pet Sitting! 11.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 55
/nacht
PiaP

12. Pia

10.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Uruguayan Pet Sitter Missing Her Dogs, Ready to Love Yours!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met poodle Keiko
PiaP

12. Pia

Uruguayan Pet Sitter Missing Her Dogs, Ready to Love Yours!10.8 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met poodle Keiko
vanaf
€ 40
/nacht
MarleenM

13. Marleen

11.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Zorgvuldig en altijd in voor een goed gesprek ;)

MarleenM

13. Marleen

Zorgvuldig en altijd in voor een goed gesprek ;)11.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
WashingtonW

14. Washington

11.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Love for pets is universal.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
WashingtonW

14. Washington

Love for pets is universal. 11.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
DragicaD

15. Dragica

11.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Flexible and caring cat sitter in Amsterdam west!

Antwoordt meestal binnen een dag
DragicaD

15. Dragica

Flexible and caring cat sitter in Amsterdam west! 11.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
AlexandraA

16. Alexandra

10.5 km
vanaf
€ 38
/nacht

Caring & Dependable Pet Lover🫶

AlexandraA

16. Alexandra

Caring & Dependable Pet Lover🫶10.5 km
vanaf
€ 38
/nacht
Tom GilianT

17. Tom Gilian

11.2 km
vanaf
€ 90
/nacht

Liefdevolle en ervaren hondenuitlater in Amsterdam

Tom GilianT

17. Tom Gilian

Liefdevolle en ervaren hondenuitlater in Amsterdam11.2 km
vanaf
€ 90
/nacht
PawelP

18. Pawel

9.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Nature-loving vegan ready to care for your pets with heart<3

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed dog Diana 💘
PawelP

18. Pawel

Nature-loving vegan ready to care for your pets with heart<39.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed dog Diana 💘
vanaf
€ 30
/nacht
JulietteJ

19. Juliette

10.9 km
vanaf
€ 60
/nacht

Pawsitively Your Pet's New Best Friend!

JulietteJ

19. Juliette

Pawsitively Your Pet's New Best Friend!10.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
CatarinaC

20. Catarina

2.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️

CatarinaC

20. Catarina

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️2.3 km
(2 beoordelingen)
vanaf
€ 25
/nacht