1. Huisoppas
  2. Westmaas

Huisoppas, Westmaas

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
PinelopiP

1. Pinelopi

15 km
vanaf
€ 50
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dog & cat lover in Rotterdam

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
PinelopiP

1. Pinelopi

Dog & cat lover in Rotterdam15 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
DorisD

2. Doris

14.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Experienced, caring cat sitter in Rotterdam 🐈💨

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
DorisD

2. Doris

Experienced, caring cat sitter in Rotterdam 🐈💨 14.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/nacht
EtienneE

3. Etienne

15.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Male version of snow white

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
EtienneE

3. Etienne

Male version of snow white15.1 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
JuranJ

4. Juran

13.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Give your pet plenty of love

Laatst actief: 11 dagen geleden
JuranJ

4. Juran

Give your pet plenty of love13.4 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
JimenaJ

5. Jimena

15.2 km - Rotterdam
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Lifelong Pet Owner in Rotterdam | Calm and Caring Care

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
JimenaJ

5. Jimena

Lifelong Pet Owner in Rotterdam | Calm and Caring Care15.2 km - Rotterdam
(1 beoordeling)
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
Teodora CeciliaT

6. Teodora Cecilia

14.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Cuddles, walks and zero worries. Caring and reliable!

Laatst actief: 12 dagen geleden
Teodora CeciliaT

6. Teodora Cecilia

Cuddles, walks and zero worries. Caring and reliable! 14.5 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
PabloP

7. Pablo

14.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal Lover with Experience - Walks, Play & Home Care

Antwoordt meestal binnen een dag
PabloP

7. Pablo

Animal Lover with Experience - Walks, Play & Home Care 14.9 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
EllyE

8. Elly

13.3 km
vanaf
€ 40
/nacht

Kalme kattenoppas Elly

EllyE

8. Elly

Kalme kattenoppas Elly 13.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
CamilaC

9. Camila

15 km
vanaf
€ 30
/nacht

Experienced Cat Mom - First aid knowledge

Antwoordt meestal binnen een uur
CamilaC

9. Camila

Experienced Cat Mom - First aid knowledge15 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/nacht
CassandraC

10. Cassandra

15.2 km
vanaf
€ 20
/nacht

Responsible and caring pet sitter 🐾

CassandraC

10. Cassandra

Responsible and caring pet sitter 🐾15.2 km
vanaf
€ 20
/nacht
MeghnaM

11. Meghna

13.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

pets, manchester city, cooking ♥️

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
MeghnaM

11. Meghna

pets, manchester city, cooking ♥️ 13.1 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
CynthiaC

12. Cynthia

14.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Cynthia

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
CynthiaC

12. Cynthia

Cynthia 14.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
RuggeroR

13. Ruggero

14.8 km
vanaf
€ 59,99
/nacht
1 beoordeling

"Dogs and angels are not very far apart." Charles Bukowski

Antwoordt meestal binnen een dag
RuggeroR

13. Ruggero

"Dogs and angels are not very far apart." Charles Bukowski14.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 59,99
/nacht
MaxineM

14. Maxine

12.6 km
vanaf
€ 80
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring Companion for Your Furry Friends At Your Service!

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met german shepherd Billie & Yoepie
MaxineM

14. Maxine

Caring Companion for Your Furry Friends At Your Service!12.6 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met german shepherd Billie & Yoepie
vanaf
€ 80
/nacht
YasminY

15. Yasmin

14.6 km
vanaf
€ 32
/nacht
1 beoordeling

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨

YasminY

15. Yasmin

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨14.6 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 32
/nacht
TailaneT

16. Tailane

15 km
vanaf
€ 50
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Happy Walks & Cozy Visits for Your Furry Friends

Woont samen met 3 katten
TailaneT

16. Tailane

Happy Walks & Cozy Visits for Your Furry Friends15 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 50
/nacht
ErvaE

17. Erva

8.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
21 beoordelingen
3
terugkerende gasten

a pure hearted cat sitter – happy cats🐾

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
ErvaE

17. Erva

a pure hearted cat sitter – happy cats🐾8.2 km
(21 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
LuciaL

18. Lucia

15.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

Loving and reliable pet sitter for your furry friends

LuciaL

18. Lucia

Loving and reliable pet sitter for your furry friends15.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
AngyA

19. Angy

10.9 km
vanaf
€ 28
/nacht

Pet paradise❤🌹

Antwoordt meestal binnen een dag
AngyA

19. Angy

Pet paradise❤🌹10.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 28
/nacht
KateK

20. Kate

14.4 km - Rotterdam
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

The Grounded Sitter: Calm, Clean, and Reliable Care (Delft)

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
KateK

20. Kate

The Grounded Sitter: Calm, Clean, and Reliable Care (Delft)14.4 km - Rotterdam
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht