1. Huisoppas
  2. Warmond

Huisoppas, Warmond

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SuparS

1. Supar

2.8 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling

Experienced pet lover :)

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Basil
SuparS

1. Supar

Experienced pet lover :)2.8 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Basil
vanaf
€ 55
/nacht
SannahS

2. Sannah

15.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

Ik zoek leuke oppasdiertjes die van aandacht houden!

SannahS

2. Sannah

Ik zoek leuke oppasdiertjes die van aandacht houden!15.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
FelineF

3. Feline

4.7 km
vanaf
€ 65
/nacht

Een hondje in voor mij als familie 🥰

Antwoordt meestal binnen een uur
FelineF

3. Feline

Een hondje in voor mij als familie 🥰4.7 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 65
/nacht
MaritM

4. Marit

3.5 km
vanaf
€ 25
/nacht

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier

Antwoordt meestal binnen een uur
MaritM

4. Marit

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier3.5 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
MarianaM

5. Mariana

16.3 km
vanaf
€ 31
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Previous dog mom welcomed your pet in my home 🐶🧡

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Rusell Terrier Tequila
MarianaM

5. Mariana

Previous dog mom welcomed your pet in my home 🐶🧡16.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Rusell Terrier Tequila
vanaf
€ 31
/nacht
MarkoM

6. Marko

16.7 km
vanaf
€ 90
/nacht
1 beoordeling

Per Walker/Home NL/ENG, omgeving Belgisch park/Scheveningen

MarkoM

6. Marko

Per Walker/Home NL/ENG, omgeving Belgisch park/Scheveningen 16.7 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 90
/nacht
CarolC

7. Carol

15.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Fear not! I’ll help to walk your furry friend

CarolC

7. Carol

Fear not! I’ll help to walk your furry friend15.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
AnnaA

8. Anna

13.1 km
vanaf
€ 45
/nacht

Ervaring met honden en ook heel veel liefde voor katten

AnnaA

8. Anna

Ervaring met honden en ook heel veel liefde voor katten13.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
MarjanM

9. Marjan

15.9 km
vanaf
€ 20
/nacht
34 beoordelingen
17
terugkerende gasten

Vetnurse@home

Antwoordt meestal binnen een dag
MarjanM

9. Marjan

Vetnurse@home15.9 km
(34 beoordelingen)
17 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
MatildaM

10. Matilda

4.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

I will ensure that your pet is taken care of and loved!

Antwoordt meestal binnen een dag
MatildaM

10. Matilda

I will ensure that your pet is taken care of and loved!4.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 55
/nacht
SallyS

11. Sally

17.2 km
vanaf
€ 32
/nacht

Reliable Animal Lover

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SallyS

11. Sally

Reliable Animal Lover17.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 32
/nacht
AnaA

12. Ana

3.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

I'm a lifelong pet lover, eager to care for your pet!

Woont samen met 1 kat
AnaA

12. Ana

I'm a lifelong pet lover, eager to care for your pet!3.2 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 40
/nacht
IsabelaI

13. Isabela

16.2 km
vanaf
€ 20
/nacht

An experienced dog sitter.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
IsabelaI

13. Isabela

An experienced dog sitter.16.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/nacht
Saskia en RinzeS

14. Saskia en Rinze

14.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Stel zoekt leuke dieren on op te passen

Woont samen met 2 katten
Saskia en RinzeS

14. Saskia en Rinze

Stel zoekt leuke dieren on op te passen14.2 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 25
/nacht
NinaN

15. Nina

7.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Hondenknuffels en wandelmaatjes gezocht :)

Antwoordt meestal binnen enkele uren
NinaN

15. Nina

Hondenknuffels en wandelmaatjes gezocht :)7.7 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
ZeynepZ

16. Zeynep

2.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

looking forward to meet new cuties 🫶🏻

Antwoordt meestal binnen een dag
ZeynepZ

16. Zeynep

looking forward to meet new cuties 🫶🏻2.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
SelinaS

17. Selina

6.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas

SelinaS

17. Selina

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas6.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
yinY

18. yin

16.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hondenoppas & Wandelingen vlakbij Haagse Bos 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
yinY

18. yin

Hondenoppas & Wandelingen vlakbij Haagse Bos 🐾16.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
AliciaA

19. Alicia

15.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Reliable animal lover to take care of your pets!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AliciaA

19. Alicia

Reliable animal lover to take care of your pets!15.8 km
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
ArmandA

20. Armand

16.4 km
vanaf
€ 40
/nacht

Ervaren oppas voor honden en katten

Antwoordt meestal binnen een dag
ArmandA

20. Armand

Ervaren oppas voor honden en katten16.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht