1. Huisoppas
  2. Waalre

Huisoppas, Waalre

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RachelR

1. Rachel

6.4 km
vanaf
€ 35
/nacht

Mom of two cats, I know how difficult to leave them alone

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
RachelR

1. Rachel

Mom of two cats, I know how difficult to leave them alone6.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
GerganaG

2. Gergana

7.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Reliable and caring sitter for dogs and cats in Eindhoven

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
GerganaG

2. Gergana

Reliable and caring sitter for dogs and cats in Eindhoven 7.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
SeheeS

3. Sehee

7.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Eindhoven Pet Sitting,Walking,Day caring🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
SeheeS

3. Sehee

Eindhoven Pet Sitting,Walking,Day caring🐶🐱7.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
MarkM

4. Mark

14.1 km
vanaf
€ 90
/nacht
6 beoordelingen

Vakbekwaam, verantwoordelijk, liefde & zorg voor uw hond.

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
MarkM

4. Mark

Vakbekwaam, verantwoordelijk, liefde & zorg voor uw hond.14.1 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 90
/nacht
TaraT

5. Tara

6.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Reliable walks, tasty treats and a lot of tail talks!

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
TaraT

5. Tara

Reliable walks, tasty treats and a lot of tail talks!6.1 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
LisaL

6. Lisa

6.3 km
vanaf
€ 25
/nacht

Weekendoppas met een groot hart voor dieren 🥰

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
LisaL

6. Lisa

Weekendoppas met een groot hart voor dieren 🥰6.3 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
DilaraD

7. Dilara

6.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

I will treat your pet as mine💜my cat is my precious son

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DilaraD

7. Dilara

I will treat your pet as mine💜my cat is my precious son6.9 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 35
/nacht
ValentinaV

8. Valentina

5.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Dogs and walks are my two favorite things

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
ValentinaV

8. Valentina

Dogs and walks are my two favorite things5.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 40
/nacht
FayaF

9. Faya

3.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Liefdevolle dierenoppas – jouw huisdier in goede handen

Laatst actief: 12 dagen geleden
FayaF

9. Faya

Liefdevolle dierenoppas – jouw huisdier in goede handen3.8 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
LisaL

10. Lisa

8.8 km
vanaf
€ 38
/nacht

With love for your animal family member!

Woont samen met 4 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
LisaL

10. Lisa

With love for your animal family member!8.8 km
Woont samen met 4 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 38
/nacht
IvyI

11. Ivy

4.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Your Pawsome Friend in NL! Loving Dog Sitter from Taiwan

Antwoordt meestal binnen enkele uren
IvyI

11. Ivy

Your Pawsome Friend in NL! Loving Dog Sitter from Taiwan4.5 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
MikelM

12. Mikel

6.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

A good friend for your pet☺️🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
MikelM

12. Mikel

A good friend for your pet☺️🐾6.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
AnnaA

13. Anna

6 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Walks and good belly rubs!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
AnnaA

13. Anna

Walks and good belly rubs!6 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/nacht
AlexiaA

14. Alexia

8.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Missing my own cat, so I’ll happily spoil yours ❤️

Antwoordt meestal binnen een dag
AlexiaA

14. Alexia

Missing my own cat, so I’ll happily spoil yours ❤️8.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
ErinE

15. Erin

17 km
vanaf
€ 75
/nacht

Een warm en actief 'thuis weg van huis' voor jouw huisdier /

Antwoordt meestal binnen een uur
ErinE

15. Erin

Een warm en actief 'thuis weg van huis' voor jouw huisdier / 17 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 75
/nacht
IvanaI

16. Ivana

10 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your Fur Baby’s New Best Friend 🐾 Loving & Reliable

Antwoordt meestal binnen een uur
IvanaI

16. Ivana

Your Fur Baby’s New Best Friend 🐾 Loving & Reliable10 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/nacht
ViktoriiaV

17. Viktoriia

7.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Happy paws, happy days:)))

ViktoriiaV

17. Viktoriia

Happy paws, happy days:)))7.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
jensJ

18. jens

6.9 km
vanaf
€ 80
/nacht

Animal lover who treats every pet like my own!

Antwoordt meestal binnen een dag
jensJ

18. jens

Animal lover who treats every pet like my own!6.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
EkaterinaE

19. Ekaterina

6.9 km
vanaf
€ 70
/nacht
12 beoordelingen
4
terugkerende gasten

👋I am ready to take care of your pets as my own


Woont samen met 1 hond
Woont samen met American cocker spaniel Tosha
EkaterinaE

19. Ekaterina

👋I am ready to take care of your pets as my own
6.9 km
(12 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met American cocker spaniel Tosha
vanaf
€ 70
/nacht
AnnaA

20. Anna

9 km
vanaf
€ 80
/nacht

Zorgzame dierenoppas voor honden & katten 🐾

AnnaA

20. Anna

Zorgzame dierenoppas voor honden & katten 🐾 9 km
vanaf
€ 80
/nacht