1. Huisoppas
  2. Vught

Huisoppas, Vught

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SabrineS

1. Sabrine

18 km
vanaf
€ 27
/nacht

Hey!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
SabrineS

1. Sabrine

Hey!18 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 27
/nacht
RidaR

2. Rida

8.4 km
vanaf
€ 38
/nacht

Cat sitter that will keep you updated

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
RidaR

2. Rida

Cat sitter that will keep you updated8.4 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 38
/nacht
MagdaM

3. Magda

18.9 km
vanaf
€ 39
/nacht

🐶Gentle Dog Care Tilburg

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MagdaM

3. Magda

🐶Gentle Dog Care Tilburg18.9 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 39
/nacht
KomalK

4. Komal

5.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Caring & attentive sitter, Dog walking & home visit services

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
KomalK

4. Komal

Caring & attentive sitter, Dog walking & home visit services 5.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
JoshiJ

5. Joshi

8.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Extra aandacht en liefde voor jouw huisdier!

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoshiJ

5. Joshi

Extra aandacht en liefde voor jouw huisdier!8.1 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
MichaelaM

6. Michaela

11.8 km
vanaf
€ 60
/nacht

Betrouwbare oppas met passie voor dieren

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MichaelaM

6. Michaela

Betrouwbare oppas met passie voor dieren11.8 km
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
kyroK

7. kyro

12.2 km
vanaf
€ 45
/nacht

echte aandacht voor jou trouwe vriend!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met beagle/corgi ace
kyroK

7. kyro

echte aandacht voor jou trouwe vriend!12.2 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met beagle/corgi ace
vanaf
€ 45
/nacht
esmeeE

8. esmee

16.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

dierenliefhebber: zorgzame en verantwoordelijkheid oppas

Antwoordt meestal binnen enkele uren
esmeeE

8. esmee

dierenliefhebber: zorgzame en verantwoordelijkheid oppas 16.2 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
HarshH

9. Harsh

9.1 km
vanaf
€ 75
/nacht
2 beoordelingen

A caring and welcoming Persitter

Antwoordt meestal binnen enkele uren
HarshH

9. Harsh

A caring and welcoming Persitter9.1 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 75
/nacht
ZoranaZ

10. Zorana

7.1 km
vanaf
€ 40
/nacht

Gentle & Attentive Pet Sitter, Mr. Brownie’s Human

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZoranaZ

10. Zorana

Gentle & Attentive Pet Sitter, Mr. Brownie’s Human7.1 km
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
NataliaN

11. Natalia

15 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

animal lover

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
NataliaN

11. Natalia

Nieuwe oppas
animal lover15 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/nacht