1. Huisoppas
  2. Voorhout

Huisoppas, Voorhout

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SarahS

1. Sarah

5.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Gentle with Anxious Pets

Antwoordt meestal binnen een uur
SarahS

1. Sarah

Gentle with Anxious Pets 5.6 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 60
/nacht
SterreS

2. Sterre

16.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Ik ben een echte dieren liefhebber!

SterreS

2. Sterre

Ik ben een echte dieren liefhebber!16.7 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 25
/nacht
CarolC

3. Carol

17 km
vanaf
€ 30
/nacht

Fear not! I’ll help to walk your furry friend

CarolC

3. Carol

Fear not! I’ll help to walk your furry friend17 km
vanaf
€ 30
/nacht
MarjanM

4. Marjan

18.5 km
vanaf
€ 20
/nacht
34 beoordelingen
17
terugkerende gasten

Vetnurse@home

Antwoordt meestal binnen een dag
MarjanM

4. Marjan

Vetnurse@home18.5 km
(34 beoordelingen)
17 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
MatildaM

5. Matilda

7.6 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

I will ensure that your pet is taken care of and loved!

Antwoordt meestal binnen een dag
MatildaM

5. Matilda

I will ensure that your pet is taken care of and loved!7.6 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 55
/nacht
SallyS

6. Sally

15 km
vanaf
€ 32
/nacht

Reliable Animal Lover

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SallyS

6. Sally

Reliable Animal Lover15 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 32
/nacht
AnaA

7. Ana

5.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

I'm a lifelong pet lover, eager to care for your pet!

Woont samen met 1 kat
AnaA

7. Ana

I'm a lifelong pet lover, eager to care for your pet!5.9 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 40
/nacht
IsabelaI

8. Isabela

17.7 km
vanaf
€ 20
/nacht

An experienced dog sitter.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
IsabelaI

8. Isabela

An experienced dog sitter.17.7 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/nacht
Saskia en RinzeS

9. Saskia en Rinze

17.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Stel zoekt leuke dieren on op te passen

Woont samen met 2 katten
Saskia en RinzeS

9. Saskia en Rinze

Stel zoekt leuke dieren on op te passen17.4 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 25
/nacht
NinaN

10. Nina

4.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Hondenknuffels en wandelmaatjes gezocht :)

Antwoordt meestal binnen enkele uren
NinaN

10. Nina

Hondenknuffels en wandelmaatjes gezocht :)4.7 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
ZeynepZ

11. Zeynep

5.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

looking forward to meet new cuties 🫶🏻

Antwoordt meestal binnen een dag
ZeynepZ

11. Zeynep

looking forward to meet new cuties 🫶🏻5.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
yinY

12. yin

18.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hondenoppas & Wandelingen vlakbij Haagse Bos 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
yinY

12. yin

Hondenoppas & Wandelingen vlakbij Haagse Bos 🐾18.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
AliciaA

13. Alicia

17.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Reliable animal lover to take care of your pets!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AliciaA

13. Alicia

Reliable animal lover to take care of your pets!17.7 km
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
ArmandA

14. Armand

18.5 km
vanaf
€ 40
/nacht

Ervaren oppas voor honden en katten

Antwoordt meestal binnen een dag
ArmandA

14. Armand

Ervaren oppas voor honden en katten18.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
deviD

15. devi

7.6 km - Leiden
vanaf
€ 70
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your next favourite pet sitter, friendly and caring

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
deviD

15. devi

Your next favourite pet sitter, friendly and caring7.6 km - Leiden
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 70
/nacht
DaphneD

16. Daphne

6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Groot hart elk dier

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
DaphneD

16. Daphne

Groot hart elk dier6 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
DignaD

17. Digna

5.5 km
vanaf
€ 50
/nacht

A caring friend for your pet 🐾

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
DignaD

17. Digna

A caring friend for your pet 🐾5.5 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
DemiD

18. Demi

16.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hondenuitlaatster

Antwoordt meestal binnen een dag
DemiD

18. Demi

Hondenuitlaatster16.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
ArevA

19. Arev

18.4 km
vanaf
€ 60
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving Pet Sitter, Works from Home.

Woont samen met 2 honden
Woont samen met toy poodle Cece
ArevA

19. Arev

Loving Pet Sitter, Works from Home.18.4 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 2 honden
Woont samen met toy poodle Cece
vanaf
€ 60
/nacht
MyatM

20. Myat

6.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pawsome Playcations with Myat

MyatM

20. Myat

Pawsome Playcations with Myat 6.5 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
vanaf
€ 50
/nacht