1. Huisoppas
  2. Voorhout

Huisoppas, Voorhout

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LeonoraL

1. Leonora

7.4 km
vanaf
€ 60
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste dieren oppas!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LeonoraL

1. Leonora

Enthousiaste dieren oppas!7.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 60
/nacht
Irene MI

2. Irene M

16.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
28 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Liefdevolle & betrouwbare oppas Voorburg

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
Irene MI

2. Irene M

Liefdevolle & betrouwbare oppas Voorburg16.9 km
(28 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
HarryH

3. Harry

18.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
11 beoordelingen

All Tails Wagging Guaranteed

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
HarryH

3. Harry

All Tails Wagging Guaranteed18.4 km
(11 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
jessyJ

4. jessy

7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Grew up with 5 dogs, extra love to offer for yours🫶

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
jessyJ

4. jessy

Grew up with 5 dogs, extra love to offer for yours🫶7 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
Peggy LeidschendamP

5. Peggy Leidschendam

18.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Experienced and Caring Cat lover with a Maincoon

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Peggy LeidschendamP

5. Peggy Leidschendam

Experienced and Caring Cat lover with a Maincoon18.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
JorindeJ

6. Jorinde

3.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

Lieve en rustige katten oppas in regio Leiden

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
JorindeJ

6. Jorinde

Lieve en rustige katten oppas in regio Leiden3.1 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
IremI

7. Irem

15.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Your Pet’s New BFF with a Heart for Every Animal

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
IremI

7. Irem

Your Pet’s New BFF with a Heart for Every Animal15.4 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
piaP

8. pia

6.6 km - Leiden
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

animals make me happy

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
piaP

8. pia

animals make me happy6.6 km - Leiden
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
MichaelM

9. Michael

10.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Liefdevolle zorg voor honden en katten

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
MichaelM

9. Michael

Liefdevolle zorg voor honden en katten10.2 km
(5 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
DivyaD

10. Divya

10 km
vanaf
€ 45
/nacht
16 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet’s other best friend!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DivyaD

10. Divya

Your pet’s other best friend! 10 km
(16 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
OsmanO

11. Osman

17.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen

Huisdieren oppas!

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
OsmanO

11. Osman

Huisdieren oppas!17.3 km
(4 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
ClaireC

12. Claire

7.5 km - Leiden
vanaf
€ 35
/nacht

Een warm thuisgevoel voor jouw hond of kat!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
ClaireC

12. Claire

Een warm thuisgevoel voor jouw hond of kat!7.5 km - Leiden
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
JudithJ

13. Judith

7.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

We will care for your pet as our own🐾.

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JudithJ

13. Judith

We will care for your pet as our own🐾.7.7 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
AndréA

14. André

17 km
vanaf
€ 75
/nacht
1 beoordeling

Play, walk, cuddle-full care for your pet while away 🐾

Laatst actief: gisteren
AndréA

14. André

Play, walk, cuddle-full care for your pet while away 🐾17 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 75
/nacht
AleksandraA

15. Aleksandra

10.8 km
vanaf
€ 60
/nacht

Experienced and passionate animal caretaker

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AleksandraA

15. Aleksandra

Experienced and passionate animal caretaker10.8 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 60
/nacht
MakikoM

16. Makiko

7.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
20 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Makiko from Tokyo

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
MakikoM

16. Makiko

Makiko from Tokyo7.8 km
(20 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
NubeN

17. Nube

17.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Love and care provider 🐶🤍

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
NubeN

17. Nube

Love and care provider 🐶🤍17.7 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
FennaF

18. Fenna

8.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Met liefde en plezier, zorg ik voor ieder dier!

Laatst actief: 3 dagen geleden
FennaF

18. Fenna

Met liefde en plezier, zorg ik voor ieder dier! 8.2 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
LourdesL

19. Lourdes

18 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Every dog deserves a good walk ;)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
LourdesL

19. Lourdes

Every dog deserves a good walk ;)18 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
AnaA

20. Ana

6.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

International student who loves animals!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
AnaA

20. Ana

International student who loves animals!6.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht