1. Huisoppas
  2. Velsen

Huisoppas, Velsen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AnastasiaA

1. Anastasia

16.6 km
vanaf
€ 75
/nacht

Caring Dog Trainer & Cat‑Loving Sitter

AnastasiaA

1. Anastasia

Caring Dog Trainer & Cat‑Loving Sitter16.6 km
vanaf
€ 75
/nacht
RyanR

2. Ryan

16.2 km
vanaf
€ 30
/nacht

Trustworthy and experienced Amsterdam dog-walker/sitter

Antwoordt meestal binnen een dag
RyanR

2. Ryan

Trustworthy and experienced Amsterdam dog-walker/sitter16.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
IlonaI

3. Ilona

12.2 km
vanaf
€ 70
/nacht
12 beoordelingen
1
terugkerende gast

Purr-sonalized Care, Happy Cats Everywhere!

IlonaI

3. Ilona

Purr-sonalized Care, Happy Cats Everywhere!12.2 km
(12 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 70
/nacht
JoekeJ

4. Joeke

7.8 km
vanaf
€ 25
/nacht

Blije, zorgzame en ervaren oppasser in Haarlem!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoekeJ

4. Joeke

Blije, zorgzame en ervaren oppasser in Haarlem! 7.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
LeandraL

5. Leandra

13.2 km
vanaf
€ 70
/nacht

Dedicated Animal Lover & Caregiver

Antwoordt meestal binnen een dag
LeandraL

5. Leandra

Dedicated Animal Lover & Caregiver13.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 70
/nacht
claraC

6. clara

13.3 km
vanaf
€ 90
/nacht

Dogs Are My Muse – Experienced Walker & Observer

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Spanish water dog Eiros
claraC

6. clara

Dogs Are My Muse – Experienced Walker & Observer13.3 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Spanish water dog Eiros
vanaf
€ 90
/nacht
WisnerW

7. Wisner

16.2 km
vanaf
€ 90
/nacht

Experienced & Caring Dog Sitter in Amsterdam 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
WisnerW

7. Wisner

Experienced & Caring Dog Sitter in Amsterdam 🐾16.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 90
/nacht
CaoilinnC

8. Caoilinn

15.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Happy to help with your dog sitting needs!

CaoilinnC

8. Caoilinn

Happy to help with your dog sitting needs! 15.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
InesI

9. Ines

6.7 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Dedicated Animal Lover for some fur-tastic Pet Sitting!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
InesI

9. Ines

Dedicated Animal Lover for some fur-tastic Pet Sitting! 6.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 55
/nacht
DanielaD

10. Daniela

15.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Caring Pet Sitter Who Treats Animals Like Family

DanielaD

10. Daniela

Caring Pet Sitter Who Treats Animals Like Family15.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
JoaquínJ

11. Joaquín

15.6 km
vanaf
€ 40
/nacht

Im Joaquin your reliable Pet Care when you’re away

JoaquínJ

11. Joaquín

Im Joaquin your reliable Pet Care when you’re away 15.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
AlexandraA

12. Alexandra

16.5 km
vanaf
€ 38
/nacht

Caring & Dependable Pet Lover🫶

AlexandraA

12. Alexandra

Caring & Dependable Pet Lover🫶16.5 km
vanaf
€ 38
/nacht
PawelP

13. Pawel

15.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Nature-loving vegan ready to care for your pets with heart<3

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed dog Diana 💘
PawelP

13. Pawel

Nature-loving vegan ready to care for your pets with heart<315.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed dog Diana 💘
vanaf
€ 30
/nacht
JulietteJ

14. Juliette

16.3 km
vanaf
€ 60
/nacht

Pawsitively Your Pet's New Best Friend!

JulietteJ

14. Juliette

Pawsitively Your Pet's New Best Friend!16.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
SienaS

15. Siena

9.1 km
vanaf
€ 55
/nacht
18 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
SienaS

15. Siena

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog9.1 km
(18 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 55
/nacht
ManujeshM

16. Manujesh

8.1 km
vanaf
€ 85
/nacht
2 beoordelingen

I Treat Every Pet Like My Own

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ManujeshM

16. Manujesh

I Treat Every Pet Like My Own8.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 85
/nacht
AmandineA

17. Amandine

7 km - Haarlem
vanaf
€ 25
/nacht
1
terugkerende gast

Furry children dog walker 🐶

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
AmandineA

17. Amandine

Furry children dog walker 🐶7 km - Haarlem
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
AliceA

18. Alice

15.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AliceA

18. Alice

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍15.3 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
DemiD

19. Demi

16.7 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hondenuitlaatster

Antwoordt meestal binnen een dag
DemiD

19. Demi

Hondenuitlaatster16.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
CatarinaC

20. Catarina

12 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️

CatarinaC

20. Catarina

I'm Cat(arina) but I love dogs 🐶❤️12 km
(2 beoordelingen)
vanaf
€ 25
/nacht