1. Huisoppas
  2. Velsen-Zuid

Huisoppas, Velsen-Zuid

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MonicaM

1. Monica

14.6 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

Loving petsitter - years experience

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MonicaM

1. Monica

Nieuwe oppas
Loving petsitter - years experience 14.6 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
YevheniiaY

2. Yevheniia

11.1 km
vanaf
€ 70
/nacht
122 beoordelingen
57
terugkerende gasten

Pet lover. Your furry baby will get the best care♥️

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
YevheniiaY

2. Yevheniia

Pet lover. Your furry baby will get the best care♥️11.1 km
(122 beoordelingen)
57 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"This was our first time asking a catsitter to look after our cats and we're so happy we did! We planned a long weekend away to celebrate a birthday but were feeling very stressed about leaving our 2 six months old kittens and our 17 year old cat all alone for 2 nights. From the first time we met Yevheniia, we felt we could trust her with our dear cats. Thanks to her we enjoyed our trip without having to worry. We enjoyed chatting with her and getting to know her during our first meeting and felt like she was a very kind and trustworthy person. It's very clear she loves animals. Yevheniia kept us updated by sending pictures and videos where we could clearly see the cats were feeling comfortable and happy with her. She didn't hesitate to double check things with us when unsure about eating habits of the cats. When we came home after the trip, our cats looked very relaxed. We will for sure ask her again to look after our cats in the future. "
MilaM
Beoordeling door Mila
vanaf
€ 70
/nacht
LauraL

3. Laura

8.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Caring pet sitting & fun walks🐶🐱🐰

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
LauraL

3. Laura

Caring pet sitting & fun walks🐶🐱🐰8.9 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Wow. Just wow. Laura is excellent! My rabbits have medical conditions which require a huge set of rules and indications, Laura followed all of them exactly as I instructed. The best is that the bunnies got to trust her (which is difficult for bunnies) and they actually liked her. She sent me regular updates and photos which I really appreciated. Overall I felt calm during my holiday knowing she was taking care of them 😌 She is great and I think no matter if your pet is a dog, rabbit, cat or hamster, she will do incredible I am sure. I fully recommend her! "
GabrielaG
Beoordeling door Gabriela
vanaf
€ 35
/nacht
KiaraK

4. Kiara

10.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

Staartjes kwispelen, baasjes ontspannen

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
KiaraK

4. Kiara

Nieuwe oppas
Staartjes kwispelen, baasjes ontspannen10.9 km
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
RobinR

5. Robin

9.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Extra liefde voor jouw viervoeter ❤️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
RobinR

5. Robin

Nieuwe oppas
Extra liefde voor jouw viervoeter ❤️9.1 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/nacht
GiacomoG

6. Giacomo

15.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Reliable and Caring Pet Sitter in Amsterdam 🐾

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
GiacomoG

6. Giacomo

Reliable and Caring Pet Sitter in Amsterdam 🐾15.3 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Giacomo is a truly wonderful guy... He is kind, respectful, polite, punctual, communicative, accurate, and - most importantly - he took great care of our two (semi pedigree) cats. We warmheartedly recommend him to anyone looking for a trustworthy and caring (cat) sitter. Let us explain why. Giacomo spent the evenings and nights at our house during our holiday. He was able to establish the level of trust this requires during our first (introductory) meeting. More importantly, he upheld it by leaving the house behind like we left it. Upon our return, the cats were clearly very relaxed (next to being happy to seeing us again). We feel that this can only be attributed to Giacomo's presence, behaviour, and attitude. The cats even slept on his bed... Many thanks 🙏🏻 "
Erik & MilouE
Beoordeling door Erik & Milou
vanaf
€ 30
/nacht
LudmilaL

7. Ludmila

12.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
7 beoordelingen

Ani

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
LudmilaL

7. Ludmila

Ani12.5 km
(7 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
"Ludmila is a very reliable, caring and kind sitter. I would highly recommend her as a dog sitter!"
PaulaP
Beoordeling door Paula
vanaf
€ 30
/nacht
EmyE

8. Emy

15.5 km
vanaf
€ 55
/nacht
27 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Pet Whisperer

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Lusia
EmyE

8. Emy

Pet Whisperer15.5 km
(27 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Lusia
"Emy took care of our dog and cat in our house for almost a week. She was very kind to them always, really making an effort to keep their routines the same, even in her busy schedule. She is also a great communicator, always letting us know what the culprits are up to or with instant replies to our questions. We’d vouch for her in a heartbeat:)"
BasakB
Beoordeling door Basak
vanaf
€ 55
/nacht
MaríaM

9. María

8.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Can’t wait to meet your furry baby 🤩!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MaríaM

9. María

Can’t wait to meet your furry baby 🤩!8.3 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"We are so happy Maria was our dog sitter for Kobie over the Christmas period. From start to finish, she was incredibly caring, reliable, and attentive. She kept us regularly updated with messages and photos, which gave us real peace of mind while we were away—especially during the holidays. It was clear Kobie was happy, well looked after, and treated like one of her own. We came home to a very content dog and would not hesitate to recommend her to anyone looking for a trustworthy and genuinely caring dog sitter. Thank you so much again Maria! "
BenB
Beoordeling door Ben
vanaf
€ 45
/nacht
CindyC

10. Cindy

7.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced petsitter, plant care 🪴& travel advice ✈️

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
CindyC

10. Cindy

Experienced petsitter, plant care 🪴& travel advice ✈️7.8 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Cindy was great. She always replied quickly and sent me updates with pictures. My cats were comfortable and happy with her :)"
-anonymized--
Beoordeling door -anonymized-
vanaf
€ 35
/nacht
AdrijaA

11. Adrija

8.5 km
vanaf
€ 48
/nacht
28 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Trusted Pet Care | 4 Years Experience

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: gisteren
AdrijaA

11. Adrija

Trusted Pet Care | 4 Years Experience 8.5 km
(28 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst gecontacteerd: gisteren
"we’re sooo happy with adrija! she was a great communicator, took incredible care of our special needs dogs & made us feel safe & comfortable knowing they were in her care. we hope to have her stay with the boys next time we’re out of town and would definitely recommend her also!"
FabrizziaF
Beoordeling door Fabrizzia
vanaf
€ 48
/nacht
FredyF

12. Fredy

10.7 km
vanaf
€ 38
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Kind and Attentive Pet Sitter You Can Trust

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
FredyF

12. Fredy

Kind and Attentive Pet Sitter You Can Trust10.7 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Fredy is a very trustworthy person, and I'm so glad I found such a responsible pet sitter. My dog, Banban, had long-term behavioral issues, and he had ample experience managing them. He's also a true animal lover who loves every pet he cares for. He also kept our home immaculate while he was with Banban. I'm very grateful for his help during this time with Banban."
CynthiaC
Beoordeling door Cynthia
vanaf
€ 38
/nacht
AlinaA

13. Alina

15.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

calm and reliable care for your baby

Laatst actief: 9 dagen geleden
AlinaA

13. Alina

Nieuwe oppas
calm and reliable care for your baby15.7 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
MarcosM

14. Marcos

12.5 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Loving Pet Sitter Missing My Dog & Ready to Care for Yours

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MarcosM

14. Marcos

Loving Pet Sitter Missing My Dog & Ready to Care for Yours12.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Thank you Marcos for taking care of the pets during our holidays. We had good contact and you took good care of the 2 dogs and cat. "
IrisI
Beoordeling door Iris
vanaf
€ 20
/nacht
ClaireC

15. Claire

13 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Graag pas ik op jouw dier, als grote dierenvriend!

Antwoordt meestal binnen een dag
ClaireC

15. Claire

Graag pas ik op jouw dier, als grote dierenvriend!13 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Claire is een super lieve, communicatieve oppas voor Moos gebleken. Niets was haar te gek. Claire heeft een week lang, tijdens onze wintersport vakantie, in ons huis gezeten met onze labrador Moos (die nogal een lastpak was toen wij weg waren). Fijne communicatie tijdens de periode en heel veel aandacht voor Moos, dat konden we wel zien. Claire is ervaren met honden, dat zie je direct. Ik kan Claire van harte aanbevelen, wij waren super blij met haar als oppas voor Moos. En het is nog eens een leuk mens!"
WillemW
Beoordeling door Willem
vanaf
€ 20
/nacht
AleksandraA

16. Aleksandra

10.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Handled a Shepherd with issues — nothing surprises me!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AleksandraA

16. Aleksandra

Handled a Shepherd with issues — nothing surprises me!10.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"We had a good experience with Aleksandra. She took good care of our pets."
IrisI
Beoordeling door Iris
vanaf
€ 35
/nacht
Monique ReberteM

17. Monique Reberte

14.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Genuine love and care for your pets

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Monique ReberteM

17. Monique Reberte

Genuine love and care for your pets14.7 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"We had the pleasure of having Monique stay at our home to look after our dogs and our African Grey parrot for a week, and we couldn’t be happier with the experience. She took wonderful care of the dogs, giving them plenty of walks, attention, and love. Our African Grey was also very well looked after, and it was clear all our pets were happy and comfortable while we were away. Monique kept us updated at all times with regular pictures and videos, which was so reassuring and thoughtful. It was such a relief to know our pets and home were in such good hands. We would highly recommend Monique to anyone looking for a caring, reliable, and trustworthy pet sitter!"
WesleyW
Beoordeling door Wesley
vanaf
€ 45
/nacht
BaharB

18. Bahar

15.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

I will care your pets as I care for my own

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
BaharB

18. Bahar

Nieuwe oppas
I will care your pets as I care for my own15.9 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
LoriL

19. Lori

7.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
14 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Kattenliefhebber zal uw katten knuffelen en verzorgen

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
LoriL

19. Lori

Kattenliefhebber zal uw katten knuffelen en verzorgen7.9 km
(14 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Ik beveel Lori echt aan......Wat een lieve oppasser is zij geweest voor onze 5 katten. Wij hebben veel filmpjes en foto's gekregen tijdens onze vakantie en ook nog eens veel updates over hoe het met elke kat ging. Je kan Lori echt je sleutel van je huis toevertrouwen!"
MarinaM
Beoordeling door Marina
vanaf
€ 40
/nacht
CyannC

20. Cyann

15.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Trusted care for your pets, anytime, anywhere!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
CyannC

20. Cyann

Trusted care for your pets, anytime, anywhere!15.7 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"She was amazing with our cats, and we came home to some fresh apple cake! "
KyraK
Beoordeling door Kyra
vanaf
€ 30
/nacht