1. Huisoppas
  2. Uitgeest

Huisoppas, Uitgeest

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SimoneS

1. Simone

12.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
28 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SimoneS

1. Simone

Pets’ Lover - The best choice in Zaandam 🌟 🌟 🌟 12.3 km
(28 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
KirraK

2. Kirra

19 km
vanaf
€ 40
/nacht

🐰🐱🐶 Here to help and spread the love to your pets

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KirraK

2. Kirra

🐰🐱🐶 Here to help and spread the love to your pets19 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 40
/nacht
NinaN

3. Nina

18 km - Haarlem
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Dierenvriend(in)

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
NinaN

3. Nina

Dierenvriend(in)18 km - Haarlem
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
AdelinaA

4. Adelina

18.8 km - Amsterdam
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

DOG HOME ALONE? DOG WALKER!!

Laatst actief: 4 dagen geleden
AdelinaA

4. Adelina

DOG HOME ALONE? DOG WALKER!!18.8 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
MarleenM

5. Marleen

15.3 km
vanaf
€ 20
/nacht

Af en toe iemand nodig voor het uitlaten van u hond? Dan vent uw hier bij het juiste adres!

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MarleenM

5. Marleen

Af en toe iemand nodig voor het uitlaten van u hond? Dan vent uw hier bij het juiste adres! 15.3 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
ozgeO

6. ozge

14.4 km - Haarlem
vanaf
€ 80
/nacht
1 beoordeling

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
ozgeO

6. ozge

Runner + Dog Lover = Perfect Walking Partner14.4 km - Haarlem
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 80
/nacht
🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor�

7. 🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor

18.8 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pawsitively the best care

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor�

7. 🐾 Loving Pet Sitters at Your Service🐾 Eleni & Tudor

Pawsitively the best care18.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 60
/nacht
IsabelI

8. Isabel

17 km
vanaf
€ 60
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

De grootste dierenvriend als oppas :)

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
IsabelI

8. Isabel

De grootste dierenvriend als oppas :)17 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 60
/nacht
FilipposF

9. Filippos

18.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Pet sitting for me is all about having fun 🐕

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
FilipposF

9. Filippos

Pet sitting for me is all about having fun 🐕 18.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
ZuzanaZ

10. Zuzana

18.8 km - Amsterdam
vanaf
€ 24
/nacht

Experienced Cat Sitter - Calm, quiet and patient

Laatst actief: 7 dagen geleden
ZuzanaZ

10. Zuzana

Experienced Cat Sitter - Calm, quiet and patient18.8 km - Amsterdam
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 24
/nacht
BeyzaB

11. Beyza

17.7 km
vanaf
€ 90
/nacht
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
BeyzaB

11. Beyza

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart17.7 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
ErikaE

12. Erika

18.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your Pet’s New Best Friend

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ErikaE

12. Erika

Your Pet’s New Best Friend18.9 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
GabrielaG

13. Gabriela

16.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Your Pet’s New Best Friend

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
GabrielaG

13. Gabriela

Your Pet’s New Best Friend16.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
GhaliaG

14. Ghalia

18.1 km
vanaf
€ 46
/nacht
4 beoordelingen

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
GhaliaG

14. Ghalia

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛18.1 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 46
/nacht
SandraS

15. Sandra

16.9 km
vanaf
€ 65
/nacht
10 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Walks, Cuddles & Care

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Samoyed Max
SandraS

15. Sandra

Walks, Cuddles & Care16.9 km
(10 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Samoyed Max
vanaf
€ 65
/nacht
RocioR

16. Rocio

18.9 km
vanaf
€ 38
/nacht
1 beoordeling

I just need some dog time 🐶

RocioR

16. Rocio

I just need some dog time 🐶18.9 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 38
/nacht
ThijsT

17. Thijs

19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Loving, reliable pet & home sitter

ThijsT

17. Thijs

Loving, reliable pet & home sitter19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
AlinaA

18. Alina

19.1 km
vanaf
€ 35
/nacht

trust your pet in good hands

AlinaA

18. Alina

trust your pet in good hands19.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
AndrianaA

19. Andriana

18.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Trusted care for your pup

Antwoordt meestal binnen een dag
AndrianaA

19. Andriana

Trusted care for your pup 18.1 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
BobbyB

20. Bobby

19 km
vanaf
€ 25
/nacht
13 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Bobby's World

Antwoordt meestal binnen een dag
BobbyB

20. Bobby

Bobby's World19 km
(13 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht