1. Huisoppas
  2. Tolkamer

Huisoppas, Tolkamer

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SuzanneS

1. Suzanne

16.2 km
vanaf
€ 30
/nacht

Enthousiaste, energiekuitzonderlijke dierenvriend

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
SuzanneS

1. Suzanne

Enthousiaste, energiekuitzonderlijke dierenvriend16.2 km
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
WeronikaW

2. Weronika

19.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Liebevolle Tierbetreuung mit 15 Jahren Hundeerfahrung 🐾

Laatst actief: gisteren
WeronikaW

2. Weronika

Nieuwe oppas
Liebevolle Tierbetreuung mit 15 Jahren Hundeerfahrung 🐾19.3 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
KathrinK

3. Kathrin

9.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

Gute Erfahrene Hundeliebhaberin

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
KathrinK

3. Kathrin

Nieuwe oppas
Gute Erfahrene Hundeliebhaberin9.4 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
ChavaC

4. Chava

18.9 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

Nijmegen/Groesbeek oppas aan huis🐶

Laatst actief: 2 dagen geleden
ChavaC

4. Chava

Nieuwe oppas
Nijmegen/Groesbeek oppas aan huis🐶18.9 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
KerenK

5. Keren

16.5 km
vanaf
€ 42
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Animal lover ❤️ with veterinary experience

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
KerenK

5. Keren

Animal lover ❤️ with veterinary experience16.5 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Keren took great care of our sweet elderly kitty! Great communication throughout her stay and very professional. Highly recommend her 🤩"
KirstenK
Beoordeling door Kirsten
vanaf
€ 42
/nacht
SaidaS

6. Saida

19.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
Nieuwe oppas

Veelzijdige dierenliefhebber

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
SaidaS

6. Saida

Nieuwe oppas
Veelzijdige dierenliefhebber19.3 km
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
Rose Ann MaryR

7. Rose Ann Mary

6.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Liebevolle und zuverlässige Tierbetreuung in Kleve 🐾

Laatst actief: 12 dagen geleden
Rose Ann MaryR

7. Rose Ann Mary

Nieuwe oppas
Liebevolle und zuverlässige Tierbetreuung in Kleve 🐾6.2 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
DjúlioD

8. Djúlio

19.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Researcher by day, dog lover always

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
DjúlioD

8. Djúlio

Researcher by day, dog lover always19.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Djulio looked after our two dogs for the weekend. He did a great job and the dogs seemed very happy with him. We wouldn't hesitate to book him again! "
LisaL
Beoordeling door Lisa
vanaf
€ 25
/nacht
JoannaJ

9. Joanna

18.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
11 beoordelingen

Pure purr, waf en blaf oppas - top pet care

Antwoordt meestal binnen een uur
JoannaJ

9. Joanna

Pure purr, waf en blaf oppas - top pet care18.4 km
(11 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
"Joanna heeft heel goed voor onze drie katten gezorgd. We kregen foto’s doorgestuurd van 3 hele relaxte katten, die al de eerste avond tegen haar aan lagen. Daarnaast is de communicatie met Joanna heel erg goed (en snel). Zeker iemand die wij aanbevelen!"
Jordy & MeikeJ
Beoordeling door Jordy & Meike
vanaf
€ 55
/nacht
BregjeB

10. Bregje

16.5 km
vanaf
€ 42
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Cat mama and animal lover ❤️

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
BregjeB

10. Bregje

Cat mama and animal lover ❤️16.5 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Toen we weer thuis kwamen troffen we een tevreden hond aan. Bregje maakt gemakkelijk contact met Hera. Hera is 14 jaar en behoorlijk doof. Bregje observeert Hera‘s gedrag goed en stemt haar handelen daar op af. De communicatie met ons was fijn! Voor herhaling vatbaar 👍🥰"
AnnemiekA
Beoordeling door Annemiek
vanaf
€ 42
/nacht
Silvia AdrianaS

11. Silvia Adriana

13.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
32 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Walkies&Chill~Mexi-Dutch Home🇲🇽❤️🇳🇱

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Archie
Silvia AdrianaS

11. Silvia Adriana

Walkies&Chill~Mexi-Dutch Home🇲🇽❤️🇳🇱13.4 km
(32 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Archie
"I am very with happy with having Silvia taking care of my dog. I have an elder dog that requires special care and she did everything as expected and more! Thank you Silvia!"
MinnieM
Beoordeling door Minnie
vanaf
€ 45
/nacht
KayleeK

12. Kaylee

17.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

Liefdevolle oppas voor uw lieve dier!

Antwoordt meestal binnen een dag
KayleeK

12. Kaylee

Liefdevolle oppas voor uw lieve dier! 17.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
JuliaJ

13. Julia

16 km
vanaf
€ 25
/nacht

Een echte hondenliefhebber met liefde voor lange wandelingen

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JuliaJ

13. Julia

Een echte hondenliefhebber met liefde voor lange wandelingen16 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
GitteG

14. Gitte

11.8 km
vanaf
€ 25
/nacht

Betrouwbare hondenliefhebber met veel aandacht & liefde

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
GitteG

14. Gitte

Betrouwbare hondenliefhebber met veel aandacht & liefde11.8 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
FennaF

15. Fenna

18.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Dierenliefhebber

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
FennaF

15. Fenna

Dierenliefhebber 18.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
JiskaJ

16. Jiska

0.3 km
vanaf
€ 38
/nacht

Rustige, aandachtige oppas met oog voor gevoelige dieren

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JiskaJ

16. Jiska

Rustige, aandachtige oppas met oog voor gevoelige dieren0.3 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 38
/nacht
Ciske-MarieC

17. Ciske-Marie

19.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
29 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Ervaren Kattenoppas

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
Ciske-MarieC

17. Ciske-Marie

Ervaren Kattenoppas19.9 km
(29 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
AnnaA

18. Anna

18.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
7 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Siberian warmth & care

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
AnnaA

18. Anna

Siberian warmth & care18.7 km
(7 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
DushicaD

19. Dushica

17.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pet's New Best Friend!

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
DushicaD

19. Dushica

Your Pet's New Best Friend!17.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
YuhanY

20. Yuhan

10 km
vanaf
€ 25
/nacht

Play & Stay with Cheese and Brownie

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
YuhanY

20. Yuhan

Play & Stay with Cheese and Brownie10 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht

Waarom een huisoppas?

Ga je op reis maar vind je het belangrijk dat je huisdier in z'n eigen omgeving blijft? Of misschien heb je meerdere huisdieren en is het niet praktisch om voor elk van hen een aparte oplossing te vinden? Dan is het wellicht handig om een Pawshake huisoppas te zoeken. Zo'n oppas verblijft thuis bij jou in Tolkamer terwijl jij weg bent.

Een huisoppas inschakelen is een makkelijke en betaalbare optie als je huisdieren hebt én als je het fijn vind dat er iemand een oogje in het zeil houdt als je weg bent. Veel van onze oppassers hebben hele betaalbare prijzen omdat ze het vooral leuk vinden om op dieren te passen en om nieuwe plekken te ontdekken zoals Tolkamer.

Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om je huis en je dieren toe te vertrouwen aan een onbekende. Daarom doen we er elke dag alles aan om Pawshake veilig en betrouwbaar te maken. Je kunt rekenen op onze oppassers. Alle oppasprofielen zijn persoonlijk door ons gecontroleerd. Veel huisoppassers kunnen op aanvraag ook een VoG of identiteitsbewijs laten zien.

Wat fijn is aan een Pawshake huisoppas is dat je met een gerust hart op weg kunt gaan. Met De Pawshake Garantie ben jij en je huisdier beschermd, inclusief vergoeding voor dierenartskosten. Je huisdieren worden verzorgd in de betrouwbare omgeving in Tolkamer en je huis blijft bovendien bewoond en veilig tijdens je afwezigheid.

Naast de verzorging van je huisdieren doen de meeste oppassers ook andere kleine taken zoals de post verzamelen, het vuil buitenzetten of de planten verzorgen. Bespreek al je wensen en behoeften met je huisoppas tijdens het kennismakingsgesprek zodat iedereen weet waar hij aan toe is vóór de reservering.

Baasjes boeken bij Pawshake een huisoppas in Tolkamer. Meer dan 360 huisdiereigenaars in Tolkamer hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express