1. Huisoppas
  2. Terhole

Huisoppas, Terhole

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SofiaS

1. Sofia

17 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen

Wagged Out Hondenuitlaatservice & Dierenoppas Aan Huis

Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SofiaS

1. Sofia

Wagged Out Hondenuitlaatservice & Dierenoppas Aan Huis17 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 2 honden, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
SkyS

2. Sky

19.1 km
vanaf
€ 90
/nacht
1 beoordeling

Wat meer over mij

Woont samen met 2 katten
SkyS

2. Sky

Wat meer over mij19.1 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 90
/nacht
FannyF

3. Fanny

19.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Betrouwbare oppas met een hart voor dieren

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
FannyF

3. Fanny

Betrouwbare oppas met een hart voor dieren19.7 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
StefanS

4. Stefan

18 km
vanaf
€ 50
/nacht
11 beoordelingen
5
terugkerende gasten

De beste zorg voor uw beste vriend(in)

Woont samen met 1 hond
Woont samen met podenco Diesel
StefanS

4. Stefan

De beste zorg voor uw beste vriend(in) 18 km
(11 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met podenco Diesel
vanaf
€ 50
/nacht
FebeF

5. Febe

17.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Ik ben Febe Willems en ik zou graag voor uw dier(en) zorgen.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
FebeF

5. Febe

Ik ben Febe Willems en ik zou graag voor uw dier(en) zorgen.17.3 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
FemkeF

6. Femke

18.2 km
vanaf
€ 30
/nacht

Een betrouwbare dierenvriend

Woont samen met 1 hond, 2 katten
FemkeF

6. Femke

Een betrouwbare dierenvriend18.2 km
Woont samen met 1 hond, 2 katten
vanaf
€ 30
/nacht
JohannaJ

7. Johanna

16.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Toegewijde en betrouwbare dierenoppas.

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Maltezer Febe
JohannaJ

7. Johanna

Toegewijde en betrouwbare dierenoppas.16.8 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Maltezer Febe
vanaf
€ 45
/nacht
SilkeS

8. Silke

9.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare en Liefdevolle hondenoppas

Woont samen met 5 honden
Woont samen met Duitse herder Prada
SilkeS

8. Silke

Betrouwbare en Liefdevolle hondenoppas9.7 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 5 honden
Woont samen met Duitse herder Prada
vanaf
€ 35
/nacht
AnnabelA

9. Annabel

15.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Onvoorwaardelijke dieren- en wandelvriend!

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Golden Retriever Lola
AnnabelA

9. Annabel

Onvoorwaardelijke dieren- en wandelvriend! 15.8 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Golden Retriever Lola
vanaf
€ 50
/nacht
ThomasT

10. Thomas

13.6 km
vanaf
€ 45
/nacht

Thomas, 36 jaar – toegewijde hondenliefhebber 🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Pitbull Terrier Rosie
ThomasT

10. Thomas

Thomas, 36 jaar – toegewijde hondenliefhebber 🐾13.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Pitbull Terrier Rosie
vanaf
€ 45
/nacht
FebeF

11. Febe

19.1 km - Lokeren
vanaf
€ 50
/nacht

Hondenoppas op aanvraag

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 4 honden, 1 kat
FebeF

11. Febe

Hondenoppas op aanvraag19.1 km - Lokeren
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 4 honden, 1 kat
vanaf
€ 50
/nacht
DorienD

12. Dorien

7.1 km - Stekene
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Student verpleegkunde met een passie voor dierenzorg!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
DorienD

12. Dorien

Student verpleegkunde met een passie voor dierenzorg! 7.1 km - Stekene
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
EszterE

13. Eszter

15.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Caring Pet Sitter 🩷 Animal Lover 🩷 Kruiningen

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Vizsla&Golden Retriever Brian
EszterE

13. Eszter

Caring Pet Sitter 🩷 Animal Lover 🩷 Kruiningen15.6 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Vizsla&Golden Retriever Brian
vanaf
€ 25
/nacht