1. Huisoppas
  2. Stein

Huisoppas, Stein

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
DionneD

1. Dionne

13.2 km
vanaf
€ 35
/nacht
8 beoordelingen

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
DionneD

1. Dionne

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter 🐾 13.2 km
(8 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
ColbyC

2. Colby

14.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

Your Pet's Friend in Maastricht 🐶🐈 Sitting & Walking

Laatst actief: 10 dagen geleden
ColbyC

2. Colby

Your Pet's Friend in Maastricht 🐶🐈 Sitting & Walking14.1 km
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
JannaJ

3. Janna

15.3 km - Schinveld
vanaf
€ 90
/nacht

Jouw dier, mijn zorg!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pekingees Luna
JannaJ

3. Janna

Jouw dier, mijn zorg! 15.3 km - Schinveld
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pekingees Luna
vanaf
€ 90
/nacht
AsyaA

4. Asya

13.5 km
vanaf
€ 55
/nacht
13 beoordelingen

friend for your furry (or not) friends🐾🥰

Antwoordt meestal binnen een dag
AsyaA

4. Asya

friend for your furry (or not) friends🐾🥰13.5 km
(13 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Asya is erg verantwoordelijk en goed met dieren! Ze heeft 4 dagen als housesitter goed voor onze honden en katten gezorgd! Erg aan te bevelen!"
NancyN
Beoordeling door Nancy
vanaf
€ 55
/nacht
WoutW

5. Wout

8.5 km
vanaf
€ 85
/nacht
1 beoordeling

Dogs, cats, rats, birds... I love all animals!

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
WoutW

5. Wout

Dogs, cats, rats, birds... I love all animals!8.5 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"maar één woord: super !!!"
EefE
Beoordeling door Eef
vanaf
€ 85
/nacht
AnastasiaA

6. Anastasia

15 km - Maastricht
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Top-notch cuddles and devoted animal & travel lover!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pomeranian Luna
AnastasiaA

6. Anastasia

Top-notch cuddles and devoted animal & travel lover! 15 km - Maastricht
(3 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pomeranian Luna
"Anastasia hat zwei Nächte bei uns verbracht, um auf unseren Hund (Karl) aufzupassen. Es war wirklich einfach, mit Anastasia zu arbeiten. Da sie fließend Englisch und Deutsch spricht (mein Deutsch ist nicht 100%ig), verliefen beide Übergaben reibungslos. Sie und Karl haben sich sofort angefreundet. Sie hat uns mit Bildern und Videos auf dem Laufenden gehalten. Nach unserem Urlaub war Karl sehr zufrieden und die Wohnung war sauber. Ich werde Anastasia wieder buchen und sie jederzeit weiterempfehlen."
RobertR
Beoordeling door Robert
vanaf
€ 50
/nacht
ElisaE

7. Elisa

13.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Looking to meet new pet friends ❤️

Antwoordt meestal binnen een dag
ElisaE

7. Elisa

Looking to meet new pet friends ❤️13.8 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"We are very happy with Elisa’s visit. She took very good care of our home and our dogs. We will definitely contact her again in the near future."
JuliaJ
Beoordeling door Julia
vanaf
€ 35
/nacht
HanneloreH

8. Hannelore

6.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
12 beoordelingen

Persoonlijke oppas aan huis I Lanaken

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
HanneloreH

8. Hannelore

Persoonlijke oppas aan huis I Lanaken6.4 km
(12 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Zeer tevreden met Hannelore . Zeyna onze Stafford is goed verzorgd ."
royR
Beoordeling door roy
vanaf
€ 50
/nacht
LindaL

9. Linda

13.7 km
vanaf
€ 75
/nacht
12 beoordelingen

Ummels Pet Care - voor uw pet de beste care!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
LindaL

9. Linda

Ummels Pet Care - voor uw pet de beste care!13.7 km
(12 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 75
/nacht
TaylorT

10. Taylor

13.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced, Gentle Care for Happy Pets

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
TaylorT

10. Taylor

Experienced, Gentle Care for Happy Pets13.8 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
LindaL

11. Linda

15.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Happy paws, loving care — with Linda

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
LindaL

11. Linda

Happy paws, loving care — with Linda15.3 km
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
CerenC

12. Ceren

13.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Lifelong Animal Lover with Dog Walking & Cat Care Experience

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
CerenC

12. Ceren

Lifelong Animal Lover with Dog Walking & Cat Care Experience13.8 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
EmiliaE

13. Emilia

13.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Loving and caring, international student in Maastricht

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
EmiliaE

13. Emilia

Loving and caring, international student in Maastricht13.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
EeveeE

14. Eevee

10.6 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your Pet's Home Away From Home

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
EeveeE

14. Eevee

Your Pet's Home Away From Home10.6 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
DanielaD

15. Daniela

9.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Reliable Pet Care for Your Furry Friends!!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
DanielaD

15. Daniela

Reliable Pet Care for Your Furry Friends!!9.1 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
ImkeI

16. Imke

4.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

meer over mij😁

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
ImkeI

16. Imke

meer over mij😁4.3 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
HeavenlyH

17. Heavenly

11.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Lieve betrouwbare Dierenoppas in Lanaken🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
HeavenlyH

17. Heavenly

Lieve betrouwbare Dierenoppas in Lanaken🐶🐱11.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
MariaM

18. Maria

14.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Peace of mind for the owner and tons of love for your pet!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
MariaM

18. Maria

Peace of mind for the owner and tons of love for your pet!14.3 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
EmiliaE

19. Emilia

14 km
vanaf
€ 30
/nacht

For every paw and whisker 🐶🐱

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
EmiliaE

19. Emilia

For every paw and whisker 🐶🐱14 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
AyaA

20. Aya

15.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Uni Life + Pet Life: Reliable Sitting for Your Furry Friends

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
AyaA

20. Aya

Uni Life + Pet Life: Reliable Sitting for Your Furry Friends15.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht