1. Huisoppas
  2. Soesterberg

Huisoppas, Soesterberg

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LeviL

1. Levi

11.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
LeviL

1. Levi

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht11.4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
MoniekM

2. Moniek

10.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
7 beoordelingen

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MoniekM

2. Moniek

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring 10.6 km
(7 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
AlisaA

3. Alisa

11.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Katvriendelijk oppas in Rotterdam

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AlisaA

3. Alisa

Katvriendelijk oppas in Rotterdam11.2 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/nacht
MayurM

4. Mayur

13.3 km - Utrecht
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

An animal lover. PETA member.

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MayurM

4. Mayur

An animal lover. PETA member.13.3 km - Utrecht
(1 beoordeling)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
Jo AnnJ

5. Jo Ann

7.1 km
vanaf
€ 22
/nacht

Ideale House Sitting - in heel Belgie - ervarene oppas

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Jo AnnJ

5. Jo Ann

Ideale House Sitting - in heel Belgie - ervarene oppas7.1 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 22
/nacht
sercemS

6. sercem

6.9 km
vanaf
€ 90
/nacht

“Loving Care While You’re Away”

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
sercemS

6. sercem

“Loving Care While You’re Away”6.9 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
FarnazF

7. Farnaz

12.5 km
vanaf
€ 80
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
FarnazF

7. Farnaz

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)12.5 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 80
/nacht
RomyR

8. Romy

13.4 km - Hilversum
vanaf
€ 30
/nacht

Betrouwbare hondenliefhebber met hart voor uw hond!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
RomyR

8. Romy

Betrouwbare hondenliefhebber met hart voor uw hond!13.4 km - Hilversum
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
LiselotteL

9. Liselotte

5.5 km - Soest
vanaf
€ 25
/nacht

Liefdevolle verzorging voor jouw dieren 😻

Laatst actief: 10 dagen geleden
LiselotteL

9. Liselotte

Liefdevolle verzorging voor jouw dieren 😻5.5 km - Soest
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
PelinP

10. Pelin

0.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
PelinP

10. Pelin

Experienced cat/dog sitter with working/high energy dogs0.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
TaisT

11. Tais

11.9 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht
19 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving home for your pet!

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
TaisT

11. Tais

Loving home for your pet!11.9 km - Utrecht
(19 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
LouiseL

12. Louise

12.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Your pets' favorite sitter in Utrecht center! 🐱🐶❤️

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
LouiseL

12. Louise

Your pets' favorite sitter in Utrecht center! 🐱🐶❤️12.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/nacht
MichelaM

13. Michela

12 km
vanaf
€ 25
/nacht
13 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Cat Lover

Antwoordt meestal binnen een dag
MichelaM

13. Michela

Cat Lover12 km
(13 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
DanaD

14. Dana

10.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren

Antwoordt meestal binnen een uur
DanaD

14. Dana

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren10.3 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
GretaG

15. Greta

13.3 km - Hilversum
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care

Antwoordt meestal binnen een uur
GretaG

15. Greta

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care13.3 km - Hilversum
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
ElenaE

16. Elena

12.6 km - Utrecht
vanaf
€ 40
/nacht

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
ElenaE

16. Elena

Cat-lover in Utrecht 🐾 Caring & experienced sitter 12.6 km - Utrecht
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 40
/nacht
marM

17. mar

11.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Your trusted pet sitter: experienced & reliable

Antwoordt meestal binnen een dag
marM

17. mar

Your trusted pet sitter: experienced & reliable11.5 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
KiraK

18. Kira

8.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Love is just a tail wag away!

Antwoordt meestal binnen een dag
KiraK

18. Kira

Love is just a tail wag away!8.8 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

19. Julia

12.6 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter

JuliaJ

19. Julia

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter12.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
ZainabZ

20. Zainab

13.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
13 beoordelingen
6
terugkerende gasten

A friend for your cat!

Antwoordt meestal binnen een dag
ZainabZ

20. Zainab

A friend for your cat! 13.4 km
(13 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht