1. Huisoppas
  2. Sint Jansteen

Huisoppas, Sint Jansteen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JohannaJ

1. Johanna

12.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Toegewijde en betrouwbare dierenoppas.

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Maltezer Febe
JohannaJ

1. Johanna

Toegewijde en betrouwbare dierenoppas.12.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met Maltezer Febe
vanaf
€ 45
/nacht
SilkeS

2. Silke

9.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare en Liefdevolle hondenoppas

Woont samen met 5 honden
Woont samen met Duitse herder Prada
SilkeS

2. Silke

Betrouwbare en Liefdevolle hondenoppas9.3 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 5 honden
Woont samen met Duitse herder Prada
vanaf
€ 35
/nacht
Stien & LynnS

3. Stien & Lynn

16.8 km
vanaf
€ 45
/nacht

Met een gerust hart op reis!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
Stien & LynnS

3. Stien & Lynn

Met een gerust hart op reis!16.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
VanessaV

4. Vanessa

18.4 km
vanaf
€ 50
/nacht

Grote dierenvriend voor oppas en wandelingen 💕

Woont samen met 2 katten
VanessaV

4. Vanessa

Grote dierenvriend voor oppas en wandelingen 💕18.4 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 50
/nacht
AnnabelA

5. Annabel

11.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Onvoorwaardelijke dieren- en wandelvriend!

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Golden Retriever Lola
AnnabelA

5. Annabel

Onvoorwaardelijke dieren- en wandelvriend! 11.7 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Golden Retriever Lola
vanaf
€ 50
/nacht
EvelienE

6. Evelien

15.3 km
vanaf
€ 40
/nacht

Lokerse dierenvriend

Antwoordt meestal binnen enkele uren
EvelienE

6. Evelien

Lokerse dierenvriend15.3 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
ThomasT

7. Thomas

8.3 km
vanaf
€ 45
/nacht

Thomas, 36 jaar – toegewijde hondenliefhebber 🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Pitbull Terrier Rosie
ThomasT

7. Thomas

Thomas, 36 jaar – toegewijde hondenliefhebber 🐾8.3 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Pitbull Terrier Rosie
vanaf
€ 45
/nacht
FebeF

8. Febe

14.1 km - Lokeren
vanaf
€ 50
/nacht

Hondenoppas op aanvraag

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 4 honden, 1 kat
FebeF

8. Febe

Hondenoppas op aanvraag14.1 km - Lokeren
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 4 honden, 1 kat
vanaf
€ 50
/nacht
DorienD

9. Dorien

2.1 km - Stekene
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Student verpleegkunde met een passie voor dierenzorg!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
DorienD

9. Dorien

Student verpleegkunde met een passie voor dierenzorg! 2.1 km - Stekene
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht