1. Huisoppas
  2. Schalkwijk

Huisoppas, Schalkwijk

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
DIMITRAD

1. DIMITRA

13.5 km
vanaf
€ 70
/nacht
82 beoordelingen
38
terugkerende gasten

Join the 'paws'-itive side of pet care with me!

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
DIMITRAD

1. DIMITRA

Join the 'paws'-itive side of pet care with me!13.5 km
(82 beoordelingen)
38 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
"Dimitra was very flexible with making arrangements to look after our pets while we were away. She sent daily updates with images and our dogs were very happy! definitely recommend!"
NadiaN
Beoordeling door Nadia
vanaf
€ 70
/nacht
LisaL

2. Lisa

12.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Echte dierenvriend met geduld & aandacht!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LisaL

2. Lisa

Echte dierenvriend met geduld & aandacht! 12.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Lisa is een lieve meid , heeft goed voor onze poezen gezorgd , weliswaar voor een nachtje , maar alles ging goed stuurt foto’s en houdt ons goed op de hoogte. Graag zien we haar weer de volgende keer. , maar dan voor een langere periode. "
Henny En Jean-michelH
Beoordeling door Henny En Jean-michel
vanaf
€ 35
/nacht
MarijeM

3. Marije

9.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Home is where the dog is.

Laatst actief: 6 dagen geleden
MarijeM

3. Marije

Home is where the dog is.9.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Wij hebben 2 Sloughi's, een jonge reu van 1,5 jaar en een pup van 6 maanden. Allebei hartstikke lieve honden, maar niet gemakkelijk, mede gezien hun nog jonge leeftijd. Marije hebben we gevraagd om op te passen. Naast het feit dat Marije een zeer prettige persoonlijkheid is, weet ze goed met de honden om te gaan! Met een notitieboekje in de aanslag om de belangrijkste wetenswaardigheden over die rakkers te noteren, weet ze de honden op hun gemak te stellen in hun eigen vertrouwde omgeving. We zullen haar zeker vaker vragen om op te passen!"
LoraL
Beoordeling door Lora
vanaf
€ 45
/nacht
ChantalC

4. Chantal

11.2 km
vanaf
€ 80
/nacht
22 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Flexibel beschikbare dierenliefhebber die ruim de tijd neemt

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
ChantalC

4. Chantal

Flexibel beschikbare dierenliefhebber die ruim de tijd neemt 11.2 km
(22 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 80
/nacht
JantjeJ

5. Jantje

11.3 km
vanaf
€ 70
/nacht
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kwispelgarantie & spinnend geluk!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JantjeJ

5. Jantje

Kwispelgarantie & spinnend geluk!11.3 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 70
/nacht
EstherE

6. Esther

12.7 km
vanaf
€ 38
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas 🥰

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
EstherE

6. Esther

Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas 🥰12.7 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 38
/nacht
ChristineC

7. Christine

9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Loving Cat Friend

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
ChristineC

7. Christine

Loving Cat Friend9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
NinaN

8. Nina

2.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Lieve, ervaren oppas voor katten

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NinaN

8. Nina

Lieve, ervaren oppas voor katten2.4 km
(3 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 50
/nacht
JuliethJ

9. Julieth

11.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
11 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet lover woman 😍

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
JuliethJ

9. Julieth

Pet lover woman 😍11.1 km
(11 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
AislingA

10. Aisling

11.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced veterinary nurse ready to care for your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
AislingA

10. Aisling

Experienced veterinary nurse ready to care for your pets!11.4 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
HanneH

11. Hanne

12.5 km
vanaf
€ 20,5
/nacht

Ik pas graag op jouw hond(en) of kat(ten)!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
HanneH

11. Hanne

Ik pas graag op jouw hond(en) of kat(ten)!12.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 20,5
/nacht
HannahH

12. Hannah

12.6 km - Utrecht
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Ervaren, dieren liefhebbende biologe met reviews

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
HannahH

12. Hannah

Ervaren, dieren liefhebbende biologe met reviews12.6 km - Utrecht
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
JonneJ

13. Jonne

3 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Enthousiaste katten en/of honden oppasser

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
JonneJ

13. Jonne

Enthousiaste katten en/of honden oppasser3 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
EnnaE

14. Enna

10.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

flexible long nature walks & happy dogs

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
EnnaE

14. Enna

flexible long nature walks & happy dogs 10.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
NourcheneN

15. Nourchene

6.8 km
vanaf
€ 90
/nacht

A dog lover and mom of my cute Tibetan spaniel

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NourcheneN

15. Nourchene

A dog lover and mom of my cute Tibetan spaniel6.8 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 90
/nacht
AlexA

16. Alex

9.2 km
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

When I bike, i stop for streetcats from love

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AlexA

16. Alex

When I bike, i stop for streetcats from love9.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 28
/nacht
yiY

17. yi

10.8 km
vanaf
€ 20
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Cat boarding🐱

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
yiY

17. yi

Cat boarding🐱10.8 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
BrisildaB

18. Brisilda

12.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

Your Pet’s Happiness Is My Priority

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
BrisildaB

18. Brisilda

Your Pet’s Happiness Is My Priority12.2 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
YonahY

19. Yonah

10 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

"Master Diergeneeskunde student: Oppasexpert!"

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
YonahY

19. Yonah

"Master Diergeneeskunde student: Oppasexpert!"10 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
ElsE

20. Els

11.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

Betrouwbare en liefdevolle dierenoppas

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
ElsE

20. Els

Betrouwbare en liefdevolle dierenoppas11.1 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht