1. Huisoppas
  2. Roelofarendsveen

Huisoppas, Roelofarendsveen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
HanyiH

1. Hanyi

19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Flexible schedule & Pet Care Experiences

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
HanyiH

1. Hanyi

Flexible schedule & Pet Care Experiences19.2 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
HannaH

2. Hanna

7.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
1
terugkerende gast

Your pet’s new best friend;))

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
HannaH

2. Hanna

Your pet’s new best friend;))7.4 km
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
JohannaJ

3. Johanna

12.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Cat lover with one of my own, happy to look after yours

Laatst actief: 11 dagen geleden
JohannaJ

3. Johanna

Cat lover with one of my own, happy to look after yours12.2 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
KamileK

4. Kamile

6.8 km - Nieuw-Vennep
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Big heart for small paws

Laatst actief: 11 dagen geleden
KamileK

4. Kamile

Big heart for small paws6.8 km - Nieuw-Vennep
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
NinaN

5. Nina

10.3 km - Leiden
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Energetic and reliable cats loving student

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NinaN

5. Nina

Energetic and reliable cats loving student 10.3 km - Leiden
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
ZikenZ

6. Ziken

18.1 km - Zoetermeer
vanaf
€ 65
/nacht

Loving and caring pet sitter in Zoetermeer!

ZikenZ

6. Ziken

Loving and caring pet sitter in Zoetermeer!18.1 km - Zoetermeer
vanaf
€ 65
/nacht
LilyL

7. Lily

19.7 km
vanaf
€ 38
/nacht
1 beoordeling

Cat girly available for company, cuddles and care!

Antwoordt meestal binnen een uur
LilyL

7. Lily

Cat girly available for company, cuddles and care!19.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 38
/nacht
MaritM

8. Marit

11.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier

Antwoordt meestal binnen een uur
MaritM

8. Marit

Aandacht, beweging en liefde voor jouw huisdier11.6 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
AnnaA

9. Anna

16.2 km
vanaf
€ 45
/nacht

Ervaring met honden en ook heel veel liefde voor katten

AnnaA

9. Anna

Ervaring met honden en ook heel veel liefde voor katten16.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
SelinaS

10. Selina

9.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas

SelinaS

10. Selina

Uw dier verveelt zich niet met mij als oppas9.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
PetraP

11. Petra

12.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal lover that misses her pets, will love yours

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
PetraP

11. Petra

Animal lover that misses her pets, will love yours 12.4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Our (often reserved) dog took to Petra from the second he met her. She has a wonderful way with dogs and clearly loves animals. She was prompt, caring, flexible and easy to communicate with, so glad to have had Petra dogsit"
iraI
Beoordeling door ira
vanaf
€ 55
/nacht
LynnL

12. Lynn

10.6 km
vanaf
€ 70
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Leidse Hout&inner garden: dogs&cats lover

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
LynnL

12. Lynn

Leidse Hout&inner garden: dogs&cats lover 10.6 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Lynn was very caring and concerned about the wellbeing of our dogs and took good care of our house. It was a very comforting feeling to leave our dogs with her. Thank you Lynn"
S.S
Beoordeling door S.
vanaf
€ 70
/nacht
DanielaD

13. Daniela

16.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Portuguese couple that loves animals!! :)

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DanielaD

13. Daniela

Portuguese couple that loves animals!! :) 16.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Daniela and Miguel took really good care of the dogs. They were sweet, caring, attentive and also very good in their communication. The dogs had a great time with them! Will definitely recommend them for taking care of your pets, especially in the Amstelveen area!"
SameerS
Beoordeling door Sameer
vanaf
€ 30
/nacht
RemkeR

14. Remke

16.2 km - Wassenaar
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Deskundige & persoonlijke hondenoppas

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
RemkeR

14. Remke

Deskundige & persoonlijke hondenoppas16.2 km - Wassenaar
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 50
/nacht
HasretH

15. Hasret

19.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
72 beoordelingen
25
terugkerende gasten

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
HasretH

15. Hasret

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩19.4 km
(72 beoordelingen)
25 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Het was voor mij de eerste keer om mijn hond bij iemand achter te laten en dit vond ik dan ook heel spannend. De ontmoeting verliep soepel en ik kreeg er gelijk een goed gevoel bij om mijn hond bij Hasret en haar partner achter te laten. Ze zijn heel flexibel en ik was wat dingen vergeten, zoals de mand van de hond, maar hier hadden ze zelf een oplossing voor gelukkig. Ik kreeg iedere dag vele filmpjes van mijn hond die er ontspannen uit zag. "
ChelseyC
Beoordeling door Chelsey
vanaf
€ 50
/nacht
FernandaF

16. Fernanda

12.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Experienced pet sitter/dog walker in Amsterdam

Woont samen met 2 katten
FernandaF

16. Fernanda

Experienced pet sitter/dog walker in Amsterdam 12.8 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
"ik ben heel tevreden over fernanda. ze is heel zorgzaam en lief voor de honden. ik kan fernanda aanbevelen om voor uw dieren te zorgen."
MarionM
Beoordeling door Marion
vanaf
€ 40
/nacht
Marina & AntonioM

17. Marina & Antonio

11.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen

Caring Dog Lover Ready to Help with Your Furry Friends !

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
Marina & AntonioM

17. Marina & Antonio

Caring Dog Lover Ready to Help with Your Furry Friends !11.9 km
(11 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
CemreC

18. Cemre

10.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Lifetime Pet Lover Ready to Care for Your Furry Friends!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
CemreC

18. Cemre

Lifetime Pet Lover Ready to Care for Your Furry Friends!10.4 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Cemre took such great care of my cats for the night! She was kind, attentive, and made sure they were happy and comfortable. I really appreciated the updates, and I came home to very content kitties. I’d definitely trust her to babysit again! "
SabinaS
Beoordeling door Sabina
vanaf
€ 45
/nacht
FêF

19. Fê

10.7 km
vanaf
€ 90
/nacht
83 beoordelingen
27
terugkerende gasten

Fê pet sitter

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
FêF

19. Fê

Fê pet sitter10.7 km
(83 beoordelingen)
27 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
"Fe heeft mijn twee honden opgehaald en weer thuisgebracht. Dat is voor mij als alleenstaande moeder met een druk schema echt een uitkomst! Zij heeft heel goed op de honden gepast en stuurde iedere dag een berichtje met een kort filmpje van mijn lieverds. Fe heeft een lief hart en dat merk je als je met haar praat en hoe zij met de honden omgaat. De ene hond had oormijt en ook daar heeft zij voor gezorgd. Kortom, ik ben heel erg tevreden en Fe krijgt van mij 5 sterren. De volgende keer zal ik Fe weer benaderen als de honden opgevangen moeten worden. Ik raad Fe van harte aan."
anneA
Beoordeling door anne
vanaf
€ 90
/nacht
MichaelM

20. Michael

16.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
6 beoordelingen

Liefdevolle zorg voor honden en katten

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
MichaelM

20. Michael

Liefdevolle zorg voor honden en katten16.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht