1. Huisoppas
  2. Rijsenhout

Huisoppas, Rijsenhout

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ChristelC

1. Christel

12.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Oppassen en uitlaten met een hart voor dieren!

Antwoordt meestal binnen een uur
ChristelC

1. Christel

Oppassen en uitlaten met een hart voor dieren!12.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/nacht
EthanE

2. Ethan

9.9 km
vanaf
€ 24,68
/nacht

Reliable Care, Zero Stress. Book a Happy Pet Staycation!

EthanE

2. Ethan

Reliable Care, Zero Stress. Book a Happy Pet Staycation!9.9 km
vanaf
€ 24,68
/nacht
JulieJ

3. Julie

13.3 km
vanaf
€ 60
/nacht

🐾 Trustworthy & Friendly Dog Walker 🐶

JulieJ

3. Julie

🐾 Trustworthy & Friendly Dog Walker 🐶13.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
AnastasiaA

4. Anastasia

11.4 km
vanaf
€ 75
/nacht

Caring Dog Trainer & Cat‑Loving Sitter

AnastasiaA

4. Anastasia

Caring Dog Trainer & Cat‑Loving Sitter11.4 km
vanaf
€ 75
/nacht
HansH

5. Hans

13.3 km
vanaf
€ 80
/nacht

When pets are happy, we’re happy.

Antwoordt meestal binnen een dag
HansH

5. Hans

When pets are happy, we’re happy.13.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
VeraV

6. Vera

13.5 km
vanaf
€ 90
/nacht

Meer dan een uitlaatservice, een fijn moment 🐾

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Donna
VeraV

6. Vera

Meer dan een uitlaatservice, een fijn moment 🐾13.5 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Labrador Donna
vanaf
€ 90
/nacht
CaoilinnC

7. Caoilinn

11.6 km
vanaf
€ 50
/nacht

Happy to help with your dog sitting needs!

CaoilinnC

7. Caoilinn

Happy to help with your dog sitting needs! 11.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
DanielaD

8. Daniela

12.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

Caring Pet Sitter Who Treats Animals Like Family

DanielaD

8. Daniela

Caring Pet Sitter Who Treats Animals Like Family12.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
JoaquínJ

9. Joaquín

11.6 km
vanaf
€ 40
/nacht

Im Joaquin your reliable Pet Care when you’re away

JoaquínJ

9. Joaquín

Im Joaquin your reliable Pet Care when you’re away 11.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
NicolaN

10. Nicola

13.4 km
vanaf
€ 55
/nacht

I really miss my dog: can I take care of yours?

NicolaN

10. Nicola

I really miss my dog: can I take care of yours?13.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
AngelA

11. Angel

13.3 km
vanaf
€ 60
/nacht

Animal Lover Since 5 – Caring for Pets Like Family!

AngelA

11. Angel

Animal Lover Since 5 – Caring for Pets Like Family!13.3 km
vanaf
€ 60
/nacht
JoaquinJ

12. Joaquin

13.3 km
vanaf
€ 60
/nacht

I'm an Argentine Lifeguard who loves animals

Woont samen met 2 honden
Woont samen met I don't know really Blacky
JoaquinJ

12. Joaquin

I'm an Argentine Lifeguard who loves animals13.3 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met I don't know really Blacky
vanaf
€ 60
/nacht
lanaL

13. lana

11.8 km
vanaf
€ 80
/nacht

your pet's best friend

lanaL

13. lana

your pet's best friend11.8 km
vanaf
€ 80
/nacht
CaitlinC

14. Caitlin

13.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Caitlinv

Woont samen met 1 kat
CaitlinC

14. Caitlin

Caitlinv13.1 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 30
/nacht
SienaS

15. Siena

13.1 km
vanaf
€ 55
/nacht
18 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
SienaS

15. Siena

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog13.1 km
(18 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
ElliE

16. Elli

12.5 km - Amstelveen
vanaf
€ 55
/nacht

A caring friend for your pet!

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ElliE

16. Elli

A caring friend for your pet!12.5 km - Amstelveen
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 55
/nacht
AliceA

17. Alice

11.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AliceA

17. Alice

Every furry friend is welcome! 🐶🐱🐰🤍11.6 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
DemiD

18. Demi

5.2 km
vanaf
€ 30
/nacht

Hondenuitlaatster

Antwoordt meestal binnen een dag
DemiD

18. Demi

Hondenuitlaatster5.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
EmmaE

19. Emma

13.4 km
vanaf
€ 30
/nacht

Honden liefhebber zoekt wandelmaatje voor in de avond

EmmaE

19. Emma

Honden liefhebber zoekt wandelmaatje voor in de avond13.4 km
vanaf
€ 30
/nacht