1. Huisoppas
  2. Nuenen

Huisoppas, Nuenen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ChaemeeC

1. Chaemee

6.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

A Warm and Caring Friend for Your Pet

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ChaemeeC

1. Chaemee

A Warm and Caring Friend for Your Pet6.9 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Chaemee came into our huse and made our two dogs feel loved and happy. She was great with us and our pups, and we're really happy with her thoughtful, caring, and considered approach to our dogs and our home. We highly recommend her for all pet sitting services. "
SkyeS
Beoordeling door Skye
vanaf
€ 35
/nacht
AbhishekA

2. Abhishek

8.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

I’m Abhishek – your future cat dad & dog-loving sitter!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AbhishekA

2. Abhishek

I’m Abhishek – your future cat dad & dog-loving sitter!8.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 30
/nacht
KataK

3. Kata

7.1 km
vanaf
€ 70
/nacht
5 beoordelingen

Hanging Around With Fluffy Friends

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
KataK

3. Kata

Hanging Around With Fluffy Friends7.1 km
(5 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Kata was a massive help with my dogo. We recently immigrated to the Netherlands 🇳🇱 and my dogo (with his anxiety #Thanks Covid) was super chilled with her and relaxed 😎 "
MelcomM
Beoordeling door Melcom
vanaf
€ 70
/nacht
MałgorzataM

4. Małgorzata

8.3 km
vanaf
€ 55
/nacht
27 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Cat's Mom,dogs lover 🫶

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MałgorzataM

4. Małgorzata

Cat's Mom,dogs lover 🫶8.3 km
(27 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"This is the second time she has house sit for us. The dogs absolutely love her. She is great with them, great with communicating and very punctual. We will definitely use her again and advise anyone to use her👌🏼👌🏼👌🏼"
CorneC
Beoordeling door Corne
vanaf
€ 55
/nacht
AsliA

5. Asli

8 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Experienced animal lover!

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
AsliA

5. Asli

Experienced animal lover!8 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Asli was very helpful with house-sitting our doggo and it was clear from the get go that Bogyo gets along with her very well. 10/10 recommend :)"
MártonM
Beoordeling door Márton
vanaf
€ 40
/nacht
cerenC

6. ceren

4.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Let's have a friendly, nice walk

Laatst actief: 2 dagen geleden
cerenC

6. ceren

Let's have a friendly, nice walk4.3 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Ceren looked after my apartment and my dog Bobo, (a 3 year old German Shepherd-Doberman mix)with great care. Bobo was very comfortable with her and the apartment was in perfect condition when I came back from my trip. Ceren is a very kind, punctual and reliable sitter and she will definetely be my first choice, next time I need someone to look after Bobo. Highly recommended! Onur"
OnurO
Beoordeling door Onur
vanaf
€ 40
/nacht
DeannaD

7. Deanna

6.8 km - Eindhoven
vanaf
€ 45
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Animal loving Canadian 🐶🐱18+ years of experience

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
DeannaD

7. Deanna

Animal loving Canadian 🐶🐱18+ years of experience6.8 km - Eindhoven
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
LillyL

8. Lilly

6.6 km - Helmond
vanaf
€ 60
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Ervaren hondenoppas met veel liefde voor elke hond! 🥰

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LillyL

8. Lilly

Ervaren hondenoppas met veel liefde voor elke hond! 🥰6.6 km - Helmond
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 60
/nacht
MarkM

9. Mark

3.9 km
vanaf
€ 90
/nacht
5 beoordelingen

Vakbekwaam, verantwoordelijk, liefde & zorg voor uw hond.

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
MarkM

9. Mark

Vakbekwaam, verantwoordelijk, liefde & zorg voor uw hond.3.9 km
(5 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 90
/nacht
FláviaF

10. Flávia

14.8 km
vanaf
€ 78
/nacht
23 beoordelingen
7
terugkerende gasten

The best place for your pet while you are enjoying 🐱🐶

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
FláviaF

10. Flávia

The best place for your pet while you are enjoying 🐱🐶14.8 km
(23 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 78
/nacht
RaphaelR

11. Raphael

7.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Comfy and Safe Environment For All Pets!

Laatst actief: 4 dagen geleden
RaphaelR

11. Raphael

Comfy and Safe Environment For All Pets!7.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
BellamyB

12. Bellamy

6.9 km
vanaf
€ 30
/nacht

Happy tails start with loving care

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
BellamyB

12. Bellamy

Happy tails start with loving care6.9 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
DilaraD

13. Dilara

5.2 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

I will treat your pet as mine💜my cat is my precious son

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DilaraD

13. Dilara

I will treat your pet as mine💜my cat is my precious son5.2 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 35
/nacht
AnnaA

14. Anna

7.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

your buddy will be happy and loved^_^

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AnnaA

14. Anna

your buddy will be happy and loved^_^7.3 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 40
/nacht
AlexanderA

15. Alexander

7.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caribbean Pet Sitter & Loving Dog Walker

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
AlexanderA

15. Alexander

Caribbean Pet Sitter & Loving Dog Walker7.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
SeheeS

16. Sehee

5 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Eindhoven Pet Sitting,Walking,Day caring🐶🐱

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
SeheeS

16. Sehee

Eindhoven Pet Sitting,Walking,Day caring🐶🐱5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/nacht
AlbaA

17. Alba

10 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Dog lover ready to walk, host of your home’s true royalty

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
AlbaA

17. Alba

Dog lover ready to walk, host of your home’s true royalty10 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
KimK

18. Kim

14.6 km
vanaf
€ 75
/nacht

Ervaren dierverzorger

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
KimK

18. Kim

Ervaren dierverzorger 14.6 km
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 75
/nacht
ThijsT

19. Thijs

5.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Uitlaten met ervaring + zorg + plezier = blije hond!

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
ThijsT

19. Thijs

Uitlaten met ervaring + zorg + plezier = blije hond!5.4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
YihanY

20. Yihan

5.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1
terugkerende gast

Trusted Pet Sitter Ready to Care for Your Furry Friends

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
YihanY

20. Yihan

Trusted Pet Sitter Ready to Care for Your Furry Friends5.6 km
1 terugkerende gast
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht