1. Huisoppas
  2. Nootdorp

Huisoppas, Nootdorp

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
meryM

1. mery

7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Een betrouwbare, liefdevolle hondenvriend

meryM

1. mery

Een betrouwbare, liefdevolle hondenvriend7 km
vanaf
€ 50
/nacht
NeaN

2. Nea

5.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
12 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Loving & reliable care when you’re not there!

Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
NeaN

2. Nea

Loving & reliable care when you’re not there! 5.7 km
(12 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Great sitter! Paco slept like a rock after his playtime with Nea. Thank you, Nea!"
MKM
Beoordeling door MK
vanaf
€ 35
/nacht
PragyaP

3. Pragya

5.7 km
vanaf
€ 75
/nacht
1 beoordeling

Kind to all beings! I offer home visits and dog sitting.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
PragyaP

3. Pragya

Kind to all beings! I offer home visits and dog sitting. 5.7 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 75
/nacht
SunhyeS

4. Sunhye

4.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

As in scientific caring service, taking care in a premium.

Antwoordt meestal binnen een dag
SunhyeS

4. Sunhye

As in scientific caring service, taking care in a premium.4.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
MarinaM

5. Marina

6.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
20 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Caring Pet Sitter & Dog Walker

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
MarinaM

5. Marina

Caring Pet Sitter & Dog Walker6.6 km
(20 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
NicolaN

6. Nicola

5.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pawsitively Perfect: Your Trusted Pet Lover

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
NicolaN

6. Nicola

Pawsitively Perfect: Your Trusted Pet Lover5.7 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Nicola helped us a lot with our cats and making sure they were well taking care of while we were gone. Thank you for your services! "
MartaM
Beoordeling door Marta
vanaf
€ 45
/nacht
María TeresaM

7. María Teresa

6.7 km
vanaf
€ 55
/nacht
18 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Here to care with love

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
María TeresaM

7. María Teresa

Here to care with love6.7 km
(18 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Thank you for looking after our dogs! "
Jan-BeyersJ
Beoordeling door Jan-Beyers
vanaf
€ 55
/nacht
DavinaD

8. Davina

3.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
19 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Dierenknuffelaar

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: 4 dagen geleden
DavinaD

8. Davina

Dierenknuffelaar3.4 km
(19 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Davina is een topper. Mijn Piggy's zijn heel goed verzorgd"
MoniqueM
Beoordeling door Monique
vanaf
€ 30
/nacht
JasperJ

9. Jasper

4.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
JasperJ

9. Jasper

4.6 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
MayaM

10. Maya

5.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Lover of long walks, cuddles and companionship!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
MayaM

10. Maya

Lover of long walks, cuddles and companionship!5.8 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
namiN

11. nami

6.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Trusted sitter for cats & dogs right here in The Hague

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
namiN

11. nami

Trusted sitter for cats & dogs right here in The Hague6.2 km
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
MateuszM

12. Mateusz

5.7 km - Den Haag
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Your Pet’s New Bestie —Walks,Day Care & Good Energy

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
MateuszM

12. Mateusz

Your Pet’s New Bestie —Walks,Day Care & Good Energy5.7 km - Den Haag
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/nacht
ViviV

13. Vivi

3.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen

Giving Every Pet the Love They Deserve❤️

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
ViviV

13. Vivi

Giving Every Pet the Love They Deserve❤️3.9 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/nacht
Meryem NihalM

14. Meryem Nihal

7 km
vanaf
€ 65
/nacht

Met 11 jaar ervaren betrouwbare hondenoppas

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
Meryem NihalM

14. Meryem Nihal

Met 11 jaar ervaren betrouwbare hondenoppas 7 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 65
/nacht
NiharikaN

15. Niharika

6.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

Miss my dogs back at home, wanted to be around dogs again

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
NiharikaN

15. Niharika

Miss my dogs back at home, wanted to be around dogs again6.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
LauraL

16. Laura

1.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾

Laatst actief: 3 dagen geleden
LauraL

16. Laura

Liefdevolle en betrouwbare hondenoppas & uitlaatservice 🐾 1.3 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
EstevanE

17. Estevan

6.2 km
vanaf
€ 30
/nacht

Viervoeten vertrouweling -

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
EstevanE

17. Estevan

Viervoeten vertrouweling -6.2 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
AuroraA

18. Aurora

6.7 km
vanaf
€ 60
/nacht

Lifelong animal lover 🐾 Dog walks & pet sitting

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AuroraA

18. Aurora

Lifelong animal lover 🐾 Dog walks & pet sitting6.7 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
RuixiR

19. Ruixi

5.5 km
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
RuixiR

19. Ruixi

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden5.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 28
/nacht
QueenieQ

20. Queenie

7.1 km
vanaf
€ 40
/nacht

Your Pet’s New Favorite Human 😃

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
QueenieQ

20. Queenie

Your Pet’s New Favorite Human 😃7.1 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht