1. Huisoppas
  2. Nijmegen

Huisoppas, Nijmegen

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MadeliefM

1. Madelief

19.2 km - Arnhem
vanaf
€ 25
/nacht

Omringd met dieren voel ik me het meeste op mijn plek

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
MadeliefM

1. Madelief

Omringd met dieren voel ik me het meeste op mijn plek19.2 km - Arnhem
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
NinaN

2. Nina

1.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Betrouwbare en ervaren dierenoppas 🐱🐕

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
NinaN

2. Nina

Betrouwbare en ervaren dierenoppas 🐱🐕1.1 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/nacht
SofiaS

3. Sofia

19.6 km
vanaf
€ 65
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

I will pamper your pets as if they were my own!

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SofiaS

3. Sofia

I will pamper your pets as if they were my own!19.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 65
/nacht
ReiR

4. Rei

19.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Can be tailored to any individual personality of your pet

Antwoordt meestal binnen een dag
ReiR

4. Rei

Can be tailored to any individual personality of your pet19.2 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
LucasL

5. Lucas

18.4 km
vanaf
€ 50
/nacht

Living in Netherlands, Cat visist, dog walking etc

Antwoordt meestal binnen een dag
LucasL

5. Lucas

Living in Netherlands, Cat visist, dog walking etc18.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
YuhanY

6. Yuhan

13.2 km
vanaf
€ 25
/nacht

Play & Stay with Cheese and Brownie

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Australian Shipperd Brownie
YuhanY

6. Yuhan

Play & Stay with Cheese and Brownie13.2 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Australian Shipperd Brownie
vanaf
€ 25
/nacht
MertM

7. Mert

2.4 km
vanaf
€ 40
/nacht

Loving Pet Sitter with a Soft Spot for Cats and Dogs

Antwoordt meestal binnen een dag
MertM

7. Mert

Loving Pet Sitter with a Soft Spot for Cats and Dogs2.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
CharlèneC

8. Charlène

3.9 km
vanaf
€ 80
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pet’s New Best Friend 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
CharlèneC

8. Charlène

Your Pet’s New Best Friend 🐾3.9 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 80
/nacht
SelinaS

9. Selina

5.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SelinaS

9. Selina

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten5.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht