1. Huisoppas
  2. Nieuwkoop

Huisoppas, Nieuwkoop

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Isabella & JoãoI

1. Isabella & João

19.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your pup’s new best friend 💕

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Isabella & JoãoI

1. Isabella & João

Your pup’s new best friend 💕19.4 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
"Isabella is a very nice person and a great petsitter. Camomila, my dog, is quite energetic and doesn’t trust everyone, but Isabella gain her trust very easily and was able to keep up with her. Isabella stayed at my place and kept updating me and sending me pictures, which was very thoughtful. I would 100% recommend her! A true dog lover loved by dogs! "
AnaA
Beoordeling door Ana
vanaf
€ 35
/nacht
DanielaD

2. Daniela

16.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Portuguese couple that loves animals!! :)

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
DanielaD

2. Daniela

Portuguese couple that loves animals!! :) 16.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Daniela and Miguel took really good care of the dogs. They were sweet, caring, attentive and also very good in their communication. The dogs had a great time with them! Will definitely recommend them for taking care of your pets, especially in the Amstelveen area!"
SameerS
Beoordeling door Sameer
vanaf
€ 30
/nacht
Marina & AntonioM

3. Marina & Antonio

18.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen

Caring Dog Lover Ready to Help with Your Furry Friends !

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
Marina & AntonioM

3. Marina & Antonio

Caring Dog Lover Ready to Help with Your Furry Friends !18.6 km
(11 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
CemreC

4. Cemre

19.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Lifetime Pet Lover Ready to Care for Your Furry Friends!

Antwoordt meestal binnen een dag
CemreC

4. Cemre

Lifetime Pet Lover Ready to Care for Your Furry Friends!19.8 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Cemre took such great care of my cats for the night! She was kind, attentive, and made sure they were happy and comfortable. I really appreciated the updates, and I came home to very content kitties. I’d definitely trust her to babysit again! "
SabinaS
Beoordeling door Sabina
vanaf
€ 45
/nacht
BrunaB

5. Bruna

19.3 km
vanaf
€ 80
/nacht
3 beoordelingen

Experienced Dog/Cat sitter in Amstelveen

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
BrunaB

5. Bruna

Experienced Dog/Cat sitter in Amstelveen 19.3 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
"She was nice and kind, arrived on time and responding reasonably quick She also helped with my dog medicine And all went very well"
MasoudM
Beoordeling door Masoud
vanaf
€ 80
/nacht
FêF

6. Fê

19.7 km
vanaf
€ 90
/nacht
82 beoordelingen
27
terugkerende gasten

Fê pet sitter

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
FêF

6. Fê

Fê pet sitter19.7 km
(82 beoordelingen)
27 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
"Fe heeft mijn twee honden opgehaald en weer thuisgebracht. Dat is voor mij als alleenstaande moeder met een druk schema echt een uitkomst! Zij heeft heel goed op de honden gepast en stuurde iedere dag een berichtje met een kort filmpje van mijn lieverds. Fe heeft een lief hart en dat merk je als je met haar praat en hoe zij met de honden omgaat. De ene hond had oormijt en ook daar heeft zij voor gezorgd. Kortom, ik ben heel erg tevreden en Fe krijgt van mij 5 sterren. De volgende keer zal ik Fe weer benaderen als de honden opgevangen moeten worden. Ik raad Fe van harte aan."
anneA
Beoordeling door anne
vanaf
€ 90
/nacht
IsinayI

7. Isinay

10.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
IsinayI

7. Isinay

Experienced and Reliable Pet Sitter🐾Home Away From Home10.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 45
/nacht
LeonoraL

8. Leonora

19.4 km
vanaf
€ 60
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste dieren oppas!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LeonoraL

8. Leonora

Enthousiaste dieren oppas!19.4 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 60
/nacht
piaP

9. pia

19.8 km - Leiden
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

animals make me happy

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
piaP

9. pia

animals make me happy19.8 km - Leiden
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
BryannaB

10. Bryanna

17.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve oppasser op een plek waar je huisdier zich thuis voelt

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
BryannaB

10. Bryanna

Lieve oppasser op een plek waar je huisdier zich thuis voelt17.3 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
ClementineC

11. Clementine

19.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

Furry Best Friend

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ClementineC

11. Clementine

Furry Best Friend19.8 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
ArtemisA

12. Artemis

19 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Fur-tunately Yours 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
ArtemisA

12. Artemis

Fur-tunately Yours 🐾19 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
AeshaA

13. Aesha

19.5 km - Leiden
vanaf
€ 30
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Leiden Student living the Hague!

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
AeshaA

13. Aesha

Leiden Student living the Hague! 19.5 km - Leiden
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
EsméeE

14. Esmée

16.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Opzoek naar een dierenliefhebber?

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
EsméeE

14. Esmée

Opzoek naar een dierenliefhebber?16.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
CsillaC

15. Csilla

16.4 km
vanaf
€ 40
/nacht

Reliable catsitter & dogwalker. Ik spreek Nederlands ook

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
CsillaC

15. Csilla

Reliable catsitter & dogwalker. Ik spreek Nederlands ook16.4 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 40
/nacht
DivyaD

16. Divya

17.6 km
vanaf
€ 45
/nacht
16 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet’s other best friend!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
DivyaD

16. Divya

Your pet’s other best friend! 17.6 km
(16 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
CharlotteC

17. Charlotte

19.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Lots of experience and extra love to give 💕

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
CharlotteC

17. Charlotte

Lots of experience and extra love to give 💕19.5 km
(5 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
lisaL

18. lisa

9.3 km
vanaf
€ 25
/nacht

Mijn vrije dag is gezelschap voor uw dier

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
lisaL

18. lisa

Mijn vrije dag is gezelschap voor uw dier9.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
MarinaM

19. Marina

17.5 km
vanaf
€ 38
/nacht
2 beoordelingen

Your Fur Baby’s New Best Friend

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MarinaM

19. Marina

Your Fur Baby’s New Best Friend17.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 38
/nacht
JasmijnJ

20. Jasmijn

17.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Caring cat-sitter in Hoofddorp

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
JasmijnJ

20. Jasmijn

Caring cat-sitter in Hoofddorp 17.4 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht