1. Huisoppas
  2. Nieuwegein

Huisoppas, Nieuwegein

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BrisildaB

1. Brisilda

7.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

Your Pet’s Happiness Is My Priority

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
BrisildaB

1. Brisilda

Your Pet’s Happiness Is My Priority7.8 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
MadinaM

2. Madina

8.9 km - Utrecht
vanaf
€ 35
/nacht
13 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Cats are my besties!

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
MadinaM

2. Madina

Cats are my besties!8.9 km - Utrecht
(13 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 35
/nacht
LeviL

3. Levi

7.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
LeviL

3. Levi

Betrouwbare hondenoppas en uitlater in Utrecht7.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
MoniekM

4. Moniek

8.4 km
vanaf
€ 60
/nacht
7 beoordelingen

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MoniekM

4. Moniek

Betrouwbare dierenliefhebber met veel ervaring 8.4 km
(7 beoordelingen)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 60
/nacht
MayurM

5. Mayur

4.9 km - Utrecht
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

An animal lover. PETA member.

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MayurM

5. Mayur

An animal lover. PETA member.4.9 km - Utrecht
(1 beoordeling)
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
HabipH

6. Habip

7.4 km
vanaf
€ 60
/nacht

Dog and cat lover

Laatst actief: 11 dagen geleden
HabipH

6. Habip

Dog and cat lover7.4 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 60
/nacht
JennyJ

7. Jenny

9.2 km
vanaf
€ 70
/nacht
1 beoordeling

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home

Laatst actief: 11 dagen geleden
JennyJ

7. Jenny

Abroad Student Missing Her 4 Cats from home 9.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 70
/nacht
FarnazF

8. Farnaz

8.8 km
vanaf
€ 80
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
FarnazF

8. Farnaz

Founder of Animal Rights Group (animal protection club)8.8 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 80
/nacht
SilviaS

9. Silvia

9.4 km
vanaf
€ 37
/nacht
27 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
SilviaS

9. Silvia

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome 9.4 km
(27 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
vanaf
€ 37
/nacht
ParaskeviP

10. Paraskevi

5.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen

Your pets are in good paws with me 😊

Antwoordt meestal binnen een dag
ParaskeviP

10. Paraskevi

Your pets are in good paws with me 😊 5.8 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
PaddyP

11. Paddy

5.3 km - Utrecht
vanaf
€ 35
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your furbaby’s new best friend 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
PaddyP

11. Paddy

Your furbaby’s new best friend 🐾5.3 km - Utrecht
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
GoranG

12. Goran

9.4 km
vanaf
€ 75
/nacht
2 beoordelingen

Your best friends deserve lots of love!

Antwoordt meestal binnen een uur
GoranG

12. Goran

Your best friends deserve lots of love!9.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 75
/nacht
MichelaM

13. Michela

7.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
13 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Cat Lover

Antwoordt meestal binnen een dag
MichelaM

13. Michela

Cat Lover7.7 km
(13 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
DanaD

14. Dana

8.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren

Antwoordt meestal binnen een uur
DanaD

14. Dana

Dierenarts in opleiding met een groot hart voor dieren8.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 25
/nacht
marM

15. mar

8.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen

Your trusted pet sitter: experienced & reliable

Antwoordt meestal binnen een dag
marM

15. mar

Your trusted pet sitter: experienced & reliable8.9 km
(5 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

16. Julia

9.1 km
vanaf
€ 35
/nacht

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter

JuliaJ

16. Julia

Your dog's new best friend - loving and reliable dog sitter9.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
Maria AlejandraM

17. Maria Alejandra

7.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend

Antwoordt meestal binnen een dag
Maria AlejandraM

17. Maria Alejandra

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend7.3 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
PinarP

18. Pinar

9.2 km - Utrecht
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Fur-tastic care for your purr-fect pets

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
PinarP

18. Pinar

Fur-tastic care for your purr-fect pets 9.2 km - Utrecht
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
GiorgioG

19. Giorgio

8.4 km
vanaf
€ 35
/nacht

Super cat lover

Woont samen met 3 katten
GiorgioG

19. Giorgio

Super cat lover 8.4 km
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 35
/nacht
TomaszT

20. Tomasz

0.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Een warm, fijn hotel voor dieren

Antwoordt meestal binnen een dag
TomaszT

20. Tomasz

Een warm, fijn hotel voor dieren0.6 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht