1. Huisoppas
  2. Muiderberg

Huisoppas, Muiderberg

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AleksanderA

1. Aleksander

12.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Your pets' best friends when you're away 🐱🐕🐥🐾

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AleksanderA

1. Aleksander

Your pets' best friends when you're away 🐱🐕🐥🐾12.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
JulianJ

2. Julian

9.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Hi! I'm Julian

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
JulianJ

2. Julian

Hi! I'm Julian 9.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
AnaA

3. Ana

11.1 km
vanaf
€ 55
/nacht
1
terugkerende gast

Walks, Wags & Warm Hearts

AnaA

3. Ana

Walks, Wags & Warm Hearts11.1 km
1 terugkerende gast
vanaf
€ 55
/nacht
OlgaO

4. Olga

8 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Caring Pet Sitter & Experienced Pet Owner in IJburg

OlgaO

4. Olga

Caring Pet Sitter & Experienced Pet Owner in IJburg8 km
(3 beoordelingen)
vanaf
€ 30
/nacht
LoveL

5. Love

11.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Warm & Trustworthy Care in Amsterdam. 12 Years of experience

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
LoveL

5. Love

Warm & Trustworthy Care in Amsterdam. 12 Years of experience 11.4 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
ShawnS

6. Shawn

11.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

“A trusted friend for your dog while you’re away

ShawnS

6. Shawn

“A trusted friend for your dog while you’re away11.8 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 25
/nacht
KatyaK

7. Katya

11.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 30
/nacht

A friend for your pets!

KatyaK

7. Katya

A friend for your pets!11.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 30
/nacht
GianpaoloG

8. Gianpaolo

11.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Pawfect Pet Care from a Real Dog Lover 🐶

Antwoordt meestal binnen een uur
GianpaoloG

8. Gianpaolo

Pawfect Pet Care from a Real Dog Lover 🐶11.5 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/nacht
SamS

9. Sam

9.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Let me be your favourite pet sitter with experience and love

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SamS

9. Sam

Let me be your favourite pet sitter with experience and love9.3 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
AlyssonA

10. Alysson

11.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/nacht

Caring and reliable pet sitter with real experience

Antwoordt meestal binnen een dag
AlyssonA

10. Alysson

Caring and reliable pet sitter with real experience11.4 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
MeimeiM

11. Meimei

11.4 km
vanaf
€ 35
/nacht

From My Childhood Dog to Yours

Antwoordt meestal binnen een uur
MeimeiM

11. Meimei

From My Childhood Dog to Yours11.4 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/nacht
MarinaM

12. Marina

10.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen

Petsitter, dog-nanny and cat friend.

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Whippet-ish Julia
MarinaM

12. Marina

Petsitter, dog-nanny and cat friend.10.3 km
(4 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Whippet-ish Julia
vanaf
€ 30
/nacht
AlexA

13. Alex

10.8 km
vanaf
€ 42
/nacht
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

🐾 Caring Sitter for Dogs, Cats & Exotics

Woont samen met 1 hond, 3 katten
AlexA

13. Alex

🐾 Caring Sitter for Dogs, Cats & Exotics10.8 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond, 3 katten
vanaf
€ 42
/nacht
AliA

14. Ali

7.4 km
vanaf
€ 75
/nacht

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.

Antwoordt meestal binnen een dag
AliA

14. Ali

Het is één Hart dat we mensen met dieren verbinden.7.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 75
/nacht
RobertoR

15. Roberto

9.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Kind man who loves animals and misses his dog

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Crossbreed Zoe
RobertoR

15. Roberto

Kind man who loves animals and misses his dog 9.4 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Crossbreed Zoe
vanaf
€ 30
/nacht
ZenobiaZ

16. Zenobia

11.2 km
vanaf
€ 35
/nacht

Loving & Reliable Pet Care 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
ZenobiaZ

16. Zenobia

Loving & Reliable Pet Care 🐾11.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
AuroraA

17. Aurora

9.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Dogs, cats and rabbits lover❤️

AuroraA

17. Aurora

Dogs, cats and rabbits lover❤️9.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
RohanR

18. Rohan

10.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your furry paws alternative human

Antwoordt meestal binnen een dag
RohanR

18. Rohan

Your furry paws alternative human10.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
PaulinaP

19. Paulina

11.5 km
vanaf
€ 40
/nacht

Your Pet’s New Best Friend Awaits!

Antwoordt meestal binnen een dag
PaulinaP

19. Paulina

Your Pet’s New Best Friend Awaits!11.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
SabrinaS

20. Sabrina

8.6 km
vanaf
€ 50
/nacht

Caring pet sitter 🦊🐱🧡

Antwoordt meestal binnen een dag
SabrinaS

20. Sabrina

Caring pet sitter 🦊🐱🧡8.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht