1. Huisoppas
  2. Muiderberg

Huisoppas, Muiderberg

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AstridA

1. Astrid

11.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Responsible &Fun Taiwanese sitter

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AstridA

1. Astrid

Responsible &Fun Taiwanese sitter 11.3 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Astrid is simply top of the bill. Kind, warmhearted, trustworthy, punctual and very sweet with my 10 months old Madu. I heartily recommend her to all pet owners and hope she’ll be available next time I’ll be looking for someone to take care of Madu. "
MarkM
Beoordeling door Mark
vanaf
€ 25
/nacht
Marta & NickM

2. Marta & Nick

11.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
6 beoordelingen

Long walks. Clean bowls. Happy pets.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
Marta & NickM

2. Marta & Nick

Long walks. Clean bowls. Happy pets.11.6 km
(6 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Marta & Nick were absolutely wonderful dog sitters! They took amazing care of our little frenchie and treated her like she was their own. From the start, they were very kind, giving her a lot of cuddles, and great at communicating, sending us pictures everyday, which gave us so much peace of mind while we were away. Our dog was happy, relaxed, and clearly well cared for when we returned. We feel very lucky to have found them and would highly recommend them. We’d definitely ask them to care for our dog again 🐾"
AdrianA
Beoordeling door Adrian
vanaf
€ 50
/nacht
BettinaB

3. Bettina

12 km
vanaf
€ 25
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Bettipetsitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
BettinaB

3. Bettina

Bettipetsitter12 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Bettina is erg lief geweest voor onze hond en kat. Ze heeft dagelijks foto’s en filmpjes gestuurd. Ook is het huis erg netjes achtergelaten."
BoukeB
Beoordeling door Bouke
vanaf
€ 25
/nacht
GabrielaG

4. Gabriela

7.7 km
vanaf
€ 55
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Hi, I’m Gabriela and I would like to be your pet sitter :)

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
GabrielaG

4. Gabriela

Hi, I’m Gabriela and I would like to be your pet sitter :) 7.7 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Gabriela watched my two cats for 5 days. She sent regular updates, got along really well with my cats. She sent me videos and photos of my cats, played with them and overall took care of them very well. I felt very comfortable leaving my girls with her and will happily book with her again! "
SaraS
Beoordeling door Sara
vanaf
€ 55
/nacht
Miles & JennyM

5. Miles & Jenny

11.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
33 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Experienced Pet Lover Offering Personalized Care💗

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
Miles & JennyM

5. Miles & Jenny

Experienced Pet Lover Offering Personalized Care💗11.4 km
(33 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 50
/nacht
AlyssaA

6. Alyssa

9.6 km
vanaf
€ 45
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pet Care :)

AlyssaA

6. Alyssa

Pet Care :)9.6 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
"Alyssa looked after our small dog for an evening at our apartment while we were away. She was excellent and our dog warmed up to her immediately. Alyssa sent photos to let us know how our dog was doing and kept us updated - which we really appreciated given this was the first time we had left our dog with a sitter. Alyssa was conscientious and warm and I highly recommend her. "
AshleyA
Beoordeling door Ashley
vanaf
€ 45
/nacht
AlessiaA

7. Alessia

12 km
vanaf
€ 35
/nacht
1
terugkerende gast

Attentive WFH care, calm home & traffic-free daily walks

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
AlessiaA

7. Alessia

Attentive WFH care, calm home & traffic-free daily walks12 km
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/nacht
JoshJ

8. Josh

7.2 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Sitter/Guardian. Dogs, Cats, & All Pets

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
JoshJ

8. Josh

Experienced Pet Sitter/Guardian. Dogs, Cats, & All Pets7.2 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 25
/nacht
AmaliaA

9. Amalia

11.7 km
vanaf
€ 30
/nacht

Because life is simply better with dogs!

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AmaliaA

9. Amalia

Because life is simply better with dogs!11.7 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
MarlouM

10. Marlou

11.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

Betrouwbare diergeneeskundestudent met een hart voor dieren!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
MarlouM

10. Marlou

Betrouwbare diergeneeskundestudent met een hart voor dieren!11.2 km
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
Kiran & JakubK

11. Kiran & Jakub

10.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring couple ready to take on your dog and cat ;)

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Kiran & JakubK

11. Kiran & Jakub

Caring couple ready to take on your dog and cat ;)10.4 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
BrianB

12. Brian

11.8 km
vanaf
€ 80
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Experienced & calm home dog care in Hilversum and Gooi area

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
BrianB

12. Brian

Experienced & calm home dog care in Hilversum and Gooi area11.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 80
/nacht
AkshayA

13. Akshay

5.8 km - Almere
vanaf
€ 25
/nacht

Your Pet’s Best Friend

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
AkshayA

13. Akshay

Your Pet’s Best Friend5.8 km - Almere
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
DarjaD

14. Darja

9.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Hi! I’m Darja, your pet’s vacation buddy 🤍

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
DarjaD

14. Darja

Hi! I’m Darja, your pet’s vacation buddy 🤍9.5 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
SofiaS

15. Sofia

9.4 km
vanaf
€ 30
/nacht

Your Pet's Home Away From Home 🐾 | Dog Sitting & Boarding

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SofiaS

15. Sofia

Your Pet's Home Away From Home 🐾 | Dog Sitting & Boarding9.4 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
GujaG

16. Guja

11 km - Hilversum
vanaf
€ 20
/nacht

Liefdevolle kattenoppas met een groot kattenhart

GujaG

16. Guja

Liefdevolle kattenoppas met een groot kattenhart11 km - Hilversum
vanaf
€ 20
/nacht
MatsM

17. Mats

11.4 km
vanaf
€ 25
/nacht

Je viervoeter is in vertrouwde handen bij mij!

Antwoordt meestal binnen een dag
MatsM

17. Mats

Je viervoeter is in vertrouwde handen bij mij!11.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
GeorgiaG

18. Georgia

11.3 km
vanaf
€ 25
/nacht

😺Cat Sitter In Amsterdam 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
GeorgiaG

18. Georgia

😺Cat Sitter In Amsterdam 🐾11.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
MadisonM

19. Madison

10.9 km
vanaf
€ 60
/nacht

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience

Antwoordt meestal binnen een dag
MadisonM

19. Madison

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience10.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
JamesJ

20. James

8.3 km
vanaf
€ 35
/nacht

Friendly, sociable & animal-obsessed British lad

JamesJ

20. James

Friendly, sociable & animal-obsessed British lad8.3 km
vanaf
€ 35
/nacht