1. Huisoppas
  2. Muiden

Huisoppas, Muiden

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AryaniA

1. Aryani

9.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

I'll make sure your pets barely notice that you're gone!

AryaniA

1. Aryani

I'll make sure your pets barely notice that you're gone!9.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
MatsM

2. Mats

8.3 km
vanaf
€ 25
/nacht

Je viervoeter is in vertrouwde handen bij mij!

Antwoordt meestal binnen een dag
MatsM

2. Mats

Je viervoeter is in vertrouwde handen bij mij!8.3 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
GeorgiaG

3. Georgia

8 km
vanaf
€ 25
/nacht

😺Cat Sitter In Amsterdam 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
GeorgiaG

3. Georgia

😺Cat Sitter In Amsterdam 🐾8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
MadisonM

4. Madison

7.6 km
vanaf
€ 60
/nacht

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience

Antwoordt meestal binnen een dag
MadisonM

4. Madison

Trusted dog walker & sitter with 10+ years of experience7.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
JamesJ

5. James

5.3 km
vanaf
€ 35
/nacht

Friendly, sociable & animal-obsessed British lad

JamesJ

5. James

Friendly, sociable & animal-obsessed British lad5.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
VictoriaV

6. Victoria

4.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 45
/nacht
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Reliable and Fun Pet Companionship, buddy for fluffy 🐶

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
VictoriaV

6. Victoria

Reliable and Fun Pet Companionship, buddy for fluffy 🐶4.4 km - Amsterdam
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Victoria took really great care of my dog Zita who absolutely loved her! Would definitely be using her services again 😀"
AkritiA
Beoordeling door Akriti
vanaf
€ 45
/nacht
MykytaM

7. Mykyta

9.3 km
vanaf
€ 32
/nacht
11 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Animal lover in Amsterdam East - all dogs 🐶 and cats 🐱

Antwoordt meestal binnen een uur
MykytaM

7. Mykyta

Animal lover in Amsterdam East - all dogs 🐶 and cats 🐱 9.3 km
(11 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"I asked Mykyta to take care of Luther during a weekend at our home. Luther is a Dogue de Bordeaux, 70 kg, very friendly but also very strong. So it must be an experienced person and Mykyta is. But he is also friendly, caring and a responsible person. I can surely recommend you Mykyta"
ErraldE
Beoordeling door Errald
vanaf
€ 32
/nacht
PolinaP

8. Polina

6.7 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

I love pets, taking care after them opens my heart🥰

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
PolinaP

8. Polina

I love pets, taking care after them opens my heart🥰6.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Was really great having Polina taking care of our cat! "
LucasL
Beoordeling door Lucas
vanaf
€ 20
/nacht
LingyaoL

9. Lingyao

7.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Experienced and friendly in Diemen Zuid

Woont samen met 1 kat
LingyaoL

9. Lingyao

Experienced and friendly in Diemen Zuid7.6 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
"Lingyao took great care of my anxious dog Zita! I got regular updates and Zita was very calm and comfortable with her. You can trust her with your dog without a doubt. I definitely recommend 😊"
AkritiA
Beoordeling door Akriti
vanaf
€ 40
/nacht
AnnieA

10. Annie

7.6 km
vanaf
€ 28
/nacht
17 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Walking your dog with love and care!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AnnieA

10. Annie

Walking your dog with love and care!7.6 km
(17 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 28
/nacht
DivyaD

11. Divya

8.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Loving Cat Sitter in Amsterdam – Play, Care & Cuddles

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
DivyaD

11. Divya

Loving Cat Sitter in Amsterdam – Play, Care & Cuddles8.1 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
"Divya was great with the pets! I was really happy with her staying here and she treat them really nice ✨"
AliceA
Beoordeling door Alice
vanaf
€ 35
/nacht
EmmaE

12. Emma

7.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dog Lover Ready To Lend A Hand

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
EmmaE

12. Emma

Dog Lover Ready To Lend A Hand7.9 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Emma has been absolutely wonderful with our staffy, Neo. She’s very sweet and gentle, and Neo took to her right away. Highly recommend her to anyone looking for a caring and reliable sitter!"
OliviaO
Beoordeling door Olivia
vanaf
€ 30
/nacht
OrianaO

13. Oriana

6 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

unconditional love

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
OrianaO

13. Oriana

unconditional love6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Oriana is great with dogs, she is very calm and patient. "
NilmadhaviN
Beoordeling door Nilmadhavi
vanaf
€ 35
/nacht
JoepJ

14. Joep

9.7 km
vanaf
€ 33
/nacht
1 beoordeling

giving all my atentions to your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
JoepJ

14. Joep

giving all my atentions to your pets!9.7 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 33
/nacht
JulianaJ

15. Juliana

9.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling
2
terugkerende gasten

Pet Sitter in Oostport

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
JulianaJ

15. Juliana

Pet Sitter in Oostport9.6 km
(1 beoordeling)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/nacht
Zita & GregZ

16. Zita & Greg

4.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
24 beoordelingen
9
terugkerende gasten

A pawfect place for your four legged friend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Zita & GregZ

16. Zita & Greg

A pawfect place for your four legged friend4.4 km
(24 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
WeronikaW

17. Weronika

7.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
18 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Experienced with small dogs (poms) and cats

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
WeronikaW

17. Weronika

Experienced with small dogs (poms) and cats7.8 km
(18 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
FedericaF

18. Federica

9.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Trusted Cat Lover with 12 Years’ Experience

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
FedericaF

18. Federica

Trusted Cat Lover with 12 Years’ Experience9.9 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ElifE

19. Elif

6.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

From rescuing to pet sitter. Love and compassion for animals

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
ElifE

19. Elif

From rescuing to pet sitter. Love and compassion for animals6.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 50
/nacht
IsacI

20. Isac

6.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Gezin met hart voor honden – uw hond voelt zich thuis

Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
IsacI

20. Isac

Gezin met hart voor honden – uw hond voelt zich thuis6.5 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht